Luminary Hotel & Co. در فورت مایرز ریورفرانت در برابر طوفان ایان مقاومت می کند


<،le>Luminary Hotel & Co. در فورت مایرز ریورفرانت در برابر طوفان ایان مقاومت می کند – HOK
<،y cl،="post-template-default single single-post postid-40262 single-format-standard is-،uction" itemscope="" itemtype="http://schema.org/WebPage" id="wp_automatic_ReadabilityBody">

استراتژی‌های طراحی انعطاف‌پذیر به محافظت از هتل کمک کرد، هتلی که به ،وان پایگاهی برای اولین پاسخ‌دهندگان و پرسنل مدیریت اضطراری که برای بازیابی نیرو و زیرساخت در فورت مایرز، فلوریدا و مناطق اطراف آن کار می‌،د، عمل می‌کرد.

هتل 12 طبقه Luminary & Co.، عضو مجموعه معتبر Autograph Collection® Marriott International، در امتداد ساحل رودخانه فورت مایرز در سپتامبر 2020 افتتاح شد.

چند ساعت پس از اینکه طوفان یان فورت مایرز را با بادهایی با سرعت بیش از 100 مایل در ساعت و طوفان فاجعه‌بار از رودخانه کالوساهاچی در 28 سپتامبر 2022 در هم کوبید، هتل لومینری راه‌اندازی شد و از طریق ژنراتور اضطراری خود غذا سرو می‌کرد. آب وارد ساختمان نشده بود. هتل فورت مایرز در مرکز شهر در عرض یک هفته پس از وقوع طوفان شروع به اسکان پرسنل واکنش اضطراری کرد. این هتل همچنین به ،وان مرکز فرماندهی فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، خدمت کرده است.

جو کولیر، رئیس و مؤسس Mainsail Lodging & Development گفت: “ما خوشحالیم که آنها را در اینجا داریم و بخشی از آن هستیم.” ما بسیار سپاسگزاریم که از هر گونه آسیبی در امان ماندیم و پنج مفهوم غذا و نوشیدنی ما پس از طوفان کاملاً عملیاتی شدند. این ما را قادر ساخت تا به فرماندار و کمک به شهر کمک کنیم، این نقشی است که ما متواضع و هیجان زده هستیم.

بخشی از این ساختمان 12 طبقه هتل، 17 فوت بر روی یک راهروی زیرزمینی به عرض 30 فوت امتداد داشت، که بالای آن تنها چهار فوت زیر درجه بود. مهندسان سازه HOK راه حلی را طراحی ،د که از 12 طبقه ستونی که 17 فوت بر روی این راهرو کشیده شده اند، بدون انحراف قابل توجه پشتیب، می کند.

جاناتان رائه، AIA، LEED AP، سرپرست تیم HOK که هتل را طراحی کرد، گفت: «ما از استفاده از استراتژی‌های طراحی که به محافظت از ساختمان‌ها در جوامع ساحلی در برابر حوادث طوف، فاجعه‌بار بالقوه مانند این کمک می‌کند، بسیار آگاه هستیم. “برای محافظت در برابر سیل در طول حوادث آب و هوایی شدید، طراحی ما هتل را بالاتر از بافت اطراف قرار داد. ما از تلفات ج، و مالی در ج، غربی فلوریدا متاثر شدیم، اما خوشحالیم که این هتل توانسته به نحوی م،ادار به تلاش‌های بازیابی جامعه کمک کند.»


منبع: https://www.،k.com/news/2022-11/luminary-،tel-co-on-fort-myers-riverfront-withstands-hurricane-ian/