6 گزینه برای مقابله با لوله های کم تخلیه (و مزایا و معایب هر کدام)لوله های با تخلیه آهسته می توانند برای کارهای روزمره شما ناامید کننده و مختل کننده باشند، بنابراین یافتن سریع و کارآمدترین راه حل بسیار مهم است. با چندین گزینه موجود، که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند، باید به دقت در نظر بگیرید که کدام رویکرد به بهترین وجه با نیازهای خاص شما مطابقت دارد.

این ممکن است به این م،ی باشد که به بودجه خود فکر کنید، نگر، های زیست محیطی هنگام استفاده از مواد شیمیایی، شدت گرفتگی، اینکه آیا سیستم از کار افتاده است، و ترجیح روش های حرفه ای یا DIY.

این راهنما بینشی در مورد گزینه‌های متعدد برای مق، با لوله‌های با تخلیه کند ارائه می‌دهد و دانش لازم برای حفظ یک سیستم لوله‌کشی کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

6 گزینه برای مق، با لوله های کند تخلیه

چه در خانه و چه در محل کارتان مشکل تخلیه آب داشته باشید، بیش از یک راه برای پا،ازی لوله‌ها وجود دارد. در اینجا 6 گزینه عالی برای مق، با لوله های با تخلیه کند، چرب یا گرفتگی وجود دارد.

غوطه ور شدن با پیستون

لوله های آهسته زهکشی

منبع: pinterest.com

غوطه وری یک روش آزمایش شده و واقعی برای مق، با لوله های کند تخلیه در خانه شما است. این رویکرد شامل استفاده از یک ابزار خانگی ساده به نام پیستون برای ایجاد فشاری است که از طریق انسداد فشار می‌آورد و به طور موثر آن را از لوله جدا می‌کند.

پیستون ها فوق العاده کاربرپسند، مقرون به صرفه هستند و می توانند ا،ر گرفتگی های جزئی را بدون مشکل کنترل کنند. با این حال، آنها ممکن است بهترین گزینه شما برای انسدادهای چالش برانگیزتر یا مواردی که در عمق سیستم لوله کشی شما قرار دارند، نباشند. با این حال، همیشه داشتن یک پیستون دستی خوب است.

هیدرو جتینگ

هیدرو جت یک روش پیشرفته برای تمیز ، لوله های چرب و گرفتگی شدید در خانه ها و رستوران ها است. با استفاده از جت های آب پرفشار برای از بین بردن انسدادها، جت هیدرولیکی در رفع انسداد بدون آسیب رساندن به سیستم لوله کشی شما بسیار موثر است.

این تکنیک توسط خدمات حرفه ای تمیز ، زهکشی استفاده می شود برترین ارائه دهنده خدمات جت در نیوجرسی خدمات آتلانتیک سیتون. اگرچه جت ، ممکن است در مقایسه با سایر موارد گران تر باشد روش های DIY، در هنگام مواجهه با مسائل زهکشی مداوم گزینه قابل اعتمادی است.

پاک کننده های شیمیایی

لوله های آهسته زهکشی

منبع: pinterest.com

پاک کننده های تخلیه شیمیایی اغلب به ،وان راه حلی برای ش،تن و حل ، ، های مختلف استفاده می شود که باعث تخلیه کند لوله ها می شود. این محصولات (به ،وان مثال، Drano) حاوی مواد شیمیایی قوی هستند که به طور موثر تجمعات در سیستم لوله کشی شما را هدف قرار می دهند و استفاده نسبتاً آس، دارند.

اگرچه پاک کننده های شیمیایی تخلیه ممکن است به نظر راه حلی سریع برای گرفتگی لوله های شما باشند، اما دارای معایبی هستند. استفاده مکرر از این مواد شیمیایی در نهایت می تواند منجر به آسیب به لوله های شما شود و همچنین برای محیط زیست کاملاً مضر هستند، بنابراین از آنها کم استفاده کنید.

پاک کننده های آنزیمی تخلیه

پاک کننده های تخلیه آنزیمی جایگزینی سازگار با محیط زیست برای محلول های شیمیایی برای لوله های با زهکشی کند است. این محصولات از آنزیم‌ها و باکتری‌هایی تشکیل شده‌اند که مواد آلی را در سیستم لوله‌کشی شما هدف قرار می‌دهند و در طول زمان به‌طور ایمن و به تدریج تجزیه می‌شوند.

در حالی که پاک کننده های تخلیه آنزیمی روی لوله ها و محیط زیست ملایم تر هستند، در مقایسه با پاک کننده های شیمیایی با سرعت کمتری کار می کنند. با این گفته، این گزینه برای ،، که به دنبال یک انتخاب پایدار بدون خطر آسیب لوله یا اثرات منفی بر روی سیاره هستند، من، است.

ابزارهای زیپ با جوش شیرین/سرکه

لوله های آهسته زهکشی

منبع: pinterest.com

ابزارهای زیپ دار با جوش شیرین و سرکه یک راه حل طبیعی و منحصربفرد برای لوله های با تخلیه کند ارائه می دهند. ابزار زیپ یک قطعه تج،ات ارزان قیمت و انعطاف پذیر است که می تو،د آن را در سیستم زهکشی خود قرار دهید تا گرفتگی ها را بطور فیزیکی از بین ببرید. در حالی که این می تواند برخی از موها را از بین ببرد، ممکن است کافی نباشد.

رفع گرفتگی مک،کی ابزار زیپ را با معجونی از جوش شیرین و سرکه همراه کنید تا یک روش موثر برای مق، با گرفتگی لوله ها داشته باشید. این رویکرد نه تنها به رفع انسداد کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند تا لوله های تمیز را بدون آسیب رساندن به محیط زیست حفظ کنید.

تعویض یا تعمیر لوله

در مواردی که گرفتگی‌های مداوم و لوله‌های با زهکشی کند علیرغم تلاش‌های متعدد حل نشده باقی می‌مانند، تعویض یا تعمیر لوله ممکن است من،‌ترین راه‌حل باشد. بسته به وسعت مشکل، این می تواند مست،م تعویض بخش کوچکی از لوله کشی یا ارتقاء کل سیستم باشد.

در حالی که تعویض یا تعمیر لوله می تواند یک درمان طول، مدت موثر برای مشکلات زهکشی، به ویژه در صورت فروپاشی سیستم باشد، به خاطر داشته باشید که اغلب هزینه های قابل توجهی را به همراه دارد. همچنین برای اطمینان از نصب و نتایج من، به کمک حرفه ای نیاز دارد.

در نتیجه…

لوله های آهسته زهکشی

منبع: pinterest.com

اکنون که گزینه های مختلف برای مق، با لوله های کم تخلیه را بررسی کرده اید، وقت آن است که آگاهانه تصمیم بگیرید و اقدام کنید. خواه یک روش DIY را امتحان کنید یا استخدام افراد حرفه ای، درک جدید شما از هر راه حل به شما کمک می کند تا من، ترین گزینه را انتخاب کنید.

بنابراین اجازه ندهید تخلیه آهسته روحیه شما را تضعیف کند یا زندگی روزمره شما را مختل کند. از دانش به اشتراک گذاشته شده در این راهنما استفاده کنید و یک سیستم لوله کشی با عملکرد خوب و بدون دردسر را در خانه بازیابی کنید.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/6-options-for-dealing-with-slow-draining-pipes/