چگونه اتاق رسانه خود را به یک فضای سرگرمی چند منظوره تبدیل کنیدسینمای خانگی امروزه چیزی فراتر از مکان هایی برای تماشای فیلم است. بسیاری از صاحبان خانه می خواهند سینمای خانگی آنها همه کاره باشد و طیف وسیعی از فعالیت ها را ارائه دهد. یک میز بیلیارد ممکن است کاملاً در چنین فضای سرگرمی قرار گیرد و به صاحبان خانه این امکان را می دهد که در حین تماشای فیلم در صفحه نمایش بزرگ یا گوش دادن به موسیقی از طریق بلند،ا است، بازی کنند.

اولین چیزها اول: صفحه نمایش بزرگ

اتاق رسانه

منبع: pinterest.com

برای اینکه یک سینمای خانگی کامل شود، به یک تلویزیون صفحه بزرگ یا سیستم پروژکتور نیاز دارید. اگر از آن برای مقاصد دیگر استفاده می شود، اتاق باید مانند یک سینمای خصوصی زیبا طراحی شود. تلویزیون‌های 4K امروزی با فناوری HDR و OLED تصاویری فوق‌العاده واقعی را با رنگ‌های بالا، کنتراست غنی و وضوح شفاف و بدون تاری به شما ارائه می‌دهند. طراحی سینمای خانگی باید نحوه تماشای فیلم و آنچه را که از یک تجربه تماشای فیلم می خواهید در نظر بگیرد. می‌تو،د با نورپردازی هوشمند، صندلی‌ها یا کاناپه‌های تئاتر لو،، سایه‌های موتوردار برای کنترل نور طبیعی و دکوراسیون مضمون، سینمای خود را فراگیرتر کنید.

صدای یک فضای تماشایی

اتاق رسانه

منبع: pinterest.com

طراحی سینمای خانگی یا فضای چندمنظوره بدون یک سیستم صوتی قوی و پیشرفته، از جمله یک سری بلندگو که مکمل های ایده آلی برای فضای سرگرمی شما هستند، کامل نخواهد بود. یکی از بهترین تقویت کننده ها به شما کمک می کند از فیلم ها و سایر مطالب ویدیویی بیشتر از همیشه لذت ببرید. با پیکربندی صحیح سیستم صدای فراگیر، می تو،د نحوه تماشای رسانه را تغییر دهید. حال و هوای فیلم را ندارید؟ خوبه چشمان خود را ببندید و در صدای آهنگ های مورد علاقه خود غوطه ور شوید. اتاق رسانه خانگی بهترین مکان برای انجام این کار است. سیستم صوتی خود را با ضربه زدن روی نمادی در رایانه لوحی خود روشن کنید و اجازه دهید موسیقی شما را بپوشاند.

مک، سرگرم کننده برای می،رها و بازی ها

اتاق رسانه

منبع: pinterest.com

چرا به جای سینمای خانگی سنتی، فضایی چند منظوره ایجاد نکنیم؟ در حالی که با خانواده یا دوستانتان سرگرم می شوید، چراغ ها را روشن کنید، سایه ها را بلند کنید و در پس زمینه موسیقی پخش کنید. می تو،د یک میز بیلیارد، یک میز پوکر یا حتی یک زمین گلف مجازی پشت صندلی های تئاتر خود داشته باشید. چرا یک نوار مرطوب به خود اضافه نمی کنید نصب سینمای خانگی پروژه؟ سپس می‌تو،د کوکتل بنوشید، شبانه‌روز برقصید، یا در حالی که از اتاق سرگرمی همه‌کاره خود لذت می‌برید، بازی‌های شراب یا بازی دیگری انجام دهید. اگر درهای فرانسوی دارید که به یک منطقه سرگرمی در فضای باز باز می شوند، مهم، شما می تواند برای هیجان بیشتر به این فضا سرازیر شود. مهم نیست که نیازهای شما چیست، سینمای خانگی شما می تواند به هر چیزی که می خواهید تبدیل شود – تجمل بیشتری را به سبک زندگی شما اضافه کند!


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/transform-your-media-room-into-a-multipurpose-entertainment-،e/