4 نکته برای تزئین آپارتمان کوچکتزیین خانه راهی برای به رخ کشیدن سبک و بیان شخصیت شماست – و اگر فضای بزرگی ندارید مهم نیست. تزیین یک آپارتمان کوچک، اتاق خوابگاه یا استودیو برای استفاده حدا،ری از فضای موجود فقط به دانش و نبوغ عملی نیاز دارد.

اگرچه تزیین یک فضای کوچک کمی با دکوراسیون یک عمارت متفاوت است، اما قو،ن کلی برای طراحی داخلی عملا ی،ان است.

این که آیا برای انتخاب یک به کمک نیاز دارید ساخته شده در ایالات متحده آمریکا مقطعی مبل یا توصیه ای در مورد چگونگی به حدا،ر رساندن فضا در یک خانه کوچک، ما شما را با این چهار نکته تحت پوشش قرار داده ایم.

1. یک پالت رنگ روشن را انتخاب کنید

دکوراسیون آپارتمان کوچک شما

منبع: pinterest.com

انتخاب پالت رنگ من، برای یک فضای کوچک چیزی است که اغلب دست کم گرفته می شود – معمولاً به این دلیل که رنگ ها برای مطابقت با دکوراسیون یا تکه های مبلمان انتخاب می شوند. با این حال، هنگام تزئین آپارتمان های کوچک، باید به طرح رنگ خود به ،وان راهی برای ایجاد توهم فضای بیشتر نزدیک شوید.

انتخاب رنگ های روشن مانند سفید و مایل به سفید، پاستلی و رنگ های کم صدا فضای کوچکی را باز می کند و بزرگتر به نظر برسد.

اگر پاستل ها را برای سلیقه شما ،نه می بینید، رنگ های کم صدا را امتحان کنید. رنگ‌های بی‌صدا، رنگ‌های کم‌رنگی هستند که به دلیل افزودن رنگ، سایه یا تن روشن کمتری دارند. به طور کلی، پالت رنگ برای یک خانه کوچک باید روشن باشد – رنگ های روشن تر از رنگ های تیره نور بیشتری را منع، می کنند و فضاها را بازتر و دلبازتر نشان می دهند. رنگ‌های پررنگ‌تر را می‌توان در برجستگی‌ها و لهجه‌های دکوراسیون خود گنجاند.

2. یک مبل با نمای کم انتخاب کنید

دکوراسیون آپارتمان کوچک شما

منبع: pinterest.com

مبلمان های آماده موجود در بازار معمولاً در ابعاد استاندارد ساخته می شوند. اگر نمی تو،د یک مبل سفارش دهید و آن را برای کوچکتر ، آن سفارشی کنید، یکی را با مشخصات کم انتخاب کنید تا فضای بیشتری برای فضای بصری به آپارتمان کوچک خود بدهید.

در صورت امکان، مبل بدون تکیه گاه را انتخاب کنید – یا حتی بهتر است، یک مبل سکشنال را انتخاب کنید تا فضای بیشتری ذخیره کنید. گزینه های دیگری که کار می کنند گزینه های جایگزین مانند مبل تختخواب شو، تخت های روزو صندلی های راحتی با پشتی قابل تنظیم.

3. هنر دیواری ساده را انتخاب کنید

دکوراسیون آپارتمان کوچک شما

منبع: pinterest.com

آویزان ، آثار هنری یا ملیله روی دیوارها راهی عالی برای شخصی سازی فضای شماست، اما مراقب باشید که قطعات رنگ روشن با طرح های ساده را انتخاب کنید.

می تو،د یک تکه بزرگ را آویزان کنید هنر دیوار یا ،یبی از قطعات کوچکتر را آویزان کنید. آویزهای دیواری به دلیل ایجاد جذابیت بصری و جذب چشم به سمت بالا، به طراحی فضا کمک زیادی می کند. آثار هنری و ملیله های ساده این قابلیت را دارند که با وسعت بخشیدن و بالا بردن فضا مانند پنجره عمل کنند.

4. به دنبال مبلمان چند منظوره باشید

دکوراسیون آپارتمان کوچک شما

منبع: pinterest.com

هنگام تزئین یک فضای کوچک، عملکرد بسیار مهم است. برای استفاده حدا،ری از فضای موجود، مبلمان چند منظوره ب،ید.

می‌تو،د میزهای قهوه‌خوری با فضای ذخیره‌سازی اضافی و یک مبل تختخواب‌شو یا فوتون برای پذیرایی از مهمانان شبانه بدون از دست دادن فضا پیدا کنید. میزهای قابل تبدیل در مواقعی که استفاده نمی شوند می توانند به قفسه های عمودی تا شوند و پوف و عثم، می توانند به ،وان میز عمل کنند. به ویژه عثم، ها اغلب با حافظه داخلی داخلی نیز عرضه می شوند.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/decorating-your-small-apartment/