5 دلیل برای داشتن کفپوش لمینت در خانههنگام تعویض کف در خانه، گزینه های مختلفی پیش روی شماست که یکی از آنها کفپوش لمینت است. از زم، که لمینت برای اولین بار اختراع شد، راه طول، را پیموده است. در طول سال ها این محبوبیت به دست آورد تا جایی که اکنون یکی از محبوب ترین گزینه های کفپوش است.

بر خلاف تصور بسیاری از مردم، لمینت یکی از مقرون به صرفه ترین، بادوام ترین و زیباترین موادی است که می تو،د از آن به ،وان کفپوش داخل خانه استفاده کنید. نصب، نگهداری و تمیز ، آن آسان است و برای تمام ،مت های خانه من، است.

اگر هنوز نیاز به متقاعد ، برای نصب پارکت لمینت در خانه خود دارید، به خواندن ادامه دهید تا بد،د چرا باید در هنگام بازسازی کفپوش در بالای لیست شما قرار گیرد.

5 دلیل برای انتخاب کفپوش لمینت برای خانه

بنابراین، از خود می پرسید که آیا کفپوش لمینت ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ در اینجا پنج دلیل برای سر زدن به آن آورده شده است فروشگاه کفپوش لمینت ادمونتون و لمینت باکیفیت برای منزل خود تهیه کنید.

این سریع و آسان برای نصب است

کف پوش لمینیت

منبع: the-diy-life.com

در مقایسه با انواع دیگر کفپوش ها، لمینت یکی از سریع ترین و آسان ترین کفپوش ها برای قرار دادن در خانه شما است. به سختی چیزی برای تمیز ، وجود دارد و برای نصب آن به هیچ مواد نامرتب (مانند دوغاب و ملات) نیاز نیست.

همچنین برش لمینت با توجه به شکل اتاق آسان است تا بتو،د به کفپوشی بی عیب و نقص و دقیق برسید. در عرض چند ساعت، می تو،د یک طبقه کاملاً جدید در خانه خود با حداقل استرس و بدون عارضه داشته باشید.

از آنجایی که کفپوش لمینت بسیار سریع و آسان نصب می شود، می تو،د خودتان بدون نیاز به کمک یک متخصص این کار را انجام دهید. در نتیجه، در هزینه خود صرفه جویی می کنید و تجربه DIY به دست خواهید آورد که می تواند برای بازسازی خانه در آینده مفید باشد.

حذف آن ساده است

کف پوش لمینیت

منبع: builddirect.com

اگر می خواهید در آینده دوباره کفپوش خود را به روز کنید، نصب لمینت بسیار آسان است. این به این دلیل است که کفپوش لمینت نیازی به زیرسازی ندارد، بنابراین تنها یک لایه برای برداشتن وجود دارد. حتی اگر نیاز داشته باشید باهوش DIY، به راحتی می تو،د کف لمینت خود را با چند ابزار بالا بکشید.

همانند مراحل نصب، با برداشتن کفپوش لمینت، مقداری پول صرفه جویی خواهید کرد. حتی می تو،د از بچه هایتان کمک بگیرید تا آنها را در برخی از کارهای خانه مشارکت دهید. آن را به ،وان یک زمان با کیفیت با خانواده خود در نظر بگیرید!

بسیار بادوام و قوی است.

کف پوش لمینیت

منبع: pinimg.com

روزی روزگاری شاید لمینت بادوام ترین کفپوش موجود در بازار نبود. با این حال، امروزه یکی از قوی ترین و ماندگارترین گزینه هاست بازسازی خانه شما.

هنگامی که کفپوش لمینت می‌گذارید، می‌تو،د مطمئن باشید که این کفپوش برای سال‌های آینده دوام خواهد داشت، حتی اگر مناطقی از خانه شما که حجم بالایی از تردد در آن‌ها وجود دارد. به اندازه کفپوش های چوب سخت و نرم بادوام است اما اغلب ارزان تر است.

به لطف پوشش محافظ مقاوم در برابر سایش، کفپوش لمینت به راحتی ،اشیده، فرورفته یا نمی سوزد. حتی اگر دوست دارید در خانه کفش های پاشنه بلند بپوشید یا حیوان خانگی شما پنجه های تیز خاصی دارد، نیازی نیست نگران آسیب طول، مدت کفپوش خود با لمینت باشید.

همچنین بخو،د: روندهای کفپوش 2023: 15 ایده برتر کفپوش منحصر به فرد و شیک

تمیز ، آن آسان است

کف پوش لمینیت

منبع: esbflooring.com

نمی توان انکار کرد که لمینت یکی از این موارد است آسان ترین انواع کفپوش تمیز، و حفظ کنید. لایه فوق، صاف کفپوش لمینت به شما امکان می دهد ریزش ها را قبل از اینکه به راحتی خشک شوند پاک کنید. لمینت نیز به راحتی لک نمی شود، بنابراین حتی پس از سال ها استفاده باید کاملاً جدید به نظر برسد.

با یک پارچه نرم و اسپری ضد باکتری عمومی، کف های شما در عرض چند دقیقه تمیز خواهند شد. می‌تو،د از سطل و سطل هم استفاده کنید اما مراقب این روش باشید. از خیساندن کفپوش لمینت خودداری کنید، زیرا آب اضافی می تواند باعث آسیب دائمی شود.

در هر منطقه ای از خانه عالی به نظر می رسد

کف پوش لمینیت

منبع: which.co.uk

تعداد بسیار کمی از کفپوش ها در چندین ،مت از خانه خوب به نظر می رسند. با این حال، لمینت یک انتخاب عالی برای هر اتاق یا فضای داخلی، از جمله آشپزخانه، راهرو و دفتر است.

طیف گسترده ای از سایه ها و طرح های مختلف وجود دارد که می تو،د از بین آنها انتخاب کنید، بنابراین به راحتی می تو،د نوع من، پارکت لمینت را برای هر منطقه از خانه خود پیدا کنید. چه بخواهید رنگ بلوط تیره داشته باشید و چه رنگ چوب راش روشن و مطبوع، کارشناسان فروشگاه پارکت لمینت محلی شما به شما در انتخاب من، ترین گزینه کمک می کنند.
منبع: https://architecturesideas.com/laminate-flooring/