10 طرح کاشی که امسال باید در حمام خود داشته باشیدسال 2022 آمد و رفت، و اکنون زمان استقبال از جدیدترین ترندها در طراحی داخلی حمام برای سال 2023 است. حمام یکی از آن اتاق‌هایی در خانه است که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما نباید اینطور باشد. ایده های جالب و منحصربفردی زیادی وجود دارد که می تو،د برای ارتقاء حمام خود امتحان کنید، فقط به ترندهای جدید کاشی حمام برای سال 2023 نگاه کنید. از رنگ های جسورانه گرفته تا بافت های پیچیده، روند کاشی های حمام امسال همه در مورد ایجاد فضای شخصی است که طنین انداز شود. با سبک شما و کمی سرگرم کننده و انرژی به آن است. بگذارید با ۱۰ طرح کاشی که امسال باید در حمام خود داشته باشید، دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنم!

روند کاشی حمام 2023: رنگ های زمینی

حمام با رنگ های زمینی_کاشی های سفالی

تبلیغات

در سال 2023، رنگ های زمینی لحظه بزرگ خود را در طراحی داخلی سپری می کنند. همه چیز در مورد نزدیک بودن به طبیعت و ایجاد یک فضای پیله سازی واقعی است. از این رو، جای تعجب نیست که این روند در کاشی های حمام نیز مورد استقبال قرار می گیرد. وقتی به دنبال طراحی عالی هستید، به رنگ هایی فکر کنید که می تو،د در طبیعت پیدا کنید، مانند این کفپوش سفالی گرم اینجا. خا،تری، خاک رس، بژ و سبز مریم گلی نیز انتخاب بهینه ای هستند.

وقتی ،ت به رنگ‌ها می‌رسد جسورانه عمل کنید

ایده های جسورانه حمام_ایده های حمام سبز

تبلیغات

اما امسال فقط مربوط به آن دسته از نوازش های زمینی نیست. رنگ های پررنگ در حال حاضر همه جا هستند. این تغییر به سمت رنگ‌های پررنگ‌تر مربوط به پذیرش خود واقعی و خلاق بودن است. رنگ هایی مانند سبز زمردی، زرد آفتابی، قرمز تیره و آبی اقیانوسی انرژی شاداب و سرزنده ای را به حمام شما القا می کنند. همچنین می تو،د با برخی از ترندهای رنگی سال 2023 مانند سرخابی عمیق و قرمز نارنجی همراه شوید.

موزاییک به ،وان یک روند کاشی حمام برای سال 2023

کاشی های موزائیک حمام_روند حمام برای سال 2023 چیست

برای ترندهای حمام در سال 2023، حتما طرح های موزاییک بیشتری را ببینید. علاقه به موزاییک های رنگارنگ حمام، چه در یک رنگ پررنگ یا بیشتر، افزایش یافته است. در اینجا می بینیم که یک طرح چند رنگ به نمایش گذاشته شده است و تضاد زیادی با سینک مرمر سفید دارد. می تو،د طرحی را انتخاب کنید که از اشکال و ال،ای مختلف ساخته شده است تا سبکی منحصر به فرد و استثنایی برای حمام خود ایجاد کنید.

مخلوط ، و تطبیق کاشی های مختلف

ایده های کاشی_حمام 2023 را با هم ،یب کنید

آیا می خواهید امسال هنگام ارتقاء حمام خود کمی سرگرم شوید؟ سعی کنید طرح‌های کاشی‌های مختلف را با هم ،یب و مطابقت دهید. می تو،د از کاشی های بافت دار استفاده کنید و آنها را با سطح صاف مخلوط کنید. اگر ظاهر آن را دوست دارید، این کار را برای کف، دیوارها یا حتی هر دو انجام دهید. طراحی اختلاط و تطبیق ظاهری کاملاً بدیع به حمام شما می بخشد.

روند کاشی حمام 2023: سیاه و سفید

حمام سیاه و سفید_کف شطرنجی

همه می دانند که حمام های سیاه و سفید این ظاهر ک،یک و جاودانه را دارند. این طرح جسورانه است و دو رنگ مکمل گزینه های زیادی را برای هر صاحب خانه ای برای ایجاد یک سبک پیچیده و استثنایی فراهم می کند. کفپوش شطرنجی یک انتخاب برتر برای بسیاری از طراحان در سال 2023 است. استفاده از این نوع طراحی کاشی برای کف شما تصمیم من،ی برای حمام سیاه و سفید شما خواهد بود.

حمام مرمر همیشه ایده خوبی است

کاشی های حمام مرمری_ایده های حمام مرمر

وقتی صحبت از ک،یک های جاودانه شد، نمی تو،م به کاشی های مرمری حمام در این لیست اشاره کنیم. سنگ مرمر همیشه ماده ای بوده است که به هر فضای داخلی ک، و لو، می بخشد. و می د،د، همیشه لازم نیست به رنگ ک،یک سفید یا خا،تری پایبند باشید. کاشی‌های مرمر سفید حمام مطمئناً یک طراحی زیبای حمام ایجاد می‌کنند، اما اگر می‌خواهید مقداری انرژی به آن اضافه کنید، به دنبال کاشی‌های مرمری با رنگ‌های پررنگ‌تر باشید.

کاشی های راه راه به ،وان ترند حمام 2023

ترندهای کاشی حمام 2023_حمام راه راه

در سال 2023، صاحبان خانه به سرعت عاشق ظاهر شیک و پیچیده کاشی های راه راه حمام می شوند. این کاشی‌های بلند و باریک که ظاهری به‌روز از کاشی‌های سنتی مترو ارائه می‌کنند، به حمام‌ها در همه اندازه‌ها عمق و شخصیت می‌بخشند. کاشی های راه راه حمام را می توان به تنهایی یا ،یب با سایر انواع کاشی برای ظاهری منحصر به فرد استفاده کرد. اگر به دنبال چیزی پر جنب و جوش هستید، کاشی های راه راه را در سایه های آبی، سبز یا حتی زرد جفت کنید. این رنگ ها ظاهری شاد و در عین حال پیچیده ارائه می دهند که هر حمامی را روشن می کند.

روند کاشی حمام 2023: هندسی

کاشی های هندسی حمام_ترند حمام

برای روند کاشی های حمام در سال 2023، علاقه زیادی به اشکال هندسی نیز وجود داشته است. این سبک کاشی کاری به شما اجازه می دهد تا خلاقیت خود را آزمایش کنید و از آن استفاده کنید. طرح کاشی هندسی را می توان روی دیوارها یا کف شما اعمال کرد. شما می تو،د با جفت ، یک کف کاشی هندسی با کاغذ دیواری چاپ گرمسیری ظاهری حتی جسورتر انتخاب کنید. این طراحی حمام قطعا مهمانان شما را شگفت زده خواهد کرد.

کاشی های حمام مترو در این سال چنین هستند

ترندهای کاشی حمام 2023_کاشی مترو

یکی دیگر از گزینه های ک،یک و شیک برای طراحی کاشی حمام، کاشی های مترو است که قبلاً ذکر شد. این کاشی کاری حس منحصر به فردی به فضا می بخشد و به راحتی می توان آن را با رنگ های عمیق و پر جنب و جوش ،یب کرد. با کاشی های مترو می تو،د انتخاب های هنری مختلفی را در حمام خود انجام دهید. چه با کاشی‌های مترو سفید ک،یک بروید یا رنگ‌های جسورانه‌تری را انتخاب کنید، مطمئناً به حمام شما شخصیت می‌بخشند.

بافت واقعاً در سال 2023 همه جا وجود دارد

ترندهای حمام 2023_ترندهای حمام

یکی دیگر از روندهای بزرگ طراحی داخلی در سال 2023 تمرکز بر ،یب بافت است. کاشی های بافت دار و تزئینی حمام امسال نظر بسیاری از صاحبان خانه را به خود جلب می کند. آنها به یک فضا علاقه، هنر و بعد می افزایند، به ویژه فضاهایی که جزئیات بیشتری دارند. بسته به طراحی بافت، برخی از این آثار هنری کاشی حتی می توانند نور را منع، کنند و سایه ایجاد کنند.

چه به دنبال طراحی جسورانه و مدرن باشید یا به دنبال چیزی ک،یک تر و جاودانه تر باشید، این ترندهای کاشی حمام برای سال 2023 شما را پوشش می دهد. با گزینه های بسیار زیادی که می تو،د از بین آنها انتخاب کنید، مطمئناً کاشی من،ی برای ارتقای شیک حمام خود پیدا خواهید کرد.


منبع: https://deavita.net/bathroom-tile-trends-designs-bold-colours-textures-mosaics-257602.html