3 راه روشنگر برای یافتن خریدار نقدی برای خانه شما،یداران نقدی افراد یا نهادهایی هستند که پولی برای ،ید خانه شما بدون وام مسکن دارند. در ابتدا، آنها می توانند گریزان و ترسناک به نظر برسند. غیر معمول نیست که از فروشندگان دیگر بشنویم که تجربه بدی از فروش به یک سرمایه گذار داشته اند. یافتن ،یداران خانه نقدی قابل اعتماد می‌تواند آسان‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید، تا زم، که مایل باشید کمی تلاش کنید. این شرکت نمونه ای از ،یدار خانه نقدی است که به راحتی می توان آن را آنلاین پیدا کرد. هنگام آماده شدن برای فروش خانه بعدی خود، یافتن ،یدار نقدی مزایای زیادی دارد. کارمزد کمتری در فروش وجود دارد و بازه زم، بسته شدن سریعتر دو مزیتی است که فروشندگان می توانند از آنها بهره ببرند.

سوال این است که از کجا یک ،یدار نقدی قابل اعتماد برای ،ید خانه بعدی خود پیدا می کنید؟ خوب، سه روش ما در زیر به این سوال پاسخ خواهند داد.

1. در مزایده املاک شرکت کنید

توصیه می کنیم به حراج خانه یا ملک در منطقه خود بروید. این رویدادها به ،یداران این فرصت را می دهد که خانه هایی کمتر از ارزش فعلی بازار ،یداری کنند. حراج املاک سرمایه گذاران واقعی را جذب می کند – ،، که در واقع پول کافی برای ،ید خانه دارند. حراج مکان من،ی برای ملاقات و برقراری ارتباط با ،یداران نقدی متعدد است. خوشبختانه، پیدا ، مزایده املاک نسبتا آسان است، به خصوص اگر در یک شهر یا اطراف آن زندگی می کنید. دائماً خانه های جدیدی وجود دارند که مراحل سلب مالکیت را طی می کنند و در نهایت در حراجی ها فروخته می شوند. این یک مکان محبوب برای ،یداران نقدی برای تجمع و انجام تجارت است.

به مرورگر انتخابی خود بروید و “حراج املاک *منطقه شما*” را جستجو کنید. در این نزدیکی دسته‌ای را به نمایش می‌گذارد و جزئیات حضور را ارائه می‌کند. با اطمینان از اینکه اطلاعات تماس شما به راحتی قابل توزیع است، مطمئن شوید که به خوبی از قبل آماده شده اید. به این ترتیب، در حین تشویق سرمایه‌گذاران به مشاهده ملک خود، نیازی به سرگرد، نخواهید داشت. ارزش این را دارد که تا جایی که ممکن است به حراج خانه بروید. هرچه افراد بیشتری در بازار املاک و مستغلات محلی خود که با آنها ارتباط برقرار کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که بتو،د خانه خود را بفروشید. به خصوص اگر ملک شما در وضعیت خوبی نیست، فروش مستقیم به یک ،یدار نقدی می تواند روند را بسیار آسان تر کند.

2. املاک سرمایه گذار

برخی از مشاوران املاک و مستغلات به طور منظم با سرمایه گذاران کار می کنند و لیستی داغ از ،یدار، را که مایل و قادر به پرداخت نقدی خانه شما هستند، در اختیار دارند. علاوه بر آن، کارگزاری‌های املاک و مستغلات سرمایه‌دار با افرادی کار می‌کنند که مشکلات آرایشی را نادیده می‌گیرند. پس از همه، سرمایه گذاران در تلاش هستند تا به سود تبدیل شوند. بنابراین، خانه ای که نیاز به عشق دارد، فرصتی عالی برای انجام این کار ارائه می دهد. با این حال، یافتن این نوع مشاور املاک ممکن است سخت باشد.

بهترین شرط شما این است که در Zillow با استفاده از کلمات کلیدی مانند “سرمایه گذار” یا تماس با یک شرکت مدیریت املاک مجاور و درخواست ارجاع جستجو کنید. در صورت عدم موفقیت، می‌تو،د گروه‌های سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات را امتحان کنید یا به دنبال نمایندگ، با نام CCIM (اعضای تایید شده سرمایه‌گذاری تجاری) یا REI (سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات) باشید. مشاوران املاک دروازه های مفیدی برای ورود به بازار املاک و مستغلات محلی شما هستند. تا جایی که امکان دارد با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر آنها مستقیماً ،یدار خانه نقدی برای شما را نمی شناسند، ممکن است شخص دیگری را بشناسند که می داند. تنها به یک ،یدار نقدی نیاز است تا خانه شما را با موفقیت بفروشد.

3. اموال خود را در Craigslist فهرست کنید

Craigslist یک پلت فرم محبوب برای تامین امنیت ،یداران نقدی است، به لطف هجوم شکارچیان معامله املاک که به دنبال معاملات هستند. مردم در ابتدا با شنیدن آن تعجب می کنند. Craigslist هنوز معمولاً در بسیاری از شهرها برای ،ید و فروش املاک و مستغلات استفاده می شود. همه افرادی که از سایت برای یافتن خانه استفاده می کنند انگیزه دارند. احتمالاً مجبور نخواهید بود که فروش زیادی را انجام دهید. برای تبلیغ ملک خود با ع، های چشم نواز و توضیحاتی مدون از ،مت «فروش املاک» در وب سایت استفاده کنید. بسته به شهر شما، ممکن است شانس بیشتری برای یافتن ،یداران نقدی فعال در Craigslist در مقایسه با سایر پلتفرم‌های املاک و مستغلات داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات مربوط به ملک خود را در لیست قرار داده اید. به این ترتیب شما مجبور نیستید به سوالات تکراری به چندین ،یدار پاسخ دهید.

البته، مهم است که هر ،ی را که تصمیم به همکاری با Craigslist دارید بررسی کنید. برای استفاده از این پلت فرم برای ،ید یا فروش خانه، مانع ورود کمی وجود دارد. هنگام تعیین میزان قانونی بودن یک شرکت، دقت لازم را انجام دهید. سعی کنید نام شرکت را به صورت آنلاین جستجو کنید و بررسی های موجود را بخو،د. اگر یک ،یدار خانه نقدی حضور آنلاین قوی با چندین بررسی مثبت داشته باشد، این شروع خوبی است. به دنبال محل اداری در شهر نیز باشید. در حالی که همه مشاغل دارای دفاتر ویترین نیستند، ،یدار نقدی که کارهای زیادی انجام می دهد به احتمال زیاد این کار را خواهد کرد.


منبع: https://www.archute.com/cash-buyer-،use/