7 روشی که تخته های دامن می توانند ظاهر خانه شما را بهبود بخشندوقتی تصمیم می گیرید خانه خود را بازسازی کنید، دامن زدن آ،ین چیزی است که توجه شما را جلب می کند. دامن ها تخته ها یا کاشی هایی هستند که در امتداد دیوارهای خانه خود بین دیوار و کف می بینید. هدف اصلی از نصب دامن پوشاندن لبه های ناهموار و ایجاد ظاهری دقیق است.

این مقاله راه های مختلفی را برای استفاده از دامن برای زیباتر ، ظاهر خانه برشمرده است. بیایید کاوش کنیم.

افزودن لهجه به اتاق

تخته های دامن

منبع: kerabengrupo.com

فکر ، به دور از جعبه هنگام نصب دامن می تواند یک ،صر بصری جذاب را اضافه کند. پس از بازسازی، اگر هنوز احساس می کنید چیزی کم است، ممکن است اتاق فاقد لهجه باشد. با انتخاب یک تخته دامن، آن را نصب کنید متر مستقیم و به اتاق خود جزئیاتی بدهید که فاقد آن است و آن را عجیب تر می کند. رنگ آمیزی آنها در تضاد با دیوارها می تواند آنها را مشخص تر کند.

دیوارها را دقیقاً قاب کنید

تخته های دامن

منبع: build-review.com

خانه خود را با افزودن دامن و بهبود دکوراسیون یکپارچه دامن ها نه تنها دیوارها را به زیبایی قاب می کنند، بلکه از آنها در برابر سایش محافظت می کنند. آنها یک انتقال صاف بین دیوارها و کف ایجاد می کنند. جدای از آن، شخصیت و استایل زیادی به خانه می‌افزاید و آن را به شما تبدیل می‌کند.

عظمت را به اتاق اضافه می کند

تخته های دامن

منبع: Culturesouthwest.org

از آنجایی که گرجی ها دوست دارند اتاق خود را بزرگ کنند، آنها طرفداران بزرگ دامن بودند. بنابراین، راه دیگری که می تو،د از دامن استفاده کنید این است که ظاهری باشکوه به خانه خود بدهید. دامن های سبک گرجی ظاهری منحصر به فرد به خانه شما می بخشد و آن را سلطنتی تر می کند. دامن‌های بلند با طرح‌ها و نقش‌های دقیق برای گچ‌کاری‌های دقیق و تکمیل قالب‌گیری در اطراف شومینه نصب کنید.

تبدیل به یک ویژگی طراحی

تخته های دامن

منبع: realestate.com

نصب تخته نه تنها دیوارها را از کف متمایز می کند بلکه ظاهری سبک به اتاق می دهد. دامن ها چند کاره هستند. می تو،د از آنها برای بهبود طراحی اتاق خود استفاده کنید. با اضافه ، تخته‌های چوبی یا ف،ی در وسط دیوار، می‌تو،د کل اتاق را به روشی کاملاً جدید ایجاد کنید. به این ترتیب طراحان داخلی اتاق های شما را سرزنده تر می کنند.

فینیشینگ را به فضای داخلی بدهید

تخته های دامن

منبع: my،meextension.co.uk

وقتی قصد دارید ظاهری تمام شده و در عین حال ساده به خانه خود بدهید، دامن های چوبی تخت می توانند معجزه کنند. آنها را سفید رنگ کنید، آنها را ساده نگه دارید و تفاوت را متوجه شوید. اگر بین نصب سقف کوتاه تر یا پهن تر سردرگم هستید، توصیه می شود ارتفاع اتاق را انتخاب کنید. اگر خانه تخته های کوتاهتر دارد را انتخاب کنید سقف های پایین تر.

برای دوام از دامن های کاشی استفاده کنید

تخته های دامن

منبع: hzcdn.com

کاشی ها دوام بیشتری نسبت به چوب دارند، بنابراین استفاده از آنها بر روی دیوارها به ،وان دامن بسیار کاربردی است. مزیت دیگر این است که می تو،د کاشی ها را به طور مرتب با یک پارچه مرطوب تمیز کنید، بنابراین برای مدت طول، تری مانند نو باقی می مانند. اگر خانه شما دارای کف کاشی است، نصب دامن کاشی برای حفظ ظاهر یکپارچه منطقی تر است. با این حال، تضاد رنگ های دامن و دیوارها می تواند فضای داخلی را زیباتر کند.

آن را روستایی تر کنید

تخته های دامن

منبع: marinicornmaze.com

مکمل دامن به کف یا سقف چطور؟ یک ایده روستایی مانند تطبیق تخته دامن با کفپوش می تواند بسیار خوب عمل کند. اگر خانه شما دارای تیرهای نوردهی است، حتی بهتر است که هزاران راه مختلف برای افزودن گرما و شخصیت به خانه خود با استفاده از روش مقرون به صرفه نصب دامن دارید.

بنابراین، شما باید چیز جدیدی در مورد افزودن دامن و دادن ظاهری کاملاً جدید به خانه خود آموخته باشید. اکنون بیایید در مورد انواع مختلف دامن هایی که می تو،د در خانه خود نصب کنید بحث کنیم.

انواع تخته های دامن که می تو،د انتخاب کنید

انواع دامن ها را می توان بر اساس جنس، طرح و فاکتور قیمت دسته بندی کرد. بازار با تنوع زیادی از تخته‌ها و کاشی‌ها در حال رونق است، مهم است که نیاز، ترجیحات و بودجه خود را هنگام ،ید آنها تعیین کنید.

تخته های فولادی ضد زنگ

تخته های دامن

منبع: planeo.com

دامن ف،ی ساخته شده از فولاد ضد زنگ، محکم تر و شیک تر به نظر می رسد. آنها را برای ظاهری غنی نصب کنید و مطابق با اولویت های سبک زندگی در حال تغییر خود، آنها را ارتقا دهید. با این حال، دامن های ف،ی می توانند مستعد ،اش و خش باشند که می تواند یک عیب بزرگ باشد.

دامن مرمر

تخته های دامن

منبع: pinimg.com

هنگامی که به دنبال گزینه ای محکم و بادوام هستید، دامن های مرمری باید اولویت اول شما باشد. طیف گسترده ای از دامن های مرمری را می توان در رنج های قیمتی مختلف یافت. شما می تو،د تخته های مرمری را برای یک نتیجه طول، مدت نصب کنید.

دامن چوبی

تخته های دامن

منبع: panaget.com

اگر می خواهید ،صر گرما، پیچیدگی و غنا را به آن اضافه کنید، دامن های چوبی می توانند ،ید من،ی باشند. همچنین می تو،د با انتخاب تخته هایی که به خوبی با دیوارها، کف ها و سقف ها ،یب می شوند تا تعادل من، را حفظ کنید، کنتراست ایجاد کنید.

همچنین بخو،د: 15 ایده ارزان قیمت دامن عرشه برای فضای بیرونی شما

دامن ام دی اف

تخته های دامن

منبع: atidymind.co.uk

این ممکن است یک نام جدید برای شما باشد زیرا ا،ر مردم در مورد سنگ مرمر و کاشی های چوبی اغلب. این کاشی ها با استفاده از الیاف ریز فشرده ساخته می شوند. این تخته های دامی با هزینه ای من، در دسترس هستند، بنابراین هنگام ،ید دامن به این نکته توجه داشته باشید.

دامن ،ایه

تخته های دامن

منبع: littlegreene.com

آدامن دو لایه که به ،وان دامن دو رنگ شناخته می شود، ظاهری پیچیده به خانه شما می بخشد. این دامن ها دیوارهای شما را بلندتر نشان می دهند و در عین حال ظاهری محکم به آن ها می بخشند. بنابراین، اگر بودجه زیادی دارید، می تو،د به نصب تخته دامن دو رنگ فکر کنید.

همیشه هنگام ،ید تخته دامن برای خانه خود بودجه خود را در نظر داشته باشید. همچنین، هنگام ،ید تخته دامن حتماً تمام نیازها و ترجیحات شخصی خود را تجزیه و تحلیل کنید.
منبع: https://architecturesideas.com/skirting-boards/