HOK مدیران جدید طراحی داخلی در بوستون و لندن را معرفی کردماریان وایس و آلیا سنتوفانتی به ترتیب به ،وان مدیران جدید طراحی داخلی در استودیوهای بوستون و لندن به این شرکت پیوستند.

M،ne Weiss، IDDA، LEED AP، رهبری تمرین داخلی را در استودیوی جدید HOK در بوستون، که در اوایل امسال افتتاح شد، بر عهده دارد. ویس که به دلیل رویکرد طراحی پویا و مشارکتی خود شناخته می شود، در کار با مشتریان و تیم های پروژه برای ایجاد فضاهایی که به همان اندازه زیبا و کاربردی و کارآمد هستند، سرآمد است. تجربه گسترده او شامل بازارهای شرکتی، مهمان نوازی، سلامتی، سرگرمی و آموزش عالی با مجموعه مشتری، است که شامل دیزنی، ریباک، سزار اینترتینمنت و اکینا، می شود. کار طراحی او به دلیل نشان دادن تفکر جدید، نوآوری و حل مسئله بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. او همچنین برای پیشبرد طراحی پایدار، تنوع، برابری و گنجاندن در محیط ساخته شده شناخته شده است.

آلیا سنتوفانتی اخیراً به ،وان مدیر طراحی داخلی در لندن به HOK پیوسته است. سفر معماری و طراحی داخلی آلیا بیش از دو دهه را در بر می گیرد که در طی آن او تجربیات زیادی در بخش هتلداری و تجاری به دست آورده است. او طیف متنوعی از پروژه ها را در سراسر بریت،ا، اروپا، دبی، ایالات متحده و روسیه مدیریت کرده است. همکاری‌های او با غول‌های صنعت مانند IHG، Marriott، Hilton، Almacantar و Grosvenor، و همچنین سایر مشتریان برجسته در امارات متحده ،ی، نشان‌دهنده نفوذ و نفوذ قابل توجه او در صنعت است. اخلاق طراحی آلیا با رویکردی کل‌نگر تعریف می‌شود که علم و زیبایی‌شناسی را با این باور راسخ ،یب می‌کند که طراحی باید تجربی، تجربی و هدفمند به سمت اه، خود باشد.

تام پولوچی، مدیر جه، داخلی برای HOK، هیجان خود را در مورد انتصاب‌های جدید ابراز کرد و گفت: «هم ماریان و هم آلیا تجربه‌های فراوان و چشم‌اندازی تازه را برای تیم ما به ارمغان می‌آورند. رویکرد طراحی نوآورانه و پایدار ماریان، همراه با تعهد او به تنوع، برابری و گنجاندن، در شکل‌دهی آینده استودیوی بوستون ما مؤثر خواهد بود. تجربه گسترده آلیا در بریت،ا و سراسر جهان، همراه با اصول طراحی جامع او، بدون شک استودیوی لندن ما را غنی خواهد کرد. انتصاب آنها یک گام مهم رو به جلو در تمرین جه، داخلی ما است، و من از استقبال آنها در HOK هیجان زده هستم.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-07/،k-announces-new-directors-of-design-for-interiors-in-boston-and-london/