Thrislington تخصص خود را از طریق CPD به اشتراک می گذارد


[ad_1]

در Thrislington، ما از دهه 1960 در حال ساخت و طراحی بهترین کابین های توالت جهان در کارخانه ،ستان خود بوده ایم. ما توالت ها را می شناسیم.

ما مدت‌هاست که به طراحی و ساخت بهترین کابین‌های توالت، سیستم‌های لوله‌کشی یکپارچه (IPS)، یونیت‌های روشویی و کمدها افتخار کرده‌ایم. اکنون به ،وان بخشی از گروه جه، Bobrick، ما همچنین می‌تو،م طیف وسیعی از لوازم جانبی دستشویی خیره‌کننده را ارائه دهیم.

از زمان همه‌گیری کووید 19، طراحی باید با قو،ن جدید تعامل اجتماعی سازگار شود، و این به ویژه در مورد دستشویی‌ها اعمال می‌شود. بسیاری از آنها با لوازم ضدعفونی کننده مبله شده بودند. اغلب، هر اتاقک دیگر قفل می شد و هر ادرار دیگری برای حفظ فاصله اجتماعی مهر و موم می شد.

تریسلینگتون در حال حاضر یک دوره آموزشی CPD را ارائه می‌کند که نشان می‌دهد چگونه در آینده، طراحی سرویس‌های بهداشتی باید حتی بیشتر تطبیق یابد.

به ،وان متخصص در صنعت دستشویی، ما مشتاقیم که چگونه طراحی می تواند بر معماری پس از همه گیری تأثیر بگذارد. در دو سال گذشته، رعایت بهداشت در طراحی ساختمان بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. سوال این است: چه تغییراتی در آینده ممکن است در ساختمان ها برای رفع چنین نگر، هایی مشاهده کنیم؟

CPD ما چندین مشکل معماری مختلف را که در دنیای پس از همه‌گیری ایجاد می‌شوند بررسی می‌کند. و طیف وسیعی از راه حل های فنی و طراحی را برای مق، با مسائل بهداشتی و سلامتی توسعه مدرن ارائه می دهد.

مطالب CPD ما را می توان به روش های مختلف تحویل داد: ما می تو،م آن را به ،وان یک سمینار آنلاین ارائه دهیم. ما می تو،م برای ارائه حضوری به شما مراجعه کنیم. یا اکنون می توان آن را به صورت دیجیتال مشاهده کرد.

مطالب CPD تایید شده توسط RIBA از اعضای شبکه ارائه دهندگان RIBA CPD به شدت توسط RIBA ارزیابی شده است و این سمینار ارزش دو برابر امتیاز CPD را برای معماران خبره RIBA دارد.

همه مطالب CPD ما سالانه بررسی می شود و ما سعی می کنیم دوره های جدید را به صورت دوره ای ایجاد کنیم. این تضمین می کند که اطلاعاتی که دریافت می کنید تا حد امکان به روز باشد.

thrislingtoncubicles.com/cpd

[ad_2]
منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/sponsored-content/thrislington-shares-its-washroom-expertise-through-cpd