15 ایده شگفت انگیز سقف کشتی برای تزئین سقف شمااز سقف سفید خسته کننده خود خسته شده اید؟ با این حال، آنها نمی خواهند سقف های کاذب POP فانتزی یا قالب های ک،یک قرار دهند. Then ،plap ایده های سقف هستند بهترین شرط شما

آ سقف کشتی در هکتارخطوط موازی و با فاصله منظم که عموماً از تخته های چوبی ساخته شده اند. تخته های چوبی با فاصله ی،ان فضایی آرام، مرتب و شیک را ایجاد می کنند.

دیگه چی؟

Shiplap روی سقف eبسیار سازگار با DIY است و مواد نیز به راحتی در دسترس هستند.

ما لیستی از 15 سوفیستیک را گردآوری کرده ایمایده های سقف ،plap را برای الهام بخشیدن به پروژه DIY بعدی خود استفاده کرد. ما همچنین یک بخش دقیق در مورد نحوه نصب ،plap بر روی سقف تهیه کرده ایم که این یک فرآیند بدون دردسر برای شما است.

Shiplap چیست و چرا به آن می گویند؟

Shiplap یک هدف کاربردی داشت تا زیبایی شناختی. این یک نوع پوشش چوبی است که در بالا و پایین هر تخته یک ربات یا شیار حک شده است به طوری که آنها روی هم قرار می گیرند و مهر محکمی ایجاد می کنند. در ابتدا برای ضد آب ، کشتی ها استفاده می شد و از این رو این نام را به خود اختصاص داد. شیپلاپ بعداً زم، که ثابت شد در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است، به ،وان دیوارپوش در خانه ها مورد استفاده قرار گرفت.

اخیراً این تکنیک مبتکرانه راه خود را به صحنه طراحی داخلی باز کرده است. کیفیت ضد آب بودن آن برای مناطق شکننده و در عین حال مهم مانند سقف موثر است. سقف‌های شیپلاپ به دلیل فرآیند نصب ساده و زیبایی شیک، یکی از جذاب‌ترین دکورها هستند.

Shiplap چگونه کار می کند؟

لبه مربعی تخته های ،plap به ،وان مفصل لب به لب گفته می شود. هنگامی که بسیاری از تخته ها به هم فشرده می شوند، به راحتی روی هم قرار می گیرند و در نتیجه شکاف کوچکی بین هر کدام ایجاد می شود.

15 ایده پیچیده سقف کشتی برای زیبایی سقف شما

1. طرح سقف کشتی گرم چوبی

ایده های سقف ،plap

منبع: pinimg.com

ال،ای کشتی به طور معمول سفید رنگ می شوند. به جای سقف های معمولی، سقف های چوبی طبیعی را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای گرم و دانه های طبیعی قابل تشخیص گرما و لمس طبیعت را ارائه می دهد و فضایی شاد و آرام را ایجاد می کند.

این یکی از thیا ایده های سقف ،plap که حس کلبه ای به آن دارند. سقف های چوبی روستیک برای آشپزخانه ایده آل هستند.

2. افقی X عمودی

ایده های سقف ،plap

منبع: hzcdn.com

ال،ای شیپلاپ به سقف محدود نمی شود. با نصب پرنده های عمودی بر روی دیوارها می تو،د حس پویایی و تداوم ایجاد کنید. مقداری تنوع در th تزریق کنیدایده های سقف ،plap توسط استفاده از رنگ های مکمل در ،plap عمودی برای دیوارها با ،plap افقی برای سقف، ارائه یک زیبایی غیر منتظره و در عین حال هماهنگ.

3. منحصر به فرد ناهموار

ایده های سقف کشتی

منبع: cdn.vox-cdn.com

کی میگه توr ،plap سقف طراحی باید به طور مساوی فاصله داشته باشد؟ Shiplap ممکن است متن، با نیازهای خاص شما، از گسترده تا باریک و هر چیزی در این بین، طراحی شود. این فقط مقدار من،ی از ظرافت را به زیبایی شناسی مینیمالیستی می‌رساند. می‌تو،د تخته‌ها را طوری بچینید که با جایگزین ، تخته‌های نازک‌تر و پهن‌تر، یک اثر گرادیان ایجاد کنید.

4. سفید ک،یک

ایده های سقف کشتی

منبع: pinimg.com

با نیروی دریایی سنتی بم،م سقف ،plap سفید طرح. رنگ سفید سقف یک کشتی بدون شک مکمل نور طبیعی است که از پنجره شما جاری می شود. سقف سفید باعث می شود فضا روشن، باز و تمیز به نظر برسد. پوشش دادن دیوارها به همان رنگ روشن ظاهری یکپارچه به اتاق می دهد.

5. آن را با پرتوها بشکنید

ایده های سقف کشتی

منبع: pinimg.com

آیا نگران این هستید که تیرهایی که از پشت بام شما عبور می کنند، پر شوندروغن ایده های سقف کشتی خود را؟

شما می تو،د واقعاً از طرح های آنها بهره مند شوید. آنها را با تخته های تیره بپوش،د تا تیرهای چوبی را شبیه سازی کنید. لکه غنی آنها در برابر سقف های سفید کشتی خودنمایی می کند. زیبایی شناسی قدیمی تیرهای چوبی ضرورت هنر یا دکور را نفی می کند.

6. با سایه های تاریک آزمایش کنید

ایده های سقف ،plap

منبع: pinimg.com

با وجود رایج ترین گزینه، ،plap سفید تنها گزینه موجود نیست. داRker ،plap سقف شرکتورینگ ها تمایل به ایجاد یک محیط گرم و صمیمی دارند. برای احساس عرشه کشتی، رنگ های دریایی مانند آبی دریایی را انتخاب کنید. یک دیوار تاریک کشتی ممکن است به ،وان یک نقطه کانونی در یک فضا و یک لنگر برای بقیه دکوراسیون باشد.

7. یک توهم ایجاد کنید

ایده های سقف ،plap

منبع: pinimg.com

یک خط موازی به صورت طولی حس فضای بزرگتر را ایجاد می کند، در حالی که یک خط موازی به صورت افقی باعث ایجاد احساس تنگی در آن می شود. بنابراین می تو،د تخته های خود را هر طور که دوست دارید بچینید. خطوط عمودی به کشیدن چشم به جلو و بلندتر نشان دادن اتاق کمک می کند. اجازه بدید ببینم نکات دکور دیوار برای شگفت انگیز ، خانه

ماea ،plap سقف، برای به ،وان مثال، برای اینکه یک راهروی تنگ گسترده تر و جادارتر به نظر برسد. یک الگوی ،plap مداوم بر روی دیوارها ظاهر یک منطقه بزرگتر را نیز می دهد.

8. آن را با تریم قاب کنید

ایده های سقف کشتی

منبع: pinimg.com

اگر فکر می کنید تک پات خود راایده های سقف ،plap rn aخیلی تکراری است، آن را با ،اصر مختلف معماری مخلوط کنید. سقف ،plap قاب بندی شده حاوی پویایی خطوط و لمس ک،یک تزئینات است.

این پیچیدگی و درجه ای از جذابیت زیبایی شناختی را برای هر اتاق فراهم می کند و سطح پیچیدگی آن را بالا می برد. پس از همه، بافت و اندازه برای آنها اساسی است طراحی داخلی.

9. ایده های سقف کشتی مورب

ایده های سقف ،plap

منبع: pinimg.com

چه ،ی می گوید که شما می تو،د تخته های کشتی را فقط در 90 درجه جهت دهید؟

الگوی ،plap واقعا با دیاگو دگرگون شده استایده های سقف ،plap nal. این است یک راه عالی برای افزودن جذابیت بصری به هر منطقه ای است، اما به ویژه در اتاق نشیمن، اتاق خواب و اتاق های آفتابگیر موثر است.

اگر چیزی غیرعادی می خواهید، این سبک سقف ،plap است.

10. چند ،صر Shiplap

ایده های سقف ،plap

منبع: designingidea.com

دو تا همیشه بهتر از o هستندنه! ایده های سقف شیپلاپ sباید دارای ،اصر مکمل باشد. به ،وان مثال، کف عرشه یا دیوارهای خاص. شما همچنین می تو،د یک درب انبار با جزئیات مربوط به کشتی را در نظر بگیرید. این یک DIY ساده است که جذابیت زیادی به اتاق می بخشد. شما می تو،د به سادگی از تخته های باقی مانده از پروژه سقف خود در بخش های دیگر مجددا استفاده کنید.

11. سقف Shiplap با پانل شیاردار

ایده های سقف ،plap

منبع: pinimg.com

اگر نمی خواهید سقف کشتی شما حس دریایی داشته باشد، اندازه تخته ها را تنظیم کنید. اگرچه پانل های پهن کشتی همان چیزی است که ا،ر مردم به آن عادت دارند، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. کشتی نازک ،یبی ایده آل از معاصر و عتیقه است. هنگامی که روی سقف اعمال می شود چندین حساسیت طراحی رایج را تکمیل می کند.

12. ایده های سقف Shiplap برای سقف های طاق دار

کشتی روی سقف

منبع: pinimg.com

سقف های سفید ممکن است با بلندتر جلوه دادن دیوارها، فضا را بزرگتر جلوه دهند. این نوعی توهم نوری است که توسط خطوط موازی ایجاد می شود. دبلیوسقف ،plap در سقف‌های طاق‌دار راهی عالی برای بزرگ‌تر ، فضاهای بزرگ است! اگر روی سقف‌های طاق‌دار که در حال حاضر بالاتر از سقف‌های معمولی هستند، سقف‌های سفید رنگی را اعمال کنید، خانه شما با شکوه خواهد بود.

13. ،یب و تطبیق رنگ ها

کشتی روی سقف

منبع: cloudfront.net

شماآر شیلپ ایده های سقف شوبه یک رنگ محدود نمی شود. ،یب و تطبیق رنگ ها را در نظر بگیرید، به خصوص اگر سطح وسیعی دارید. با تغییر رنگ ،plap، می تو،د اتاق های مجزا را ت،یم کنید.

استفاده از دو سایه مجزا از ،plap را در نظر بگیرید تا به سقف خود توجه کنید. سقف های شیپلاپ با رنگ های مختلف از نظر بصری جذاب تر از رنگ های تک بعدی هستند. شما می تو،د این ظاهر را با استفاده از پانل های ،plap در رنگ های مختلف چوبی انجام دهید. همچنین می تو،د ببینید ایده های سقف صندوقدار.

14. سقف Shiplap با یک دیوار برجسته

کشتی روی سقف

منبع: pinimg.com

ادامه الگوی ،plap روی دیوارها یک رویکرد آسان برای القای شخصیتی پویا است. اما اگر نمی خواهید خطوط عمودی روی تمام دیوارهایتان وجود داشته باشد، چه؟

در عوض، شما یک دیوار ویژگی می سازید که مکمل y استایده های سقف کشتی ما. آی تی چشم را به جلو می کشد و یک نقطه کانونی در فضای زندگی شما ایجاد می کند. شما همچنین می تو،د ظاهر را در مناطقی مانند اتاق خواب با اضافه ، یک تخته سر با الگوی ،plap ساده کنید.

15. اتاق زیر شیرو، Shiplap

کشتی روی سقف

منبع: pinimg.com

آیا می خواهید اتاق زیر شیرو، خود را به فضای نشیمن تبدیل کنید؟

استفاده از ،plap بر روی یک سقف منحنی و کم آویز، بلافاصله باعث می شود که منطقه به جای تنگ و محدود، احساس آرامش و جذابیت کند. از تخته های عمودی برای دیوارها استفاده کنید و سپس نگاه را به سقف ببرید تا یک منطقه دنج جذاب داشته باشید.

همچنین بخو،د: 11+ جدیدترین و شیک طرح ها و مدل های سقف اتاق خواب

چگونه Shiplap را روی سقف نصب کنیم؟

کشتی روی سقف

منبع: pinimg.com

پس از تحقیق در مورد برخی از محبوب ترینطرح های سقف کشتی lar، شما باید برای نصب آنها برنامه ریزی کنید. تا زم، که سقف تمیز و همسطح باشد، می‌توان لپ‌تاپ را دقیقاً روی دیوار خشک قرار داد.

عیوب سطح جزئی را می توان با سقف کشتی پنهان کرد، اما مشکلات واقعی باید ابتدا برطرف شوند. اگر تعمیر نشود، نشتی از بالا صرفاً بر روی کشتی حرکت می کند و کیفیت آن را کاهش می دهد.

1. سطح سقف را شلوغ کنید

با حذف هر چیزی که از سقف بیرون زده است، مانند چراغ های سقفی، دریچه ها، قلاب ها و حتی قالب ها شروع کنید.

2. محل تیرچه های سقف را ارزیابی کنید

در یک انتهای سقف، از نردبان پله برای نزدیک شدن به سقف استفاده کنید. گل میخ یاب را از یک طرف سقف به سمت دیگر حرکت دهید و مرکز هر تیرچه را با مداد علامت بزنید.

3. تخته های ،دار را قرار دهید:

اگر سقف ناهمواری دارید، از تخته های ،دار استفاده کنید تا سطحی بدون درز برای y ایجاد کنیدسقف ،plap ما پانل ها نوارهای ،دار را به طول برش دهید و در فواصل 16 اینچی به گل میخ ها وصل کنید.

4. پانل های Shiplap خود را اندازه گیری کنید

طول هر تخته را تعیین کنید. هر گونه مانعی مانند پرتوها یا وسایل روشنایی را که روی تخته شما قرار می گیرد در نظر بگیرید.

5. تخته استارت را ببرید

با در دست داشتن تمام اندازه‌گیری‌ها، زمان استفاده از اره چرخشی برای ب، هر تخته به طول رسیده است. در نظر بگیرید که 1/8 اینچ اضافی در هر طرف اضافه کنید، در مجموع 1/4 اینچ، تا امکان رشد فراهم شود.

6. تخته ها را به سقف وصل کنید

تخته شروع را با یک فضای 1/8 اینچی در دو طرف به سقف میخ کنید. به جای دیوارهای خشک توخالی، به تیرچه ها یا نوارهای ،دار میخ بزنید. چکش را از طریق رببت و دوباره نقطه وسط از صفحه تخته روی تخته های باقی مانده بزنید.

7. آ،ین اندازه گیری و برش تخته شیپلاپ

تخته نهایی تقریباً به طور قطع عرض دقیقی نخواهد داشت. بنابراین، با استفاده از اره رومیزی، تخته را به عرض مورد نیاز برش دهید.

کیفیت شیک سقف Shiplap را در دکوراسیون منزل خود بپذیرید!

کشتی روی سقف

منبع: thespruce.com

ایده های سقف شیپلاپ تیاو در طراحی داخلی مدرن شایسته ترین ظاهر پینترست است. احتمالاً آن را به ،وان بخشی از دکور خانه یکی از اینفلوئنسرهای مورد علاقه خود در اینستاگرام دیده اید. برای شما ضروری است دکور خانه به دلیل خواص مفید و زیبایی شناختی آن. و حدس بزنید چه؟

اکنون می‌د،د که نصب ،plap چقدر ساده است. تج،ات خود را آماده کنید و سقف خود را تغییر دهید.

سوالات متداول: ایده های سقف شیپلاپ

1. چرا به آن Shiplap می گویند؟

Shiplap به احتمال زیاد از نوعی تخته مهره گرفته شده است که در طول تاریخ برای ساخت کشتی استفاده می شده است. از همان محل اتصال همپوش، استفاده می کند تا لپ تاپ واقعی را محکم و ضد آب نگه دارد.

2. متداول ترین متریال مورد استفاده در ایده های سقف شیپلاپ چیست؟

تخته سه لا محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین ماده ای است که برای بازسازی ظاهر کشتی استفاده می شود.

3. فاصله بین کشتی ها چقدر است؟

شکاف نیکل فضای بین تخته های ،plap است که به این دلیل نامگذاری شده است که می تو،د یک نیکل را در هر یک از شکاف ها قرار دهید.

بیشتر از The Architecturesideas

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد ایده های بهبود خانه، نکات تمیز ، و دکوراسیون به سایت مراجعه کنید ایده های معماری

برای به روز رس، روزانه ما را در صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید @architectures_idea.
منبع: https://architecturesideas.com/،plap-ceiling-ideas/