60x80CM پنجره بادوام سایبان پنجره درب ضد آب سایبان سایبان پاک کننده باران در فضای باز سایبان سایه خورشید


به همین جهت نیز استفاده از یک سایبان مناسب می‌ تواند در برابر این عوامل آن ها را به صورت کامل محافظت کند. همچنین سایبان می ‌تواند پرده ها را نیز از رنگ رفتگی حفظ کند و از کثیفی پنجره ها هنگام بارش باران نیز جلوگیری به عمل آورد. شرکت سایبان در خدمت شماس تا راهنمایی لازم در مورد خرید سایبان را به شما بدهد و بهترین قیمت و کیفیت را به شما ارائه دهد. شرکت دیدگاهان غرب اولین و تنها تولید کننده سایبان پنجره در ایران می باشد که این افتخار پس از سالها فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان و شناخت نیاز مشتریان حاصل شده است. مجموعه ما قادر است مدل های مختلف سایبان پنجره را در دو نوع ثابت و متحرک با کیفیت بسیار بالا تولید کند.

با نصب سایبان های برقی می توانید مانع از اتلاف انرژی و زمان خود شوید. سایبان پنجره به محافظت از شما در برابر اشعه های مضر UV کمک می کند. شیشه های رنگ نشده کمترین محافظت را در برابر تشعشعات خورشیدی ارائه می دهند.

باید دقت داشت که دیوار از چه نوعی می باشد ، بسیاری از دیوار ها قابلیت نصب سایبان ثابت پنجره را ندارند ، بنا بر این برای طراحی و نصب سایبان ثابت پنجره مشورت از مهندسان سازه بسیار ضروری می باشد . در ابتدا اندازه قسمت مورد نظر خود را با متر مشخص کنید و سپس برای سفارش سایبان بارانگیر اقدام نمایید. معمولا کسانی که به دنبال بارانگیر هستند برای داخل خانه نیز برنامه های خاص خود را دارند. در سال های اخیر استفاده از سقف پاسیو و سقف حیات خلوت نیز به صورت همه گیر درآمده است. زمانی که شما از یک سایبان استفاده می کنید، نور مستقیم خورشید در داخل خانه کم می شود.

نیروهای ماهر ما می توانند اشکالات سایبان شما را به درستی تشخیص دهند. در واقع ما با تعمیر اصولی سایبان پنجره می توانیم کارایی سایبان شما را به مدت طولانی حفظ کنیم. فیکسینگ بار یا زهوار عقب و جلو از جنس آلومینیوم با رنگ آنادایز شده می باشد که در جلو و عقب براکت جهت ثابت نگه داشتن ورق و آببندی با دیوار از آن استفاده می شود. فیکسینگ بار دارای شیار هائی می باشد که ورق داخل آن شیار ها قرار می گیرد.

  • جز سازه های سبک می باشد که وزن آن بسیار کنترل شده است ، در این صورت برای سازه از لحاظ لرزه ایی مشکلی ایجاد نمی کند ، از طرفی متریالی که در ساخت سایبان پنجره استفاده می شود بسیار سبک می باشد .
  • به عبارت دیگر سایبان های ثابت پس از نصب، قابلیت تغییر وضعیت نداشته و همواره در یک حالت ثابت باقی می مانند.
  • ورق پلی کربنات دو جداره ۶ میل و فلت ۳ میل جهت قرار گرفتن در شیار های براکت و فیکسینگ بار استفاده می شود.
  • براکت یکی از قسمت های اصلی سایبان است که جنس آن پلیمر الیافدار می باشد.
  • ما علاوه بر طراحی سایبان پنجره می توانیم خدمات متنوعی از قبیل نصب و تعمیر سایبان پنجره به شما عزیزان ارائه دهیم.

سایبان پنجره یا بارانگیررا می توان در ابعاد ۱۵۰، ۱۰۰، ۸۰ جلوآمدگی داشته باشند. از سایبان پنجره تاشو بیشتر برای فضاهای کوچک استفاده می شود و می توان به راحتی زاویه سایبان را برای جلوگیری از ورود نور خورشید و نفوذ آب به داخل تنظیم کرد.یکی دیگر از تقسیم بندی های سایبان ها از لحاظ جنس پوشش آن هاست. عموما سایبان‌ها به دو دسته‌ی برقی و دسته تقسیم می‌شوند و در یک دسته بندی دیگر در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارند. سایبان پنجره نیز می‌تواند در یکی از این چهار گروه وجود داشته باشد.

سایبان و باران گیر پنجره

شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از سایبان پنجره را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. کلیه سایبان ها به دو نوع تقسیم می شوند، سایبان متحرک و سایبان ثابت، که سایبان پنجره به صورت ثابت و برقی موجود است و آن را می توان بر روی درب و پنجره ها نصب کرد و فضای داخلی را از باران، گرد و خاک و نور خورشید محافظت کرد. این سایبان از محصولات بسیار کاربردی محسوب می شود، شکل و تنوع رنگ در پوشش آن باعث تقاضا و استقبال مردم شده است. سایبان پنجره وزن چندانی ندارد و علاوه بر زیبایی ظاهری موجب محافظت در برابر نور خورشید و نفوذ آب به داخل می گردد.برای اطلاع از قیمت انواع سایبان ثابت و سایبان برقی می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با کارشناسان ما در ارتباط باشید. سایبان و پنجره فلزی نفیس ما نه تنها ظاهر ملک شما را بهبود می بخشد بلکه از جلوی درب یا پنجره شما در برابر بارندگی بدون جلوگیری از نور محافظت می کند. می توان از آن در هر دو کاربرد مسکونی و تجاری استفاده کرد.

سایبان پنجره چیست ؟و در کجا از آن استفاده می شود؟

از آنجایی که بارانگیر و سایبان در و پنجره سبک هستند، بار اضافی چندانی به ساختمان وارد نمی کنند. از باز بودن پنجره های خود حتی در هنگام بارندگی لذت ببرید. با نصب سایبان پنجره بر روی پنجره های خانه، دیگر نگران نشت آب باران از طریق پنجره های باز خود به داخل خانه نخواهید بود. شما بدون توجه به شرایط آب و هوایی گزینه هایی برای تهویه دارید. علاوه بر این، باران، برف و تراکم می توانند به مرور زمان پنجره های شما را فرسوده کنند. نصب سایبان پنجره می تواند محافظت بهتری از نمای بیرونی پنجره های شما در شرایط آب و هوایی نامساعد داشته باشد.

ما به دلیل دارا بودن نیروهای با تجربه می توانیم نصب سایبان برقی پنجره را به صورت تخصصی برای شما انجام دهیم. شما می توانید با نصب اصولی سایبان پنجره طول عمر و دوام آن را افزایش دهید. سایبان های برقی به دلیل کاربری بسیار راحت و آسان همواره نظر کاربران را به خود جلب می کنند. برای استفاده از این نوع سایبان ها نیازی به استفاده از نیروی دست نخواهید داشت.