RMJM صربستان طرح خود را برای BW Perla – یک ساختمان مسکونی شاخص در بلگراد واترفرانت – فاش کرده است.


[ad_1]

BW Perla که در ردیف اول رودخانه ساوا قرار دارد، از پتانسیل کامل موقعیت انحصاری بهره می برد. این پروژه نمایشی منحصر به فرد از احیای شهری شهر و مروارید واقعی معماری معاصر است که اوج زندگی جهان وطنی را به ،نان خود ارائه می دهد.

BW Perla که به‌،وان توسعه‌ای از RMJM Serbia’s Belgrade Waterfronts طراحی شده و مجموعه‌ای از طرح‌های مس، با کاربری مختلط را شامل می‌شود، ویژگی متمایز خود را دارد. بسیاری از آپارتمان ها دارای بالکن و تراس بزرگ هستند باز ، مناظر خیره کننده از شهر، و جهت به حدا،ر رساندن نور روز و مزایای محیطی غیرفعال هستند. این ساختمان مس، 25 طبقه با دسترسی مستقیم به ساحل رودخانه، حیاط داخلی محوطه سازی شده و آب نمای تزئینی شامل 189 واحد مس، در اندازه های مختلف است که همگی دارای سقف های بلند از 2.60 متر تا 2.90 متر هستند. در همه

در حالی که این پروژه با تراس های BW هم تراز است، سایت در جزئیات دیده شده در طبقه همکف، منطقه ،ده فروشی، و ورودی، و همچنین هندسه تراس ها با نمای شیشه ای متفاوت است، که امکان مشاهده بدون ابهام و انعکاس روشن را فراهم می کند.جدا از بالکن ها و تراس های پانوراما منحصر به فرد که طراوت و لحظات آرامش بخشی از زندگی در کنار رودخانه را به فضای زندگی ،نان منتقل می کند، BW Perla به گونه ای طراحی شده است که در مرکز قرار داشته باشد و بهترین امکانات را برای یک زندگی سالم و فعال در خارج از خانه مستاجر فراهم کند.. برای تشویق پیاده‌روی و انتخاب سیستم‌های حمل‌ونقل کم‌مصرف، این سایت به‌طور ایده‌آل در مجاورت شرایط باکیفیت برای دویدن، دوچرخه‌سواری، یا غلتک‌سواری، در امتداد Sava Prome،a، در حیاط داخلی محوطه‌سازی‌شده یا پارک ساوا قرار دارد. سطوح پایینی امکانات رفاهی متنوعی را ارائه می دهند: مرکز سلامتی، فروشگاه ها و کافه ها، که می توان از خیابان های اطراف وارد آن شد. این طرح با چگالی بالا و کاربری مختلط به گونه ای طراحی شده است که همه چیز را با هم جمع کند و توسعه ای کم کربن و سازگار با عابر پیاده ایجاد کند. این ساختمان همچنین به سیستم گرمایش مرکزی کنترل از راه دور متصل است و هر آپارتمان مجهز به تهویه مطبوع چند اسپلیت است.

تیم پروژه:
RMJM صربستان

تجسم:
معماری MAG

[ad_2]
منبع: https://rmjm.com/bw-perla-of-belgrade-waterfront/