کاربردهای متنوع سایبان پنجره بارانگیر انواع سایبان پنجره بارانگیر


هر چه مواد با دوام، با کیفیت و مستحکم تری به عنوان سایبان انتخاب کنید، به همان نسبت باید پرداخت بیشتری برای سایبان پنجره در نظر بگیرید. اما سایبان متحرک می‌تواند تغییر وضعیت دهد و در زاویه‌های مختلفی قرار بگیرد. سایبان متحرک خود می‌تواند به سایبان برقی و سایبان بازویی تقسیم شود. سایبان پنجره دارای اجزای مختلفی است که باید در کنار هم متصل شوند تا تبدیل به مجموعه‌ی سایبان شوند. این اجزا عبارت اند از زهوار عقب و جلو، ورقه‌‌ای که برای سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد، چسب آکواریوم، رول بروت، براکت و دیگر اجزا شامل ابزار آلات کوچک برای اتصال این قسمت‌ها هستند. به طور مثال، کار با سایبان متحرک سخت‌تر از سایبان ثابت است.

  • مجموعه ما برای برطرف کردن نیاز مشتریان آماده ارائه تمامی خدمات از قبیل نصب و تعمیرات مدل های مختلف سایبان پنجره می باشد.
  • قبل از پیاده سازی سایبان پنجره، بسیاری از صاحبان خانه می خواهند اطمینان حاصل کنند کاری که انجام می دهند در واقع یک پیشرفت است و در آینده برای آن ها هزینه و دردسر بیشتری برای تعمیر و نگهداری ندارد.
  • در قدیم سایبان ها را با الوار چوبی و پارچه به شکل سنتی ساخته و استفاده می کردند .امروزه با پیشرفت در حوزه های مختلف در زمینه طراحی و ساخت سایبان نیز از طراحی مدرن و مدل های خاص و از متریال مختلف استفاده می کنند.
  • بعد از ثبت سفارش ، متخصصان ایران سایبان برای اندازه گیری محل نصب سایبان به محل مورد نظر شما آمده و اندازه گیری های لازم را انجام می دهند.

همانطورکه از نام آن ها مشخص است در سایبان ثابت هیچ تغییری در آن صورت نمی گیرد و پس از نصب به صورت ثابت باقی می ماند. در سایبان متحرک شما می توانید قسمت کلاهک بارانگیر را باز کنید یا اینکه آن را ببندید. در زمان های بارش و تابش آفتاب می توانید بارانگیر را باز کنید و در هنگامی که به آن نیاز ندارید آن را ببندید.

فروش سایبان پنجره

با این وجود به شما قول می دهیم که در کمترین زمان ممکن ، سفارش شما را آماده و ارسال نماییم. برای سفارش سایبان مد نظر خود ، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. اما ممکن است در انتخاب سایبان مد نظر خود به مشکل بخورید و ندانید کدام سایبان مناسب شما است!! برای همین ، شرکت ایران سایبان مشاوره رایگان خود را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می توانید با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

نمایش آگهی در بالای صفحه

همانطور که از پنجره به منظور تامین نور طبیعی خورشید درروز و همچنین دریچه ای بعنوان تهویه هوای داخل اتاق و ساختمان استفاده می شود. در مواقعی لازم است جلوی نور شدید خورشید و همچنین برخورد دانه های باران ، زمانیکه باران و باد با هم می آیند که در مواقعی باعث دردسر می شوند را گرفت . که با مدیریت دکتر مردی موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است. اگر روی پنجره ای که رو به جنوب غرب است سایبان نصب کنید، می توانید گرمای خود را در تابستان تا 77 درصد کاهش دهید. به عبارت دیگر، خانه شما بسیار خنک تر و در نتیجه راحت تر احساس می شود.

سایبان 100 کربن پلی کربنات در فضای باز ، سایبان پنجره درب 35.4 “، سایبان پنجره درب 78.74”,

در واقع آن ها می خواهند سایبان پنجره فضایی برای نشستن آن ها نیز فراهم کند. در چنین حالتی احتمالاً متراژ گسترده تری برای پوشش دهی پنجره نیاز خواهید داشت. هدف اصلی سایبان، محافظت از پنجره شما در برابر نور خورشید است. این طراحی انجام شده تا میزان تابش نور به پنجره شما را محدود کند که به نوبه خود میزان گرمای خورشیدی وارد شده به اتاق را نیز کاهش می دهد. در یک روز گرم، سایبان می تواند افزایش حرارت پنجره های شما را تا 50 درصد کاهش دهد. این بدان معناست که خانه شما خنک تر خواهد ماند و نیازی به استفاده از تهویه مطبوع ندارید.