5 نکته برای خوب نگه داشتن گاراژچه در زمستان، چه بهار، تابستان یا پاییز، نمای بیرونی خانه شما شرایط محیطی سختی را پشت سر می گذارد. در حالی که نمی توان خانه را از شرایط آب و هوایی در امان نگه داشت، می تو،د به طور منظم در اطراف خانه خود تعمیر و نگهداری کنید تا آن را در وضعیت خوبی نگه دارید.

در حالی که گاهی اوقات می توان گاراژ را به خانه متصل کرد، بسیاری از خانه ها ساختار جداگانه ای برای گاراژ خود دارند یا این که امتداد خانه خواهد بود. با یک اتصال، می تو،د تعمیر و نگهداری کمتری انجام دهید، اما دیگری نیاز به نگهداری بیشتری دارد.

صرف نظر از اینکه خانه شما دارای کدام گاراژ است، می تو،د نکات زیر را برای حفظ وضعیت گاراژ خود بررسی کنید.

سقف، دیوارها و فونداسیون را بررسی کنید

گاراژ خود را در حالت خوب نگه دارید

منبع: futurecdn.net

از آنجایی که نمای بیرونی گاراژ شما بیشترین ضربه را از محیط خارجی خواهد گرفت، باید در صدر لیست نگهداری شما قرار گیرد. اگر سقف، دیوارها یا فونداسیون توسط محیط آسیب دیده باشد، می تواند کل گاراژ شما را به خطر بیندازد.

اطراف دیوارها و کف را برای لکه های رطوبت نگاه کنید. گاهی اوقات این لکه های رطوبتی سوراخ هایی در دیوارها یا گسلی در فونداسیون ایجاد می کنند. اگر به موقع از آنها مراقبت نشود، می تواند منجر به کپک زدن یا سایر مسائل مشکل ساز شود.

اگر گاراژ شما یک سازه جداگانه است، باید سقف را نیز بررسی کنید. با برف، باران یا حتی شرایط آب و هوایی خشک، پشت بام یا زونا ممکن است آسیب ببیند. این می تواند منجر به نشتی در سقف شود که می تواند به همه چیز در شما آسیب برساند فضای گاراژ.

بنابراین، در صورت مشاهده مشکل، باید تعمیرات سقف را انجام دهید.

درب های گاراژ را بررسی کنید

گاراژ خود را در حالت خوب نگه دارید

منبع: expert،mereport.com

از آنجایی که یکی از دیوارهای گاراژ درب است، به مراقبت زیادی نیز نیاز دارد. نگهداری درب گاراژ نه تنها برای تمیز نگه داشتن و عملکرد آن خوب است، بلکه یک نگر، ایمنی نیز محسوب می شود.

درب پارکینگ مشکل دار اگر اتوماتیک باشد می تواند باعث ایجاد مشکل در سیستم الکتریکی شود. در غیر این صورت، اگر به درستی نگهداری نشود، ممکن است در بالا و پایین کشیدن دستی آن مشکل داشته باشید.

اگر درب گاراژ شما بلند، ،بنده یا کشدار است، راه حل می تواند به سادگی تهیه نوار آب و هوای جدید برای درب باشد. به خاطر داشته باشید، تاخیر در تعمیر و نگهداری می تواند منجر به مشکلات بزرگتری شود.

اگر سیستم اتوماتیک آنطور که باید کار نمی کند، در نظر بگیرید تعمیر درب بازکن پارکینگ خدمات. متخصصان می‌توانند با نگاهی بهتر، مشکل را درک کرده و قبل از بدتر شدن آن، آن را برطرف کنند.

نگه داشتن درب گاراژ در شرایط خوب به حفظ ظاهر بیرونی خانه و حفظ ارزش خانه شما کمک می کند.

طبقات را بازرسی کنید

گاراژ خود را در حالت خوب نگه دارید

منبع: blo،.com

طبقات گاراژ نیز به دلیل نادیده گرفتن آنها در معرض آسیب هستند. کف گاراژ بیشتر از بتن یا مرمر ساخته شده است. مردم واقعاً کاشی نمی‌گیرند یا کاری بیش از حد در مورد کف‌ها انجام نمی‌دهند، زیرا این باعث می‌شود که آنها لغزنده شوند.

اگر ابزاری در گاراژ دارید یا از فضا برای کارهای دیگری به جز پارک ، ماشین خود استفاده می کنید، به احتمال زیاد کف گاراژ شما ، یا بریدگی دارد. این ،‌های کوچک یا ،مت‌های ش،ته کف می‌تواند منجر به آسیب‌های بزرگ‌تر و پرهزینه‌تر شود، اگر به موقع مراقبت نشود.

ناگفته نماند که مشکلات کف گاراژ شما می تواند منجر به مشکلات فونداسیون نیز شود.

اگر کف گاراژ شما چیزی جز بتن ندارد، می تو،د گزینه های کفپوش گاراژ را نیز بررسی کنید تا از بروز هر گونه مشکلی در آینده جلوگیری کنید.

همچنین بخو،د: 4 نکته برای بهبود نور گاراژ شما

فضا را تمیز و سازماندهی کنید

گاراژ خود را در حالت خوب نگه دارید

منبع: vox-cdn.com

در حالی که کارهای زیادی وجود دارد که می تو،د برای حفظ وضعیت بیرونی و همچنین حفظ ساختار داخلی انجام دهید، باید به طور مرتب گاراژ خود را تمیز کنید و فضا را سازماندهی کنید.

گاراژها معمولاً ،مت های پنهان خانه هستند و برای بازدیدکنندگان من، نیستند. مردم همیشه وسایل خود را در گاراژ انباشته می کنند، بدون اینکه احساس سازماندهی واقعی داشته باشند. اگر به نظر می رسد این گاراژ شماست، سعی کنید آ، هفته آینده یک روز بیرون بروید و فضا را مرتب کنید. هنگامی که شروع به جابجایی وسایل می کنید، ممکن است متوجه تعمیرات یا تعمیرات دیگری شوید که گاراژ خود نیاز دارد.

اگر چیزهای قدیمی در گاراژ وجود دارد، اگر نمی‌خواهید در اتاق زیر شیرو،، زیرزمین یا انبار نگهداری کنید، باید آنها را بیرون بیاورید، بفروشید یا اهدا کنید.

برای اینکه کارها را کمی بیشتر کنید، می تو،د به آن نگاه کنید نکاتی برای تزئین گاراژ و بهبود ظاهر فضا. هنگامی که هر روز پس از بازگشت از محل کار در گاراژ پارک می کنید، ورود به یک فضای تمیز و زیبا می تواند بر روحیه شما نیز تأثیر مثبت بگذارد.

مراقب آفات و سایر مهمانان ناخوانده باشید

گاراژ خود را در حالت خوب نگه دارید

منبع: pinimg.com

با یک گاراژ به هم ریخته و پر، ممکن است از مهمانان ناخوانده آگاه نباشید. بنابراین، هنگام مرتب ، مکان، باید مراقب آفات یا ،ات موجود در گاراژ خود نیز باشید.

اگر دیدید علائم آلودگی به آفات در خانه خود باید گاراژ را از بقیه خانه با استفاده از وسایلی مانند ،ب برای بستن درها ببندید. سپس، با یک نابودگر تماس بگیرید تا نگاهی به اطراف گاراژ و بقیه خانه بیاندازد.
منبع: https://architecturesideas.com/keep-your-garage-in-good-shape/