کشف کنید که چه طراحی ناخن برای قرار بعدی خود انجام دهید که شما را شیک کند!آیا می د،د چگونه برای تعطیلات 2022 غیر قابل مقاومت به نظر برسید؟ مطمئنم قبلاً قرارهای لازم را با آرایشگر، آرایشگر و ناخن کار خود گرفته اید. یک لباس به تنهایی برای ایجاد احساس در حال و هوای جشن کافی نیست و برای تکمیل ظاهر خود به یک م،کور شیک نیاز داریم. چگونه دائماً روندها را دنبال کنیم زیرا همیشه موارد جدیدی در راه است؟ نگران نباش، من برای همین اینجا هستم! من و خانم های دیویتای من در این فصل کشف جدیدی کردیم و آن ناخن های پلیور است! طراحی لذت بخش باعث می شود دست های شما به نظر برسد که با یک عصای جادویی لمس شده اند! بیایید نگاهی به برخی از بهترین طراحی های ناخن بیندازیم!

ناخن ژاکت چیست؟ تعدادی از بهترین طرح ها را برای تعطیلات پیدا کنید!

ناخن های ژاکت 2022 رنگ های مرسوم، مد روز چگونه م،کور خود را در این دکوراسیون طراحی هنری کریسمس انجام دهم

تبلیغات

ناخن های پلیور این طرح نقش برجسته هستند که در چند ماه آ، سال 2022 بسیار مرسوم شد. بسیاری از افراد در حال آزمایش طرح ها، رنگ های ال،ا و پرداخت های مختلف بودند. به طور معمول آنها با پودر اکریلیک، بر،ب یا ژل آغشته به پودر مات ساخته می شوند. احتمالاً رنگ‌های مات را بیشتر دیده‌اید، با این حال چند نمونه از ناخن‌های ژاکت براق وجود دارد که می‌تو،د آن‌ها را برای تعطیلات تطبیق دهید. چرا به آنها میخ ژاکت می گویند؟ منظورم این است که احتمالا خودتان می تو،د ببینید. آنها فقط دنج ترین ژاکت کریسمس را به شما یادآوری می کنند! حالا بیایید به جادوی این هنر ناخن شیرجه بزنیم و یکی را برای قرار بعدی م،کور خود انتخاب کنیم!

ناخن ژاکت کریسمس

ژاکت کریسمس ناخن طراحی دارواش سبز دکوراسیون هنر مرسوم، مد روز

تبلیغات

من می دانم که چند روز تا کریسمس باقی مانده است، اما اگر قرار ملاقات لحظه آ،ی م،کور دارید، نمی تو،د با این طراحی ناخن اشتباه کنید! این رنگ سبز در حال حاضر بسیار مغناطیسی و مد روز است که باعث می شود شما کاملاً در حال و هوای من، برای تعطیلات باشید. این طرح روی تصویر همانطور که می بینیم با تکنیک های بسیاری مانند م،کور فرانسوی، تزئینات و الگوی ژاکت ،یب شده است. همه اینها با روکش مات است.

ناخن های کریسمس صورتی

ناخن های کریسمس صورتی رنگ viva سرخابی سال 2023 طراحی دکوراسیون هنری

اگر امسال چیزی من، برای ،ب و کار، کار و همچنین برای تعطیلات می خواهید، باید این م،کور مات را امتحان کنید! برای همه خانم هایی که مثل من عاشق رنگ صورتی هستند، می دانم که از این طرح قدرد، خواهید کرد. کاملاً مات است زیرا آ،ین ترندها رنگ سال 2023 Viva Magenta را نشان می‌دهند. در اینجا الگوی پلیور را فقط روی یک ناخن دست می بینیم که آن را بیشتر به چشم می آورد اما نه در حدی که برای چشم آزاردهنده باشد. به بهترین شکل ممکن، بسیار نرم و ظریف است!

ناخن های آبی و سفید

ناخن های آبی و سفید تزئینات کریسمس طرح های هنری روند م،کور

،یب آبی با سفید همیشه مد بوده است. اگر چنین طراحی ناخنی انجام دهید چه تأثیری خواهید داشت؟ من شخصاً وقتی به این تصویر نگاه می کنم، شادی کریسمس زیادی، ملکه السا از Frozen، و مقدار زیادی برف را تصور می کنم. خوب، نمی توانم به این نکته اشاره نکنم که به خوبی رنگ صورت شما را برجسته می کند و آن را برجسته می کند. اگر رنگ پریده هستید توصیه نمی کنم. این بیش از حد نیست، اما بسیار مد روز و جشن است. در اینجا، ناخن های ژاکت را به یک م،کور فرانسوی تبدیل می کنند که بسیار شیک است! اگر می خواهید ناخن های سفید برای تعطیلات داشته باشید، حتما آنها را با سایه های آبی ،یب کنید!

ناخن های اثر براق

ژاکت براق ناخن های خا،تری سفید ترندهای کریسمس برای هنر طراحی م،کور 2022

بله، همانطور که قبلاً اشاره کردم مات با قدرت کامل در روندهای م،کور بازگشته است. با این حال، اگر برای پ، از این باند آماده نیستید و به میخ های پلیور علاقه دارید، می تو،د آنها را با جلوه ای براق انجام دهید! اگر خودتان آنها را انجام نمی‌دهید، فقط از ناخن‌کارتان بخواهید آن‌ها را با ژل درست کند و آنها را در پودر مات فرو نکنید. بقیه ناخن های شما می توانند با طراحی متفاوت، اما همچنان براق باشند.

طراحی ناخن پلیور درخشان

گرایش های طراحی ناخن ژاکت درخشان دکوراسیون جشن کریسمس هنر سال نو

من می دانم که اخیراً صحبت های زیادی در مورد نقره و چگونگی شروع جایگزینی آن برای طلا شده است. با این حال، اگر لباسی برای تعطیلات دارید که نمی تو،د بدون درخشش طلایی کمی انجام دهید، باید این هنر ناخن ژاکت را امتحان کنید! همانطور که گفتم این اثر معمولا با پودرهای مات به دست می آید اما می تو،د خلاقیت به ،ج دهید و آزمایش کنید! من فکر می کنم که این طراحی نیاز به لباس های مینیمال و ظریف دارد زیرا ستاره نمایش قطعا م،کور شما خواهد بود!

ایده های دیگر برای ناخن های پلیور

تزئین ژاکت ناخن کریسمس رنگ قرمز بسیار زیبا و شیک

ناخن سبز مریم گلی با طرح ژاکت

مدل ژاکت ناخن سبز مریم گلی شیک ایده های م،کور مینیمالیستی

جلوه ناخن ژاکت براق به رنگ بنفش

دکوراسیون ناخن بنفش م،کور طراحی هنری کریسمس مرسوم، مد روز

ناخن های سبز جنگلی – یکی از شیک ترین رنگ ها در سال 2022

ناخن های سبز جنگلی یکی از مرسوم ترین رنگ ها در طراحی سبک م،کور 2022 است

طراحی ناخن ژاکت رمانتیک با قلب صورتی

طراحی ناخن ژاکت با قلب صورتی بسیار عاشقانه تعطیلات روز ولنتاین

طراحی ناخن کریسمس قرمز

ناخن های سفید و قرمز برای ترندهای کریسمس در م،کور برای تعطیلات 2022

سعی کنید امسال ناخن های کریسمس صورتی بپوشید!

طرح ژاکت ناخن کریسمس صورتی تزئینات شیک با طراحی زیبا

هنر ناخن ژاکت بنفش پاستلی

طراحی ناخن بنفش پاستلی تزئین کریسمس ژاکت دانه های برف

طراحی ناخن ژاکت سبز مغناطیسی

ژاکت سبز تیره ناخن 2022 چه طراحی م،کور برای تعطیلات انجام دهید

تزیین صورتی و سفید روی ناخن

م،کور ناخن های صورتی و سفید شیک تابوت با،ین بلند

ناخن ژاکت کریسمس آبی و سفید

تزئینات ناخن کریسمس آبی و سفید نقاشی شکلات داغ میلک شیک

قهوه ای شکلاتی عمیق

رنگ مد روز ناخن قهوه ای شکلاتی عمیق در م،کور ناخن کوتاه شیک 2022

طراحی ناخن ژاکت آبی کودک

ژاکت تزئینی کریسمس ناخن م،کور فرانسوی دانه های برف

م،کور بلند صورتی و سرخابی

ناخن سرخابی صورتی با طرح ژاکت م،کور بلند شیک مد روز

ناخن های ژاکت سبز شیک با نوک فرانسوی

نکات م،کور فرانسوی سبز برای ناخن های ژاکت در ترندهای 2022

طراحی ناخن بامزه آبی و صورتی را برای تعطیلات امسال امتحان کنید!

طراحی ناخن ژاکت آبی و صورتی برای ترندهای تعطیلات امسال زیبا


منبع: https://deavita.net/sweater-nails-discover-look-trendy-years-،lidays-blue-white-pink-design-254349.html