5 نکته برای اجاره زباله دانآیا در وسط یک پروژه ساختم، بزرگ هستید و باید آشفتگی را تمیز کنید؟ آیا می خواهید بد،د که چگونه می تو،د یک ، دان اجاره کنید؟

،‌دان‌ها می‌توانند برای پروژه‌های مختلف، از کارهای بزرگ ساخت‌وساز و ت،یب گرفته تا پا،ازی‌های کوچک مس،، بسیار مفید باشند. اجاره یکی از آنها نباید ترسناک باشد – در واقع، حتی می تواند با رویکرد درست در هزینه شما صرفه جویی کند.

قبل از انجام کار خود، کمی وقت بگذارید و چند نکته مهم را مرور کنید تا مطمئن شوید که بهترین تجربه ممکن را هنگام اجاره ،‌دان به دست می‌آورید. خواه شما یک کارآزموده با تجربه هستید که این کار را خودتان انجام می دهید یا تازه شروع کرده اید، این پنج پیشنهاد آسان اجاره ، دان را سریع، ساده و کارآمد می کند. نکات برتر ما را بخو،د!

مقایسه قیمت ها از چندین شرکت

اولین نکته ای که باید در مورد اجاره ، دان رعایت کنید این است که نه تنها یکی از اولین شرکتی را که با آن برخورد می کنید اجاره کنید، بلکه باید قیمت ها را در چندین شرکت مقایسه کنید. هنگامی که تمام عوامل فوق را مشخص کردید، وقت آن است که ،ید را شروع کنید.

با مقایسه قیمت ها در شرکت های مختلف، می تو،د بهترین قیمت ممکن و همچنین بهترین خدمات ممکن را پیدا کنید. همچنین، در دسترس بودن در مکان شما عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود. برخی از شرکت‌های اجاره ،‌دان فقط مناطق خاصی را پوشش می‌دهند، در حالی که برخی دیگر، مانند Eagle Dumpster Rental، به مکان‌های زیادی خدمات می‌دهند. این شرکت ارائه می دهد اجاره ، دان، در میان بسیاری از ایالت ها و مناطق دیگر. که باعث می شود مشتریان در هر کجا که هستند راحت باشند.

سطل ، با اندازه من، را انتخاب کنید.

وقتی صحبت از اجاره ،‌دان به میان می‌آید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا این فرآیند تا حد امکان یکپارچه و روان باشد. یکی از اولین چیزهایی که هنگام اجاره ، دان باید به آن فکر کنید اندازه من، آن است.

سطل ، در اندازه های مختلفی وجود دارد، از اندازه های کوچکتر که می توانند برای پروژه های خانگی استفاده شوند تا اندازه های فوق العاده بزرگ که می توانند برای پروژه های تجاری و ساختم، بزرگ استفاده شوند. این به این م،ی است که مهم است که یکی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا تمام ، هایی را که باید دفع کنید در خود جای دهد.

انتخاب یکی که خیلی کوچک است ممکن است شما را مجبور به اجاره ،‌دان دوم کند و انتخاب یک ،‌دان خیلی بزرگ می‌تواند به این م،ی باشد که پول خود را بیهوده هدر می‌دهید.

محل قرار دادن ،‌دان را مشخص کنید.

هنگامی که سطل ، با اندازه من، را انتخاب کردید، کاری که می خواهید انجام دهید این است که تعیین کنید آن را کجا قرار دهید. ، دان چیزی است که نسبتاً بزرگ است و برای قرار دادن آن به فضای من،ی نیاز دارد.

محل سطل ، شما نیز باید نزدیک به محل تولید ، باشد تا در مواقع ،وم بارگیری آسان باشد. ناگفته نماند، همچنین مهم است که مک، را انتخاب کنید که دسترسی به هیچ گذرگاه یا مسیری را مسدود نکند یا باعث سر و صداهای غیر ضروری نشود.

مدت زم، را برای دوره اجاره خود انتخاب کنید.

با حرکت به سمت پایین لیست ما، نکته بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد مدت زمان اجاره است. بیرون از ، دان. هنگامی که یک ، دان اجاره می کنید، باید انتخاب کنید که چه مدت می خواهید آن را نگه دارید یا چه مدت می خواهید آن را اجاره کنید.

ا،ر شرکت ها برای دوره های مختلف از یک روز تا یک ماه اجاره ، را ارائه می دهند. اگر مقدار زیادی ، برای دور ریختن دارید، ممکن است بخواهید سطل ، را برای مدت طول، تری نگه دارید تا بتو،د مطمئن شوید که از شر همه چیزهایی که لازم است خلاص شوید.

از صاحبخانه یا HOA خود اجازه بگیرید (در صورت ،وم).

یکی از مهم ترین مراحلی که باید در مورد اجاره ، دان رعایت کنید، گرفتن مجوز برای آن است. اگر صاحب خانه خود هستید یا در منطقه ای هستید که دارای انجمن مالکان خانه است، قرار دادن ، دان در ملک شما می تواند باعث ایجاد غوغا در جامعه شود.

برای جلوگیری از هر گونه درام یا دردسر غیرضروری، مهم است که قبل از پرداخت برای هر چیزی یا سنگ اندازی ،، از صاحبخانه یا HOA خود برای دریافت سطل ، اجازه بگیرید. علاوه بر این، اگر اجاره می کنید، ایده خوبی است که قرارداد اجاره و مقررات خود را بررسی کنید تا ببینید آیا چنین چیزی مجاز است یا خیر.


منبع: https://www.archute.com/renting-a-dumpster/