11 نکته برای اینکه خانه خود را بر اساس بودجه تنظیم کنیدبخش املاک و مستغلات مس، یک تجارت پررونق برای بسیاری از فروشندگان خانه بوده است. تجارت برای اقامتگاه های خصوصی به دلیل عوامل خاصی در حال افزایش است و یکی از این عوامل باید صحنه سازی در خانه باشد. میلیون‌ها ،یدار خانه به‌طور گسترده برای زندگی خود تقاضای ملک مس، می‌کنند و همیشه می‌خواهند قبل از سرمایه‌گذاری در معامله، خود را در آن تصور کنند.

صحنه‌سازی در خانه این امکان را برای فروشندگان آسان‌تر می‌کند که بتوانند چشم‌انداز فروش خانه خود را ایجاد کنند. هدف اولیه خانه های استیج، ساماندهی خانه فروشنده به خلاقانه ترین روش برای جذب حدا،ری ،یداران مایل و فروش ملک با بهترین قیمت است.

در روند صحنه سازی خانگی، یک مشاور املاک یا استیجر خانه ایده هایی را برای طراحی مجدد فضای داخلی خانه و صحنه فروشنده برای دستیابی به تعداد پیشنهادات بیشتر برنامه ریزی می کند. استیجینگ نیاز به سرمایه گذاری پولی از سوی سرمایه گذاران دارد، اما به ،ه خود، آنها ممکن است در ملک شما سهام بخواهند، که ممکن است شما به ،وان یک فروشنده خانه نخواهید.

به همین دلیل است که ما 11 نکته زیر را ارائه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند خانه خود را بر اساس یک برنامه بودجه مشخص تنظیم کنید.

تمیز-

خانه خود را با بودجه تنظیم کنید

منبع: pinterest.com

نظافت باید اولین قدم قبل از شروع صحنه سازی خانه شما باشد. یک خانه تمیز بیشتر از خانه ای پر از مبلمان فانتزی مهم است. اگر بعد از یک روز پر استرس وارد خانه خود شوید و آن را در وضعیت نامرتب ببینید، بیشتر شما را ناراحت می کند.

بنابراین مهم است که کل خانه خود را قبل و بعد از اجرای بازسازی به طور کامل تمیز کنید. حتی اگر کارتان با مبلمان تمام شده است، همه اتاق‌ها، از جمله آشپزخانه و حمام را تمیز کنید، زیرا قصد دارید همه چیز را برای دیگران جدید جلوه دهید.

مرتب ،-

اگر خانه‌تان را برای فروش می‌سازید، باید چیزهایی را که زیاد استفاده نکرده‌اید تمیز کنید. قرار دادن چیزهای نامربوط در قفسه ها فقط دکوراسیون را عجیب و غریب می کند. اگر وسایلی هستند که بی ارزش و بی فایده هستند، آنها را در کیسه ، پر کنید و در ، بیندازید. همچنین از گذاشتن وسایل شخصی، کیف، لوازم جانبی، صندل، کاغذ و غیره روی مبلمان خودداری کنید، زیرا ،یداران قبل از ،ید از کل خانه صحنه‌ای بازدید می‌کنند.

تمرکز بر تازه

خانه خود را با بودجه تنظیم کنید

منبع: pinterest.com

پس از شلوغ ، خانه خود، ممکن است لازم باشد فضا را با چیزی سازنده و در عین حال زیبا پر کنید. گیاهان قطعه خوبی برای قرار دادن یک دکوراسیون خلاقانه هستند. می تو،د یک گلدان گل رنگارنگ نزدیک پنجره یا چند گیاه داخلی در گوشه قفسه های خود قرار دهید.

به جای گیاهان مصنوعی، سعی کنید از گیاهان طبیعی استفاده کنید زیرا در تمام طول روز فضای زندگی شما را بوی تازه می دهند. داشتن کمی سرسبزی در خانه شما روحیه بازدیدکنندگان را تازه می کند و در عین حال کل نمای خانه صحنه دار شما را زیباتر می کند.

بی شخصیت ،-

اگر خانه خود را برای فروش آن آماده می کنید، نمی تو،د آن را در شرایط موجود به ،یداران خانه ارائه دهید. وقتی یک ،یدار وارد خانه صحنه‌ای فروشنده می‌شود، سبک زندگی خود را در خانه تجسم می‌کند و می‌بیند که آیا برای زندگی او من، است یا خیر.

بنابراین، لازم است همه چیز، از اتاق نشیمن گرفته تا آشپزخانه، غیر شخصی باشد. و این بدان م،ا نیست که شما باید همه اقلام را با موارد جدید تعویض کنید. شما باید تمام وسایل شخصی مانند لباس، خانواده، ع،، ،اب بازی، بر،ب دیواری، مسواک، محفظه صابون و غیره را بردارید و فضا را با وسایل ارزشمند پر کنید.

تعریف اتاق –

قبل از اینکه خانه خود را اعلام کنید، با در نظر گرفتن فضای اتاق، اولویت خود را برای هر اتاق مشخص کنید. فرض کنید یک اتاق بزرگتر از بقیه اتاق های شما باشد. می تو،د آن را به اتاق نشیمن یا سالن غذاخوری تبدیل کنید.

در حالی که بهبود فضای داخلی ضروری است، ،یداران همچنان مجبورند بلافاصله پس از ،ید خانه تغییراتی در آن ایجاد کنند. شما می تو،د در مورد هدف اتاق تصمیم بگیرید و تغییرات اساسی ایجاد کنید تا ،یداران بتوانند بعداً اتاق ها را مطابق با نیاز خود تغییر دهند.

رنگ و کاغذ دیواری –

خانه خود را با بودجه تنظیم کنید

منبع: pinterest.com

نقاشی برای دکوراسیون یک خانه صحنه دار بسیار مهم است. یک صفحه جدید با پنهان ، عیوب قدیمی به شادابی می بخشد و به شما کمک می کند تا نمایشگاه بهتری از خانه خود را برای ،یداران انجام دهید. با این حال، هنگام رنگ آمیزی دیوارهای خانه، باید سادگی را رعایت کنید.

رنگ روشن یا خنثی را برای رنگ آمیزی انتخاب کنید زیرا سلیقه و ترجیح ،یداران ممکن است با شما متفاوت باشد و بعید است که رنگ خنثی را برای خانه خود دوست نداشته باشند. اگر خانه شما از قبل با رنگ های زیبا رنگ آمیزی شده است، دیوارها را دوباره رنگ نکنید. فقط پنهان ، لکه ها یا لکه های روی دیوارها برای انجام معجزه کافی است.

روشنایی-

نور یکی از ،اصر اساسی است که می تواند تغییری در دکوراسیون شما ایجاد کند. اگر می خواهید یک محیط مجلل برای صحنه سازی خانه خود داشته باشید، برای نورپردازی که متن، با بودجه شما نیز باشد برنامه ریزی کنید. در هر اتاق چند چراغ کوچک به همراه یک نور روشن قرار دهید.

برای ،مت نشیمن، یک لوستر شیشه‌ای کریستالی متوسط ​​در مرکز تهیه کنید و نور را با منابع مختلف نور لایه‌بندی کنید تا جلوه‌ای روشن‌کننده ایجاد کنید. همچنین در نصب نورپردازی مسیر در اتاق مطالعه اشتباه نکنید. همیشه از نور متن، با فضای اتاق استفاده کنید.

کف سازی-

همانطور که دیوارهای خانه شما به رنگ آمیزی و کاغذ دیواری جدید نیاز دارند تا مجلل به نظر برسند، کف نیز باید تمیز و مرتب به نظر برسد. اگر احساس می کنید رنگ فرش شما به مرور زمان محو شده است، می تو،د کفپوش های چوبی را تهیه کنید، زیرا به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند و بسیار ارزان تر از کاشی های مرمر هستند. اگر برای مق، با بودجه مشکل دارید، می تو،د کاشی های فرش را برای محلول کفپوش خود نصب کنید.

دیوارها و سقف ها –

خانه خود را با بودجه تنظیم کنید

منبع: pinterest.com

یک خانه عالی همیشه مرتب و آراسته به نظر می رسد. وجود چند ، در دیوارها و سقف ها واضح است، به خصوص اگر خانه شما مدت ها پیش ساخته شده باشد. اما این کرک می تواند برای ،یداران قابل مشاهده باشد و اگر زودتر آن را برطرف نکنید، در نهایت منجر به ناامیدی می شود.

برای رفع این مشکل می تو،د از مشاور املاک کمک بگیرید. یک مشاور املاک به شما ایده هایی برای پوشاندن عیوب و تعمیر ، ها در بودجه محدود می دهد.

مبلمان-

اگرچه برای صحنه سازی خانه خود نیازی به نوسازی همه چیز ندارید، فقط باید برخی از وسایل شخصی خود را بردارید و فضا را با مبلمان جدید پر کنید. علاوه بر این، نگه داشتن مبلم، که خیلی قدیمی است، ایده بدی است.

اگر در محل نشیمن خود صندلی گهواره ای دارید که تقریباً در شرایط ش،تنی است، نمی تو،د آن را برای صحنه سازی قرار دهید. برای حفظ دکور بهتر است آن را با یک صندلی جدید یا یک میز کناری جایگزین کنید. همچنین، مطمئن شوید که همه چیز را به حداقل برس،د و وسایل زیادی اضافه نکنید، زیرا فقط فضای شما را بار می کند و خانه شما را بسیار شلوغ نشان می دهد.

خارجی-

حتی قبل از ورود به خانه شما، ،یداران اطراف دروازه شما را مشاهده خواهند کرد. به همین دلیل لازم است در مورد ظاهر بیرونی خود کاری انجام دهید. تزئین نمای بیرونی شما تلاش زیادی نمی کند.

شما به سادگی می تو،د گیاهان و درختچه های اطراف را اضافه کنید و چمن خود را به درستی تمیز کنید. اگر فضای کافی دارید، می تو،د با کاشت گیاهان گل، باغچه ای کوچک بسازید و ظاهر خانه خود را از بیرون زیبا کنید.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/tips-to-stage-your-،use-on-a-budget/