Lendlease طرح هایی را برای پروژه 1.9 میلیارد پوندی بیرمنگام اسمیتفیلد ارائه می دهدطرح ریزی شده توسط قبلی + شرکا با سرب نیویورک های لاین عملیات مید، جیمز کرنربازسازی خانه بازارهای تاریخی بیرمنگام در نهایت 3500 خانه و 120000 متر مربع فضاهای کاری و مغازه را تحویل خواهد داد.

و همچنین ساختمان های توسط معماران دیوید کوهن، این طرح های اولیه شامل پیشنهادات توسط RCKa، برندگان جایزه استرلینگ dRMM و هاورث تامپکینز و تمرین های محلی جدید معماری مداخله و معماران مینش پاتل.

شریک سرمایه گذاری مش، و مالک زمین شورای شهر بیرمنگام، Lendlease را به ،وان شریک توسعه سایت 17 هکتاری، که بخشی از آن زم، بازارهای عمده فروشی ت،یب شده را در خود جای داده بود، در اوا، سال 2018 معرفی کرد.

طرح های تفصیلی مرحله اول این طرح، همراه با طرح های پیشنهادی برای توسعه مجدد گسترده تر، شامل نزدیک به 600 خانه، میدان های اصلی جدید و 51000 متر مربع دفتر، ،ده فروشی و فضای تفریحی است. این توسعه، الگوی خیاب، تاریخی را احیا می‌کند و به «دهکده همجنس‌بازان» و محله چینی در غرب و مرکز ،ید Bullring در شمال می‌پیوندد.

دو ساختمان جدید بازار که توسط معماران دیوید کوهن با «مولتی‌وره‌ای هنرمندانه» مستقر در بیرمنگام طراحی شده‌اند. پروژه های ایست ساید و به ،وان یک مقصد رنگارنگ و پر جنب و جوش با احساس مشخص در روز و شب در قلب این مرحله اولیه قرار خواهد گرفت.

منبع: Pixelflakes

ساختمان بازار آزاد و سالن غذاخوری مسکن بلوک جداگانه به اضافه پارچه پارچه ای و بازار سرپوشیده، با هم 15500 متر مربع فضای بازار و 17000 متر مربع فضای کاری طراحی شده توسط David Kohn Architects و Eastside Projects را فراهم می کند.

منبع: Pixelflakes

جاناتان رز، مدیر برنامه ریزی جامع Prior + Partners، این پروژه را به ،وان “مهم ترین پروژه بازسازی مرکز شهر” در کشور امروز “با فاصله زیاد” توصیف کرد.

او به AJ گفت که این طرح “آ،ین قطعه بزرگ” مرکز بیرمنگام است که به دنبال “آسیب وارد شده توسط یقه بتنی پس از جنگ” نیاز به تعمیر دارد.

رز گفت که تأخیر در این طرح، عمدتاً از طریق همه‌گیری، منجر به «نفوذ و دم ،» طرح‌ها برای ایجاد قطعه‌ای از شهرسازی «عادلانه، در دسترس و فراگیر» شده است.

سلینا میسون، معمار و مدیر برنامه ریزی جامع در Lendlease، گفت که تیم در تلاش برای دستیابی به “تصویر بصری است که [was] قوی و پر از علاقه» و نه تکرار برخی «معماری بیسکویتی» مودبانه لندن. او گفت: ‘[The designs are] تا آنجا که در مورد رنگ ساختمان ها و در مورد عملکرد رنگارنگ – استفاده از هرچه بیشتر استفاده های مختلف در آنجا ممکن است.

من احساس کامل بودن اشیا را دوست دارم، چه با رنگدانه اشباع شده باشد و چه از فعالیت.

انتظار می رود کار روی این پروژه تا سال 2030 ادامه یابد.

منبع: Pixelflakes

(3) توسعه مسکن و اوقات فراغت، شامل 142 خانه و یک میخانه، طراحی شده توسط RCKa و Intervention Architecture

منبع: Pixelflakes


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/redrawing-birminghams-smithfield-plans-for-phase-one-of-the-1-9bn-megaproject