7 راه برای زنده کردن دیوارهای داخلیهمه ما زمان زیادی را در خانه مان می گذر،م، و خیره شدن هر روز به همان دیوارها می تواند کمی غیر الهام بخش باشد. هرچند لازم نیست اینطور باشد. راه های زیادی وجود دارد که می تو،د دیوارهای خود را روشن کنید تا خانه یا محل کار خود را هیجان انگیزتر کنید.

در اینجا 7 نکته برتر ما آمده است:

یک چیدمان گا،ی هنری بسازید

دیوارهای داخلی خود را زنده کنید

منبع: pinterest.com

شاید شما در حال حاضر یک یا دو ع، داشته باشید، اما چرا این ویژگی را بیشتر نکنید؟ می‌تو،د نقاشی‌ها، چاپ‌ها یا ع،‌های بیشتری برای ایجاد یک دیوار گا،ی من،، از جمله من،، اضافه کنید نورپردازی هنری تا مطمئن شوید که می تو،د به طور کامل از تصاویر مورد علاقه خود قدرد، کنید. یک ایده عالی این است که از خاطرات مورد علاقه خود ع، بگیرید. همچنین می تو،د پوسترهایی از فیلم های مورد علاقه خود، آثار هنری مورد علاقه خود از هنرمندان یا پوسترهای انگیزشی نقل قول های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

یک دیوار ویژه را امتحان کنید

دیوارهای برجسته ممکن است ایده جدیدی نباشند، اما به این دلیل است که برای روشن ، فضای زندگی بسیار خوب عمل می کنند. راه‌های زیادی برای افزودن یک دیوار ویژه به اتاق وجود دارد. می‌تو،د به رنگ‌های متضاد روشن یا تیره، کاغذ دیواری طرح‌دار، یا حتی تزئینات دیگری برای خاص ، دیوار نگاه کنید. به ،وان مثال، اگر اتاقی با موضوع دریایی دارید، یک تخته موج سواری اضافه کنید. برای چیزهای روستایی تر، چرخ دستی یا بوق را امتحان کنید. یا یک ساعت تزئینی بزرگ اضافه کنید تا یک دیوار واقعاً برجسته شود.

Pinboard خود را زیبا کنید

دیوارهای داخلی خود را زنده کنید

منبع: pinterest.com

پین برد یا وایت برد مخصوصا در دفاتر اداری، آشپزخانه یا اتاق های خانوادگی بسیار کاربردی هستند. با این حال، اگر یکی از آنها را خارج از قفسه ب،ید، می توانند زشت و ساده به نظر برسند. درعوض، سعی کنید با اضافه ، پارچه، ناحیه مورد نظر خود را زیباتر کنید یک تابلوی یادداشت سفارشی بسازید تنها چند دقیقه طول می کشد و می تواند بخشی کاربردی از خانه شما را به یک منطقه سرگرم کننده و هنری تبدیل کند. اگر از خانه کار می کنید، این یک نکته خوب است، زیرا می خواهید مطمئن شوید که دفتر خانه شما خیلی ،ل کننده و خسته کننده نمی شود.

نساجی را قطع کنید

همه ما به صاف، ساده و سفت بودن دیوارها عادت کرده ایم، اما شما می تو،د از منسوجات برای افزودن بافت و زندگی به دیوارهای خود استفاده کنید. در حالی که ممکن است لحاف ها بر اساس استانداردهای برخی افراد عجیب به نظر برسند، تعداد زیادی از طرح های لحاف مدرن وجود دارد که می توان آنها را آویزان کرد و به ،وان هنر نمایش داد. یا اگر اهل مد هستید، روسری، کلاه یا سایر لوازم پارچه‌ای خود را آویزان کنید. روسری ها به ویژه بافت بسیار زیبایی و حس لامسه ای را به دیوار می بخشند، اگر به آنها اجازه دهید پوشیده شوند.

برای نشان دادن زیور آلات مورد علاقه خود قفسه هایی اضافه کنید

دیوارهای داخلی خود را زنده کنید

منبع: pinterest.com

همه ما می توانستیم از فضای ذخیره سازی بیشتری استفاده کنیم. سعی کنید چند قفسه شناور اضافه کنید تا هر چیزی که شما را خوشحال می کند را نشان دهد. ا،ر مردم زیورآلاتی را در جعبه ها یا کشوها آویزان می کنند، اما در عوض از قفسه ها برای نمایش آنها استفاده می کنند. همه چیز از زیور آلات گرفته تا اکشن فیگورها و کتاب ها را می توان برای درخشان ، دیوارها استفاده کرد. به علاوه، اگر دوستان پشمالویی دارید که می‌خواهند بیشتر بازی کنند، حتی می‌تو،د طرح‌های عالی برای قفسه‌هایی پیدا کنید که مانند قاب‌های بالا رفتن از گربه هستند.

از Mirrors برای اضافه ، نور استفاده کنید

اگر واقعاً می خواهید دیوارهای خود را روشن کنید، افزودن نور بیشتر به اتاق یکی از بهترین راه ها است. البته، این به م،ای اضافه ، اتصالات نور نیست، که می تواند ناخوشایند و دشوار باشد، به خصوص اگر مجبور باشید آنها را سیم کشی کنید. در عوض، می تو،د آینه اضافه کنید. افزودن آینه می تواند به حدا،ر رساندن نور طبیعی اتاق کمک کند. می‌تو،د یک آینه بزرگ در وسط دیوار اضافه کنید یا آینه‌های کوچک‌تر زیادی اضافه کنید تا جلوه جالب‌تری داشته باشید. برای داشتن ظاهری کاملاً التقاطی، ،یبی از قاب ها را روی آینه ها امتحان کنید.

بیرون را به داخل بیاورید

دیوارهای داخلی خود را زنده کنید

منبع: pinterest.com

یکی دیگر از راه های عالی برای زنده ، دیوار، افزودن فضای سبز و زندگی گیاهی به دیوار است. گزینه های زیادی برای افزودن گیاهان وجود دارد. شما می تو،د قفسه هایی با گیاهان گلد،، گیاهان کوچک آویزان یا حتی یک کل داشته باشید دیوار زنده آرایه، جایی که گیاهان به صورت عمودی روی دیوار رشد می کنند. گیاهان نه تنها زیبا به نظر می رسند و کمک می کنند تا خانه احساس بازتر و دلپذیرتر کند، بلکه می توانند به تمیز ، هوا نیز کمک کنند و حتی وجود گیاهان در داخل آن فوایدی برای سلامتی دارد.

خلاصه

اگر زمان زیادی را در داخل خانه می گذر،د، می خواهید مطمئن شوید که اتاق های شما در آن دلپذیر است. به جای دیوارهای ساده، سعی کنید فضای زندگی یا محل کار خود را با افزودن یک گا،ی هنری، آینه یا گیاهان روشن کنید. حتی بهتر از آن، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌تو،د با افزودن لحاف یا یک تخته رنگارنگ طرح خود، دکوراسیون دیوار خود را بسازید.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/liven-up-your-interior-walls/