HOK استودیو جدیدی را در بوستون تأسیس می کند


[ad_1]

تام گریمبل استودیو را برای گسترش حضور HOK در شمال شرقی رهبری خواهد کرد.

HOK با افزودن یک استودیوی جدید بوستون واقع در ناحیه چرمی شهر، دامنه خود را در شمال شرقی گسترش می دهد. این دفتر به رهبری تام گریمبل، بوستونیایی قدیمی، از مشتریان در سراسر منطقه از جمله AstraZeneca، Sanofi، Longfellow و غیره پشتیب، خواهد کرد.

کارل گالیوتو، رئیس FAIA، رئیس HOK و مدیر بخش شمال شرق، گفت: “ما ریشه ها و روابط عمیقی در سراسر نیو،ند داریم و فرصت های فوق العاده ای برای رشد بیشتر می بینیم.” ما در مورد چشم اندازهایی که این استودیو برای افراد، مشتریان و شرکت ما فراهم می کند هیجان زده هستیم. من می دانم که ما تحت رهبری تام به چیزهای شگفت انگیزی دست خواهیم یافت.

Grimble، AIA، LEED AP، به ،وان رهبر ارشد منطقه ای تمرین برای استودیو بوستون خدمت خواهد کرد. او با داشتن مدرک لیسانس معماری و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگ،، پیشینه منحصر به فردی را برای این موقعیت به ارمغان می آورد. او بیش از 30 سال در منطقه بوستون زندگی و کار کرده است و تخصص او شامل مدیریت و عملیات شرکت است. مجموعه گسترده گریمبل که متخصص در طراحی آزمایشگاه است، همچنین شامل پروژه های مراقبت های بهداشتی، هتلداری و مس، است.

گریمبل و یک تیم در حال رشد، از پروژه های موجود و آینده در بازارهای مختلف HOK، از جمله علم + فناوری، آموزش عالی، مراقبت های بهداشتی، محل کار، هوانوردی + حمل و نقل و ورزش، تفریح ​​+ سرگرمی پشتیب، خواهند کرد.

[ad_2]
منبع: https://www.،k.com/news/2023-05/،k-establishes-new-studio-in-boston/