Baccarat Residences Miami – زندگی، بازی و کار با لوکسمیامی – جایی است که زیبایی آرام ساحل با زندگی شهری در حال وقوع ملاقات می کند. چه ،ی نمی خواهد آن را خانه بنامد؟

و به همین دلیل است که اقامتگاه های باکارا به بریکل، میامی می آیند. این جواهر معماری با موقعیت استراتژیک و امکانات رفاهی درجه یک خود ،نان برجسته خود را متمم می کند.

توسط گروه مرتبط و با همکاری Arquitectonica توسعه یافته است، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد ساختمان Baccarat بد،د، جایی که زندگی برای همیشه می درخشد، آورده شده است.

Baccarat Residences، میامی – مکان

اقامتگاه های باکارات، میامی - مکان

با شکوه برج باکارات، میامی، بر روی ،ه پر زرق و برق ایستاده است، جایی که ،نان می توانند از زندگی در قلب شهر، مشرف به رودخانه درخشان لذت ببرند. بنابراین، در حالی که روز خود را در شهر شلوغ می گذر،د، می تو،د با قدم زدن در کنار رودخانه، آن را با آرامشی به پایان برس،د.

با توجه به جزئیات، Baccarat Condos، میامی، در بریکل، نزدیک به نقاط مهم شهر مانند Bayfront Park، PAMM، FTX Arena، موزه پارک، و مرکز شهر Brickell واقع شده است. علاوه بر این، ،نان محترم اقامتگاه های باکارا می تو،د از بهترین منطقه مالی میامی با مراکز ،ید سطح بالا، کلوپ های پر جنب و جوش و رستوران های محبوب لذت ببرید.

جای تعجب نیست که این سمت از شهر به دلیل سبک زندگی تمام روز و شبانه اش به منهتن ج،ی معروف است!

کاندوهای باکارا، بریکل – ساختمان

کاندوهای باکارات، آجری - ساختمان

ساختمان باکارات، میامی، دارای یک ساختمان شیشه ای سه برج با برج های 40 طبقه، 75 طبقه و 85 طبقه است. طراحی صعودی معاصر، یادآور امواج آرامش بخش رودخانه میامی در کنار آن است.

مجتمع مس، چند منظوره Baccarat که توسط Arquitectonica، یک شرکت معماری که به خاطر خلاقیت های مجلل خود شناخته شده است، طراحی شده است. این ساختمان که با اجزای هتل، اداری و ،ده‌فروشی کامل شده است، دارای مجموعه‌ای از 324 اقامتگاه برج، 28 آپارتمان و دوبل، در کنار رودخانه و هشت پنت‌هاوس است.

علاوه بر مناظر پانوراما از شهر، ،نان نخبه از کاندوهای باکارا، بریکل، می تو،د از اوقات فراغت خود در تفرجگاه ساحلی و تفرجگاه ساحلی با چشم انداز سرسبز لذت ببرید.

Baccarat Residences, Brickell – Interiors

اقامتگاه های باکارات، آجری - فضای داخلی

فضای داخلی آپارتمان باکارات، میامی، توسط Meyer Davis Studio، یک بوتیک طراحی مستقر در نیویورک طراحی شده است. با توجه به شهرت جه، خود، طراحان داخلی این شرکت برای تضمین تجمل و راحتی درجه یک برای ،نان باکارا، سنگ تمام گذاشته اند.

در ادامه، این سه برج شامل 324 واحد جری، هستند که دارای 1 تا 4 اتاق خواب هستند. کاندوها دارای سقف های 10 فوتی هستند و با درهای چوبی محکم و شیک، اتاق خواب های اصلی مجلل، کمدهای جادار، اتاق های خشکشویی و غیره محافظت می شوند. ،نین به آسانسورهای کلید خصوصی، کابینت های ایتال کرافت، یخچال زیر صفر دسترسی کامل خواهند داشت. و ذخیره شراب، کوره های القایی Wolf، و موارد دیگر.

قابل ذکر است که درها و پنجره های شیشه ای کشویی از کف تا سقف نه تنها منظره ای زیبا از خط افق میامی را ارائه می دهند، بلکه در برابر ضربه و انرژی کارآمد نیز هستند. صحبت از مناظر، هر اقامتگاه با یک تراس خصوصی گسترده با نرده های شیشه ای همراه است. بنابراین، اگر می خواهید از یک لحظه انفرادی در کنار بالکن لذت ببرید، به سادگی مردم را در آرامش تماشا کنید، اقامتگاه های باکارا برای تو است!

آپارتمان باکارات، میامی – امکانات رفاهی

یک کاندومینیوم لو، بدون برخی امکانات شیک چیست؟ به هر حال، زندگی در میامی به این م،است که خود را با چیزهای زیباتر در زندگی ناز و نوازش کنید! بنابراین، در اینجا برخی از امکانات رفاهی ،نان برجسته وجود دارد کاندوهای باکارا، بریکل قدرد، خواهد کرد:

1. نوکر و امنیت

با امکان پارک خود و سرویس پارکینگ 24 ساعته، هیچ وقت نگران جای پارک نخواهید بود. علاوه بر این، خدمات امنیتی 24 ساعته با کارکنان آموزش دیده با استفاده از جدیدترین تج،ات امنیتی دریافت می کنید.

2. اتاق تن، اندام

اتاق تن، اندام پیشرفته که توسط Al،ude Fitness اداره می شود، جایی است که ،نان می توانند با جدیدترین تج،ات تمرینی عرق کنند. اگر اهل ورزش کاردیو نیستید، می‌تو،د به سادگی در آبگرم همام استراحت کنید یا اتاق‌های درم، که به فعالیت‌های مختلف مانند یوگا و مدیتیشن اختصاص داده شده است را بررسی کنید.

جالب اینجاست که هر یک از اتاق‌ها مشرف به منطقه استراحتگاه عرشه است، است و در حین تمرین منظره‌ای عالی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

3. است،های توچال

است،های تفریحی

افزودن به امکانات رفاهی آرام و شیک، سطح 12 از آپارتمان باکارات، میامی، دارای یک است، شنا است، تفریحی با ورودی صفر دراماتیک برای ،نان برای لذت بردن از غوطه وری در تمام طول سال ایده آل است.

همچنین، است، با یک آبگرم در فضای باز، با کابین‌های دنج، تراس آفتاب‌گیر، و آشپزخانه تابست، همراه است. فراموش نکنید، است، بی‌نهایت چشم‌اندازی بدون مانع از خلیج Biscayne و رودخانه میامی ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، است، کودکان درست در کنار است، اصلی قرار گرفته است و محیطی مفرح و در عین حال امن را برای کوچولوها تضمین می کند!

4. اتاق بازی کودکان

علاوه بر است،، Baccarat یک اتاق بازی و اتاق بازی اختصاصی برای کودکان دارد تا ذهن‌های کوچک کنجکاو با هم بازی کنند و یاد بگیرند. با جدیدترین امکانات چند رسانه ای، فرزندان شما همیشه کاری برای انجام دادن در باکارات کاندو، بریکل خواهند داشت.

5. سایر امکانات

عظمت باکارات رزیدنس، میامی، را می توان از ورودی زیبای پورت کوچر و به دنبال آن ورود به رودخانه با مناظر سرسبز مشاهده کرد. پس از آن، با ظرافت لابی ورودی و سقف های بلند آن، شما را به سمت آسانسورهای خصوصی می برد.

در راه رسیدن به محل اقامت خود، می تو،د نگاهی اجمالی به مجموعه هنری باکیفیت موزه Baccarat بیاندازید که بر ظرافت ساختمان افزوده است.

علاوه بر این، می تو،د جشن ها یا جلسات صمیمی را در سالن بزرگ یا اتاق باشگاه برگزار کنید. صرف نظر از محل برگزاری، ما اطمینان می دهیم که شما از پر زرق و برق ترین معماری تنها با امکانات مجلل لذت خواهید برد.

برج مس، علاوه بر این دارای یک مرکز تجاری برای کار و کنفرانس، یک سالن آرایشگاه و آرایشگاه برای رفع نیازهای زیبایی و نظافت شما، یک منطقه دوستدار حیوانات خانگی، و بسیاری موارد دیگر است.

چه چیزی میامی را به بهترین محله برای زندگی تبدیل می کند؟

1. آب و هوای تقریباً عالی

میامی از آب و هوای گرم و استوایی با آفتاب فراوان و زمستان های معتدل برخوردار است. البته ممکن است برخی از روزها بسیار گرم و گرم باشند، اما در کل، آب و هوا بسیار منظم است.

به ،وان مرجع، متوسط ​​دما در ژانویه 75 درجه فارنهایت است و به ندرت کمتر از آن می رود. در تابستان های اوج، دما ممکن است به 89 درجه فارنهایت برسد، اما نسیم خنک اقیانوس گرما را جبران می کند.

علاوه بر این، بر خلاف بقیه فلوریدا، طوفان در بریکل نادر است، بنابراین در آن بخش نیز نباید نگران باشید!

2. مرکز مالی میامی

بریکل با داشتن خیره کننده ترین آسمان ،اش های شهر، مرکز مالی میامی است. بنابراین، اگر به دنبال شغلی در بخش مالی هستید، این نشانه شما برای مهاجرت به اینجا است!

بریکل مملو از متخصصان و کارآفرینان جوان، مکان من،ی برای راه اندازی استارتاپ شما است. به علاوه، با تعداد آپارتمان های لو، در هر گوشه و کنار، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در اینجا نیز یک سرمایه گذاری پرسود است.

3. آموزش عالی

اگر بچه دارید و بعد از نقل مکان به بریکل نگران مدارس هستید، بگذارید به شما بگوییم که فلوریدا ج،ی تعدادی از بهترین مدارس این کشور را دارد. و البته، بریکل با مدارس خصوصی و ،تی محبوب مانند مدرسه روزانه کشور میامی، مدرسه قلب مقدس کارولتون و غیره به این شهرت وفادار می ماند.

4. سرگرمی بی بدیل

علاوه بر دانش‌آموزان و متخصصان، بریکل مک، برای دوستداران مهم،، علاقه‌مندان به ،ید و غذاخوری است. با Brickell City Center، Mary Brickell Village، و Brickell Heights – هرگز لحظه ای ،ل کننده در اینجا وجود ندارد!

5. ذوب فرهنگ ها

بریکل خانه افرادی از سراسر جهان است که این محله را به مک، گرم و دلپذیر برای همه تبدیل کرده است. به این ترتیب، شهر مک، ایده آل برای برقراری ارتباط و حتی پیوند خوردن با غذاهای خوشمزه است!

از کاوش در یک فرهنگ جدید تا احساس دوری از خانه – بریکل تعادل کاملی را بین این دو جنبه ایجاد می کند.

6. تسهیلات تجاری و مس، بی نظیر

همانطور که قبلا ذکر شد، بریکل مک، عالی برای شروع یک سرمایه گذاری تجاری جدید است، با این شهر که بسیاری از دفاتر مرکزی شرکت ها، شرکت های سرمایه گذاری و بانک ها را در خود جای داده است. اما جدا از ساختمان‌های اداری و مناطق تجاری، با طیف گسترده‌ای از برج‌های مس، مرتفع نیز روبرو خواهید شد.

از خانه‌های یک‌خانواری گرفته تا آپارتمان‌های بزرگ – همه آن‌ها را در بریکل خواهید یافت.

7. حمل و نقل راحت و اتصال

وقتی در بریکل هستید، همان اتصال و پیاده روی را مانند نیویورک تجربه خواهید کرد. هسته شهری شهر به خوبی به هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشد متصل است. به این ترتیب، سفر هرگز مشکلی نیست، و اگر اتفاقی بیفتد، احتمالاً می تو،د فقط پیاده به مقصد خود برسید!

علاوه بر این، مترو ریل میامی رفت و آمد در اطراف بریکل را راحت می کند، و همینطور ترولی میامی، زیرا تمام نقاط توریستی را به هم متصل می کند.

8. تعداد زیادی پارک و فضاهای باز

با توجه به اینکه میامی به ،وان سالم ترین شهر ایالات متحده شناخته می شود، جای تعجب نیست که بریکل دارای تعدادی پارک و فضاهای باز باشد. برخی از مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری من، برای عابر پیاده را به این موارد اضافه کنید، ا،ریت شهر را خواهید داشت که به طور منظم ورزش می‌کنند و علیرغم صحنه‌های مجنون مهم،، تن، اندام خود را حفظ می‌کنند. در مورد تعادل صحبت کنید!

کلمات پای، اقامتگاه های Baccarat میامی

باکارات رزیدنس میامی کلمات پای،

به طور کلی، بریکل مک، است که می تو،د در آن زندگی، کار و بازی کنید. و در سال های آینده ارزش آن به ،وان یک شهر مس، فقط افزایش می یابد.

بنابراین، چرا برای یک زندگی مجلل در قلب میامی ثبت نام نمی کنید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات تماس خود را در وب سایت ارسال کنید تا در مورد همه جزئیات از طریق یک تماس صحبت کنید یا برای بازدید از گا،ی فروش برنامه ریزی کنید، هر کدام که برای راحتی شما من، است.


منبع: https://www.architecturelab.net/baccarat-residences-miami/