5 سبک معماری سقف که باید درباره آنها بدانیدمعماری همه جا هست! فرقی نمی کند کلیسای جامع باشد یا آلونک حیاط خلوت شما، می تو،د از ویژگی های معماری هر ساختم، که می بینید قدرد، کنید! احتمالاً قبلاً به بیرون از پنجره اتومبیل خود خیره شده اید، خانه هایی را که در حال رانندگی از آنها عبور می کنید تحسین کرده اید، به نمای بیرونی هر کدام توجه کرده اید و برای بازسازی یا تعویض سقف بعدی خود الهام گرفته اید. دانستن نام سبک های معماری محبوب می تواند به شما کمک کند سبک های مورد علاقه خود را برای دیگران توصیف کنید و احتمالاً برای پروژه سقف سازی بعدی خود طوفان فکری کنید! پنج مورد از محبوب ترین سبک های معماری سقف شامل شیرو،، سوله، مانسرد، گامبرل و لگن می باشد.

5 سبک معماری برتر

سبک‌های معماری بیشماری از سقف‌ها در سرتاسر جهان وجود دارد، و همه وقتی با ویژگی‌های زیبایی‌شناختی من، در نمای بیرونی سازه ،یب شوند، فوق‌العاده به نظر می‌رسند. اگر به دنبال ،ب اطلاعات بیشتر در مورد سبک های معماری برای پروژه بعدی سقف خود هستید، ایده خوبی است که با یک سرویس سقف حرفه ای صحبت کنید تا گزینه های خود را درک کنید و طرحی را ایجاد کنید که کاملاً من، خانه یا تجارت شما باشد. پیدا ، یک ارائه دهنده خدمات سقف قابل اعتماد مانند سقف تسون موفقیت بعدی شما را تضمین می کند!

گیبل

سقف سازی

منبع: pinterest.com

اولین خانه ای را که کشیده اید تصور کنید، یک شکل تقریباً پنج ضلعی با بالای نوک تیز. سقف این خانه بسیار شبیه به چیزی است که معماران آن را سقف شیرو، می نامند. سقف شیرو، در طراحی خانه های مدرن بسیار محبوب است، زیرا موثر است و ا،ر سبک های معماری را کاملاً تکمیل می کند. این به خودی خود یک طراحی ساده است، اما می توان آن را به روش های مختلفی تغییر داد تا ظاهر ک،یک را حفظ کند و حس مدرنی مانند سقف های شیرو، صلیب یا هلندی را اضافه کند.

دهنه

سقف

منبع: pinterest.com

سقف سوله برای یک خانه کمی عجیب به نظر می رسد، زیرا ا،ر سوله ها در حیاط خلوت و دور از دید قرار می گیرند، اما زم، که سقف سوله با معماری مدرن جفت می شود، ظاهری تمیز از قرن 21 ایجاد می کند. سقف سبک سوله از یک شیب بلند به جای دو شیب معمولی تشکیل شده است که با یک نقطه وسط از هم جدا می شوند. سقف سوله معمولاً شیب کمتری نسبت به انواع دیگر دارد.

منصارد

سقف

منبع: pinterest.com

سقف مانسارد برای اولین بار در فرانسه رایج شد و دارای دو شیب برای هر طرف سقف بود. این نوع سقف به دلیل شیب تندتر در نیمه پایینی سقف، فضای اتاق زیر شیرو، را به حدا،ر می رساند که اگر به دنبال افزایش حجم طبقه بالا خود هستید، عالی است. علاوه بر این، اگر قصد دارید حس دنیای قدیمی را به خانه خود اضافه کنید، این یک سبک معماری عالی است.

قمار

سقف

منبع: pinterest.com

بام گامبرل یک سبک معماری آشنا است حتی اگر نام آن را ند،د. اگر تا به حال یک سقف انبار ک،یک را دیده اید که دارای دو طرف با دو شیب متفاوت است، این معماری گامبرل است. در حالی که این اغلب در انبارها استفاده می شود، برای خانه ها نیز یک انتخاب عالی است، و در عین حال که فضای اتاق زیر شیرو، را افزایش می دهد، احساسی عجیب و روستایی می دهد!

هیپ

سقف سازی

منبع: pinterest.com

بام لگن یکی دیگر از سبک های ک،یک است که دارای چهار شیب مثلثی شکل با طول مساوی است که در یک نقطه می، به هم می رسند و یک برآمدگی را تشکیل می دهند. سقف ران مانند سقف شیرو، است که می توان آن را مطابق با نیازهای شما تغییر داد، مانند سقف نیمه ، که در آن دو طرف کوتاهتر هستند و لبه ها به آن اضافه می شود. گزینه ها بی حد و حصر هستند!

افکار نهایی

انتخاب معماری سقف من، برای خانه یا ،ب و کار شما می تواند انتخاب سختی باشد زیرا هر کدام جذابیت خاص خود را دارند، اما صحبت با یک متخصص بام با تجربه مانند ،، که در Tesson Roofing هستند می تواند به شما در تصمیم گیری در مورد سبک خاصی که کاملاً با ساختار شما مطابقت دارد کمک کند. خبر خوب این است که اگر سقف خود را توسط یک متخصص انجام می دهید، واقعاً هیچ انتخاب اشتباهی وجود ندارد، بنابراین سقف آسمان محدود است، گزینه های سقفی که با شما صحبت می کنند را بررسی کنید!


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/roofing-architecture-styles/