گوو قصد دارد با علف های تقلبی در طرح های مسکن جدید سرکوب کندممنوعیت چمن مصنوعی در تغییرات پیشنهادی در چارچوب سیاست برنامه ریزی ملی (NPPF) گنجانده خواهد شد که قرار است به زودی برای مشاوره رونمایی شود. تلگراف.

این ممنوعیت در مورد چمن‌های باز در یک املاک اعمال می‌شود، اما نه برای زمین‌های ورزشی، و نه برای باغ‌های خصوصی که توسط صاحبان خانه اداره می‌شود. این ممنوعیت همچنین بر عهده مقامات محلی است که باید اجرا شوند و شوراها می توانند انتخاب کنند که آیا طرح های مسکن جدید با چمن تقلبی را رد کنند یا خیر.

استفاده از چمن تقلبی در سال های اخیر رشد کرده است اما چهره ها افزایش سوالات بیش از پایداری آن منتقدان بحث می کنند به این نکته اشاره کنید که چمن تقلبی برای تنوع زیستی مضر است، زیرا زیستگاهی برای حیوانات کوچک و ،ات فراهم نمی کند – و اینکه معمولاً از پ،تیک ساخته شده است، پس از استفاده قابل بازیافت نیست.

چمن مصنوعی قبلاً ممنوع شده است پارک های شهر بوستون آمریکا، و همچنین از نمایش گل چلسی و نمایش های دیگر که توسط انجمن سلطنتی باغب، اجرا می شود.

تیم واترمن، پروفسور تئوری منظر در بارتلت، به AJ گفت: «آگاهی عمومی از شر چمن‌های پ،تیکی در سال‌های اخیر افزایش یافته است، با موفقیت فراری حساب کاربری @Shitlawns در توییتر تنها یک مدرک است

این مضرات شامل مصرف سوخت‌های فسیلی برای تولید است. [emission] مختل کننده های غدد درون ریز (مواد شیمیایی که با هورمون های انس، تداخل دارند) و سایر سموم و سموم، از بین بردن خاک ها و بقیه شبکه های تنوع زیستی، بخشی از مشکل دفع تن مواد غیرقابل بازیافت، و مبا، بدون مغز چمن زنی و کود دهی است. چیزی در حال رشد برای جاروبرقی و بو ، چیزی در حال زوال است.

واترمن اضافه کرد که تغییر برنامه ریزی شده Gove در NPPF به اندازه کافی پیش نمی رود زیرا “شواهد و مدارک برای ممنوعیت کامل چمن های جعلی وجود دارد” و اینکه صرفاً اجازه دادن به شوراها برای جلوگیری از ساخت خانه سازان “گرین شوی بی دندان و بی م،ی” است.

آ،ین پیشنهاد سیاستی Gove پس از آن ارائه شد که وزیر مسکن در ماه گذشته گفت که ،ت طرح‌های ساخت جدیدی را که «زیبا» تلقی نمی‌شوند، فرا خواهد خواند.

وزیر مسکن به دنبال اصلاح سیستم برنامه ریزی برای افزایش عرضه مسکن است – اما همچنین مجبور شده است در پاسخ به نمایندگان محافظه کار همکار خود که نگران تغییرات ایجاد شده در مناطق روستایی و حومه شهر با خانه سازی سریع هستند، برنامه های خود را کاهش دهد.

اوایل این ماه گوو تعهد ،ت برای ساختن 300000 خانه در سال تا اواسط دهه 2020 را نادیده گرفت و گفت که این هدف “مشاوره” است تا “اجباری”.

یک سخنگوی ،ت از اظهار نظر در مورد برنامه های کاهش استفاده از علف های تقلبی از طریق تغییرات در NPPF خودداری کرد، اما گفت که آنها گزارش های رسانه ها در مورد این طرح ها را رد نمی کنند.
منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/gove-plans-،down-on-fake-gr،-in-new-،using-schemes