چه نوع نورپردازی را باید انتخاب کنید؟راه پله های داخلی ستون فقرات ا،ر ساختمان ها هستند. آنها یک عملکرد اساسی را با اتصال طبقات و افراد ارائه می دهند و در عین حال به زیبایی شناسی کلی کمک می کنند. در یک خانه دو طبقه یا چند طبقه، اولین چیزی که هنگام ورود به آن می بینید، پله ها هستند. با توجه به اهمیت آنها، بهینه سازی این فضا با ،اصر دکوراتیو و کاربردی منطقی است. نورپردازی راه پله دقیقاً همین است – کاربردی و تزئینی، راه شما را روشن می کند و بهترین ویژگی های این گوشه با پتانسیل عظیم را برجسته می کند. بیایید ببینیم بهترین راه حل های روشنایی راه پله های داخلی با توجه به روندهای سال 2023 چیست!

نورپردازی مد روز و در عین حال کاربردی را انتخاب کنید

روند نورپردازی زیر راه پله 2023 در طراحی داخلی

تبلیغات

صرف نظر از معماری خانه یا نوع راه پله، دو سوال اصلی وجود دارد که باید از خود بپرسید. روشنایی راه پله را در کجا قرار دهم و از چه نوع وسایل روشنایی استفاده کنم؟ بدیهی است که پاسخ به هر دوی این سؤالات به طراحی راه پله، سبک غالب خانه و نتیجه ای که در تلاش برای رسیدن به آن هستید بستگی دارد.

چه نوع نورپردازی راه پله را باید انتخاب کنید؟

لامپ سقفی گلوله لامپ دیواری شیشه ای ف،ی

تبلیغات

به یاد داشته باشید که سه نوع نورپردازی برای راه پله وجود دارد که می تو،د از آنها استفاده کنید و در واقع همین امر در مورد سایر ،مت ها و اتاق های خانه نیز صدق می کند. ایده این است که گزینه های اساسی را بد،د، اما به ندرت می توان از هر سه به طور همزمان استفاده کرد، با این حال، اگر سبک زندگی شما اجازه می دهد، چرا که نه؟

روشنایی محیط چیست؟

نور محیطی آن چیزی است که برای مصارف عمومی استفاده می شود. هدف اصلی آن پر ، فضا با حدا،ر نور ممکن است، ترجیحاً به طور مساوی پخش شود. در صورت وجود نورگیر، فقط در عصر استفاده می شود و در برخی موارد حتی می توان از آن صرف نظر کرد.

روی چراغ های کاربردی تمرکز کنید

این نوع روشنایی برای اه، خاصی مانند اجرای فعالیت های روزانه شما نصب می شود. اغلب این چراغ‌های LED داخلی یا چراغ‌های نواری روی دیوارها هستند که به شما امکان می‌دهند حتی در شب با خیال راحت راه بروید.

نورپردازی تاکیدی

نورپردازی برجسته، ویژگی‌های معماری یا تزئینی خاصی را که با راه پله شما همراه است، برجسته می‌کند. اگر نرده یا نقاشی هایی با طراحی استثنایی روی دیوار دارید، این نورپردازی می تواند آنها را برجسته کند. همین امر در مورد پله های شناور نیز صدق می کند که در سال های اخیر بسیار محبوب بوده اند.

چگونه راه پله را با توجه به روندهای 2023 روشن کنیم؟

روشنایی راه پله روند داخلی 2023 ایده های نورپردازی نقطه ای

در مورد آ،ین روندهای سال 2023، نورپردازی راه پله های داخلی تابع همان “قو،ن مد” مانند اتاق غذاخوری، اتاق نشیمن، آشپزخانه و غیره است. گا،ی اختصاصی ما

صرف نظر از سبک معماری، پایداری مورد تاکید است

چراغ دیواری لوستر ک،یک مدل شیک 2023

اگر تا به حال با مقالاتی در مورد روندهای 2023 در نورپردازی اتاق نشیمن، نورپردازی اتاق خواب و غیره برخورد کرده اید، می د،د که امسال همه چیز در مورد پایداری است. مواد بازیافتی یا قابل بازیافت، وسایل کمتر اما با کیفیت بالاتر و لامپ های کم مصرف از جمله جلوه های کلیدی این فشار سبز هستند. اما اول – از منابع نور طبیعی غافل نشوید! آنها بهترین متحدان شما هستند و می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند و در عین حال دکوراسیون شما را بهبود بخشند.

نورپردازی که نمای ف،ی و فرم های مجسمه ای را برجسته می کند، درجه یک است!

گرایش های روشنایی راه پله های داخلی ایده های لوازم روشنایی 2023

سنگ طبیعی، ف، فرسوده و شیشه به ،وان بخشی از یک راه پله شیک روستایی

نورپردازی لامپ های مد روز 2023 به سبک روستایی شیک

در سال 2023، آباژورهای هنری که جلوه های دراماتیک ایجاد می کنند، بی توجه نخواهند بود!

روندهای داخلی راه پله روشنایی 2023 طراحی تعلیق روشنایی

لامپ های آویزان در ارتفاع های مختلف

چراغ های معلق در ارتفاع های مختلف

چراغ های دیواری تزئینی با طرح های غیر معمول و حتی عجیب در سال 2023 کاملاً قابل قبول هستند!

روند روشنایی راه پله های داخلی 2023 ایده های برتر چراغ های دیواری سبک اصلی

نورپردازی مجلل چشم نواز به شکل چراغ های قطره ای در مرکز راه پله

چراغ های آویزان چند لامپ

دیوارکوب هایی که انعکاس های هندسی را برای رسیدن به “وای!” اثر

روشنایی راه پله روند داخلی 2023 لوازم روشنایی غیر مستقیم

لوسترها در سال 2023 جزء اصلی روشنایی راه پله ها باقی می مانند و انواع مختلفی دارند!

2023 ایده های نورپردازی دیوارهای سفید مشکی شیشه ای ف،ی

عملکرد و جذابیت بصری

ایده های نورپردازی زیر پله ها


منبع: https://deavita.net/best-interior-staircase-lighting-solutions-according-trends-2023-259171.html