9 ایده ساده برای طراحی خانه کوچک برای بزرگ کردن خانه شما


[ad_1]

همه ما رویای زندگی در یک خانه بزرگ را داریم. اما اگر فضای زندگی شما کوچک باشد چه؟ این بدان م،ا نیست که رویای شما سقوط کرده است. خانه های کوچکتر همچنین می تواند تمام خواسته های شما را که یک خانه بزرگتر می تواند برآورده کند. طرح های ساده شامل مینیمالیسم و ​​،اصر مدرن است. بنابراین امروز، تعدادی کوچک ساده جمع آوری کردیم طراحی خانه ایده ها.

امروزه ،ید یک زمین بزرگ در شهرهای شهری بسیار دشوار است. با توجه به قیمت بالا و کمبود زمین، ،ید ملک غیر ممکن به نظر می رسد. امروزه، مردم به دنبال خانه‌های کوچک‌تر هستند زیرا جمع و جور، مقرون به صرفه و نگهداری آسان هستند. یک خانه کوچک به م،ای قبض کمتر، با هزینه های زندگی کم استبه طور خلاصه، زندگی کوچک به م،ای زندگی مقرون به صرفه است. بنابراین اگر قصد ساخت خانه را دارید و به دنبال آن هستید طرح های ساده خانه، به خواندن این ادامه دهید

ساختن خانه گاهی اوقات هزینه زیادی برای شما دارد. اما این تنها راه برای به دست آوردن یک خانه عالی با تمام ا،امات است. از آنجا که شما هرگز از آپارتمان یا خانه راضی نخواهید بود، ،ید کرده اید. خانه کوچک برای یک خانواده دو تا چهار نفره ایده آل است و همچنین هزینه ساخت آن کمتر است. امروز می آوریم ایده های ساده طراحی خانه برای کمک به شما در ایجاد پروژه رویایی خود.

وقتی مساحت کمتری دارید و می‌خواهید همه چیز را در خانه خود جا دهید، این واقعاً یک است چالش بزرگ. اما طراحی یک فضای کوچک سرگرم کننده تر است!! در اینجا قصد داریم در مورد آن به شما بگوییم چگونه می تو،د یک خانه کوچک بسازید تا احساس بزرگی داشته باشید. با تکنیک های ساده ساخت و ساز یا اصلاحات در خانه موجود، حتی می تو،د آن را جادارتر کنید.

S چیست؟ایده های طراحی خانه مرکز ،ید?

طراحی خانه ساده به م،ای ایجاد فضایی است که در آن همه چیزهای اساسی و ضروری وجود داشته باشد اما منحصر به فرد طراحی شود تا فضای زیادی را اشغال نکند.

در زیر 9 ایده ساده برای طراحی خانه آورده شده است:

خارجی

نمای بیرونی خانه یک عامل اساسی است. آنها نه تنها خانه شما را جذاب می کنند، بلکه از شما در برابر شرایط آب و هوایی سخت محافظت می کنند. بنابراین، در اینجا مواردی وجود دارد که می تو،د در ،مت بیرونی خانه خود بگنج،د تا از فضای بیرونی در خانه خود استفاده کنید ساده طراحی خانه کوچک

1. طرح های سقف

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: modlar.com

سقف خانه خود را با سنگ یا کاشی کاشی کنید. از این محوطه تراس نیز می توان برای لذت بردن از چشم انداز استفاده کرد. شما هم می تو،د درست کنید یک باغ روی پشت بام!!

2. مناطق گسترده

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: design-milk.com

آیا از فضای بی ثمر در فضای باز استفاده کنید. همچنین می تواند فضای شما را بزرگتر کند. شما می تو،د یک است، در فضای باز، جایی که می تو،د با خانواده و دوستان خود لذت ببرید. شما همچنین می تو،د یک ،مت نشیمن اضافی در باغ خود اضافه کنید. برای مهم، های باربیکیو آ، شب شما عالی خواهد بود.

3. دیوارهای شیشه ای شفاف

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: dwell.com

شیشه یکی دیگر از مصالح ساختم، است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. نه تنها در پنجره ها و درها، بلکه برای ایجاد دیوارها. آره!! مردم عاشق یک دیوار شفاف در محل زندگی خود هستند. آنها هم حریم خصوصی و هم لو، را به طور همزمان فراهم می کنند.

4. زیبا و جمع و جور

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: thesmartlocal.com

،ومی ندارد که در یک خانه بزرگ از سبک زندگی لذت ببرید. شما همچنین می تو،د از خانه های زیبا مانند این لذت ببرید و بسیار راحت باشید.

5. پر از جزئیات

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: ،mestratosphere.com

حتی یک خانه کوچک با ساختاری ساده هم خوب به نظر می رسد. کمی جزییات جزئی با چوب در نمای بیرونی خود بگنج،د تا زیباتر شود.

6. دو طبقه (چند سطحی)

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: self-build.co.uk

خودتان را با یک طبقه مقید نکنید. همچنین می تو،د دو سطح را در منطقه کوچکتر طرح ایجاد کنید. سخت به نظر می رسد، اما باور کنید خانه های دو طبقه فضاها را کاملاً ت،یم می کنند و شما چند فضا خواهید داشت. مانند این خانه، دارای دو اتاق خواب در سطح بالا و فضای نشیمن و غذاخوری در سطح پایین است.

7. خانه کانتینری

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: domain.com.au

بله می د،م که از کانتینر برای جابجایی اجناس استفاده می شود اما شما می تو،د از آنها برای ساخت خانه خود نیز استفاده کنید!! این خانه های کانتینری بسیار در روند هستند. بدون مصالح ساختم، زیاد، به راحتی می تو،د خانه رویایی خود را بسازید. آنها کوچک، جمع و جور، اما بسیار جذاب هستند.

8. مواد مختلف را مخلوط کنید

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: nonagon.style

سعی کنید از مواد مختلف برای ایجاد یک خانه منحصر به فرد و شخصی استفاده کنید. ،یباتی مانند چوب + سیمان، بتن + ف،، شیشه + سنگ.

9. خانه های پیش ساخته

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: the،e.com

اگر وقت کافی ندارید و نمی خواهید زیاد ،ج کنید، خانه های پیش ساخته را امتحان کنید. آنها گزینه ارزان تری نسبت به ساخت و ساز سنتی خانه هستند.

در اینجا برخی از طرح های ساده دروازه برای خانه های کوچک.

داخلی:

نه تنها نمای بیرونی نقش حیاتی در طراحی خانه دارد، بلکه در طراحی داخلی نیز نقش اساسی دارد. برای رسیدن به یک خانه با طراحی خوب، باید روی هر دو کار کنید.

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: hardwickpostandbeam.com

1. چوب

با خیال راحت از چوب در داخل خانه خود استفاده کنید. شما می تو،د از چوب به روش های مختلفی استفاده کنید، مانند استفاده از آن برای ساختن پله ها، پوشش سقف یا ایجاد دیوارهای چوبی بافتی.

2. مدبر باشید

وقتی فضا محدود است، باید با وسایل هوشمندانه رفتار کنید. از وسایل حجیم مبلمان خودداری کنید، به جای آن از مبلمان سبک و چندمنظوره برای ایجاد یک مبلمان استفاده کنید طراحی ساده خانه کوچک.

3. فضاهای باز

“ایجاد فضاها” میدونم یه جورایی عجیب به نظر میاد حالا شما فکر می کنید چگونه می تو،د یک فضا ایجاد کنید زیرا قبلاً فضای کوچکتری دارید؟. مسئله این است که وقتی فضاهای باز کمی در اطراف ایجاد می کنید، توهم فضای بزرگتری ایجاد می کند.

انواع خانه های کوچک ساده:

1. خانه مدرن ساده

طراحی ساده خانه کوچک

منبع:architecturebeast.com

خانه های مدرن دارای ،اصر طراحی تمیز و متقارن هستند. خطوط تمیز، پنجره های گسترده هر خانه ای را مدرن می کند.

2. خانه روستایی و رویایی

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: mic.com

،یبی از مواد طبیعی با رنگ‌های خاکی کاملاً شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و حال و هوای روستایی ایجاد می‌کند. رنگ های خانه خود را هوشمندانه انتخاب کنید، زیرا نقش بسزایی در ظاهر خانه دارند.

3. خانه سنتی

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: exclusivefl،designs.com

آیا می خواهید به یک ظاهر ک،یک برای خانه خود دست پیدا کنید؟ برای رسیدن به این ظاهر از کوره های آهنی روی پنجره ها و چراغ های دیواری آنتیک استفاده کنید.

4. خانه چوبی

طراحی ساده خانه کوچک

منبع: pinimg.com

چه برای شهری و چه تعدادryside، یک خانه چوبی عالی استct برای هر مک، آنها برای هر شرایط محیطی من، هستند.

یک خانه ساده نه تنها از داخل هوشمندانه طراحی شده است، بلکه از بیرون نیز به طرز درخش، طراحی شده است. وقتی هر گوشه از خانه را هوشمندانه طراحی کنید، می تو،د هر آنچه را که می خواهید در یک خانه به دست آورید. بنابراین، در بالا طرح‌ها و ایده‌های ساده خانه وجود دارد که می‌تو،د در خانه ساخت‌وساز در حال انجام خود پیاده‌سازی کنید. مانند این، برای طراحی خانه های بیشتر، به ادامه مطلب مراجعه کنید معماری طرفداران.[ad_2]
منبع: https://architecturesideas.com/2019/11/20/simple-small-،use-designs/