چگونه حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنیم؟داشتن حیاط خلوت فرصتی عالی برای تبدیل آن به چیزی خاص است. بسیار عالی خواهد بود که آن را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید و بدون ، خانه به خود استراحت دهید.

راه های زیادی وجود دارد که می تو،د حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید. خوشبختانه، این پست راهنمای من،ی برای شما خواهد بود. با نکاتی که در زیر برشمرده شده است، مطمئناً از تعطیلات درست در راحتی خانه خود لذت خواهید برد.

یک است، غوطه ور اضافه کنید

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: redfin.com

اضافه ، یک ویژگی آب مطمئناً به شما کمک می کند تا به یک فضای تعطیلات آرامش بخش برای حیاط خلوت خود برسید. در حالی که یک است، ممکن است یک ایده عالی باشد، یک است، شیرجه ممکن است گزینه من، تری برای خانه شما باشد.

از آنجایی که تعطیلات معمولا در حدود زمستان اتفاق می افتد، با یک است، آب گرم برقی گزینه بهتری خواهد بود زیرا به گرم نگه داشتن شما در عین آرامش در همان زمان کمک می کند. یک است، آب گرم برقی مطمئناً افزودنی عالی برای خانه شما خواهد بود، به خصوص که این است، برای حیاط خلوت شما در تمام طول سال بسیار من، است.

شامل تعداد زیادی صندلی

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: futurecdn.net

در طول تعطیلات، می تو،د انتظار داشته باشید افراد بیشتری به خانه شما بیایند تا سریعاً از آن بازدید کنند یا از آن به ،وان مکان اصلی برای جشن گرفتن تعطیلات استفاده کنند. اگر انتظار شلوغی را دارید، خوب است اگر بتو،د تعداد زیادی صندلی راحت برای همه فراهم کنید. به این ترتیب، آنها دیگر مجبور نیستند خود را روی مبل بفشارند یا مجبور نباشند در طول مهم، با ایستادن سر و کار داشته باشند.

در حالت ایده آل، شما باید تعداد زیادی صندلی راحت و بالشتک اضافه کنید. به غیر از ست مبل، اضافه ، یک ست ناهار خوری عالی خواهد بود، بنابراین می تو،د به راحتی شام تعطیلات خود را بیرون بیاورید و از شب در فضای باز لذت ببرید.

،ن ها را به حدا،ر برس،د

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: exactdn.com

از آنجایی که تعطیلات تقریباً در فصل زمستان است، افزودن ،ن های فراوان به راحتی و آرامش همه کمک می کند. همچنین می تواند به دستیابی به حال و هوای آرامش بخش کمک کند زیرا مخمل خواب نرم فقط راحت و آرام است. در حالت ایده آل، شما باید از مبل های بالشتکی برای نشستن در فضای باز خود استفاده کنید. همچنین می‌تو،د بالش‌های زیادی اضافه کنید که افراد بتوانند به آن‌ها ب،بند. در صورت داشتن بالش می تو،د به مبل، ست تاب یا حتی یک بانوج اضافه کنید. چیزی به نام بالشتک بیش از حد در فصل زمستان وجود ندارد.

یک گودال آتش نش، دائمی نصب کنید

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: inchcalculator.com

برای اینکه در طول فصل تعطیلات در حیاط خلوت خود را راحت نگه دارید، دسترسی آسان به آتش ایده خوبی خواهد بود. این همچنین می تواند به گرما بخشیدن به مکان کمک کند، به خصوص اگر اطراف پر از برف کرکی سفید باشد.

در حالی که ساختن یک آتشدان عالی است، اضافه ، یک دائمی گودال آتش گزینه بهتری خواهد بود به این ترتیب، دیگر لازم نیست نگران ساختن گودال عالی باشید. می تو،د فقط در آتش بیندازید و اجازه دهید بعد از چند دقیقه از گرما لذت ببرید. این می تواند به بهبود جذابیت محدود شما نیز کمک کند و آن را به یک مکمل عالی برای خانه شما تبدیل کند.

از طرح رنگی با تم تعطیلات استفاده کنید

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: mktgcdn.com

یک راه عالی برای رسیدن به فضای تعطیلات استفاده از تم رنگی تعطیلات برای حیاط خلوت شما است. این می تواند هر چیزی باشد که شما می خواهید، تا زم، که شبیه روح تعطیلات باشد.

می‌تو،د با آبی و سفید، قرمز و سبز یا حتی سفید و صورتی بازی کنید تا لمسی ملایم‌تر و ،نه‌تر داشته باشید. برای گنجاندن تم تعطیلات در حیاط خلوت خود بدون تعهد دائمی برای کل سال، می تو،د آنها را روی وسایل قابل جابجایی قرار دهید. می تو،د آنها را روی روبالشی، تزئینات و پتوهای خود مخلوط کنید. فقط از رنگ خنثی برای مبلمان خود استفاده کنید تا به راحتی آن را با هر فصلی که در آن هستید ،یب کنید.

همچنین بخو،د: 25+ بهترین ایده حیاط خلوت شیبدار در بودجه سال 2023

با نورپردازی در فضای باز خلاق باشید

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: onekindesign.com

هرگز قدرت نورپردازی در فضای باز را دست کم نگیرید، به خصوص در فصل تعطیلات. جدا از مبلمان و دکوراسیون خود، می تو،د از نورپردازی در فضای باز استفاده کنید که در حیاط خلوت شما برای کمک به تاکید بر روح تعطیلات در داخل خانه شما.

برای شروع، می‌تو،د از چراغ‌های کریسمس زیادی در اطراف منطقه استفاده کنید و آنها را به طور مرتب دور میله‌ها و نرده‌های خود بپیچید. حتی می‌تو،د چند چراغ ریسم، را در بالای محل زندگی یا ناهارخوری‌تان در فضای باز آویزان کنید، که به روشن‌تر شدن فضا کمک می‌کند و در عین حال حالت تعطیلات و آرامش را به آن اضافه می‌کند. شما حتی می تو،د فانوس های تعطیلات را آویزان کنید روی سقف یا نرده های خود برای یک لمس تزئینی.

از حریم خصوصی اطمینان حاصل کنید

حیاط خلوت خود را به یک فضای تعطیلات آرامش بخش تبدیل کنید

منبع: pinimg.com

بهترین راه برای رسیدن به آرامش این است که تا حد امکان از حریم خصوصی بیشتری برخوردار شوید. برای این کار می تو،د از a آلاچیق یا محوطه سازی خود را به حدا،ر برس،د تا از دیدن اتفاقاتی که در حیاط خلوت شما می افتد توسط همسایگان خود جلوگیری کنید. راه‌های خلاقانه زیادی برای ایجاد حریم خصوصی بدون اینکه حیاط خلوت شما خیلی مچاله به نظر برسد وجود دارد.

بردن

تبدیل حیاط خلوت خود به یک فضای تعطیلات آرامش بخش عالی خواهد بود. این به شما این فرصت را می دهد که منطقه خود را به چیزی مفید و آرامش بخش تبدیل کنید. با تعداد کارهایی که می تو،د انجام دهید، مطمئناً چیزی را خواهید یافت که به بهترین وجه متن، با نیازها و سبک شما باشد و بهترین مکان را برای استراحت در تعطیلات فراهم کند.
منبع: https://architecturesideas.com/turn-your-backyard-into-a-relaxing-،liday-،e/