نکاتی برای اینکه موهایتان روشن‌تر و زیباتر به نظر برسد که به شما الهام می‌دهد!خانم هایی که موهای پرپشتی دارند می دانند که کنترل آن ها چقدر سخت است و همیشه خوب به نظر می رسند. با این حال، با کمک مدل موی من،، کارها می تواند بسیار آسان تر شود. در مقاله امروز، ما قصد داریم به موهای پرپشت توجه ویژه ای داشته باشیم، زیرا به نظر می رسد این یک راه حل عالی است که موهای شما را در هر زم، از روز شاداب و شگفت انگیز نشان می دهد.

چرا یک باب بریده بریده را برای موهای پرپشت انتخاب کنید؟

باب بریده بریده برای موهای ضخیم طول شانه

تبلیغات

شما هرگز نمی تو،د با مدل موی باب اشتباه کنید. تغییرات زیادی که آرایشگران همچنان با آن‌ها ارائه می‌کنند، باعث می‌شود تا متن، با نوع چهره و بافت موی خاص، بسیار آسان شود. وقتی صحبت از موهای پرپشت می شود، مدل موی باب قطعا ارزش امتحان ، را دارد. به ویژه، باب شیک و مد روز روی موهایی با حجم بیشتر شگفت انگیز به نظر می رسد. چرا؟ همیشه تصور می‌شود که لایه‌های بریده‌شکل خوب به موها حجم بیشتری می‌دهند، اما این همیشه درست نیست، زیرا با روش من، می‌توانند وزن اضافی را از بین ببرند و موهای شما را روشن‌تر و شاداب‌تر از همیشه کنند. به علاوه، شما ظاهری بسیار رسا خواهید داشت و موهایتان با حرکت و سهولت زیاد جایزه دریافت می کنند!

3 نکته برای یک مدل موی شیک باب روی موهای پرپشت

موهای ضخیم قهوه ای تیره باب مدل مو چتری

تبلیغات

دفعه بعد که با این ایده واضح به آرایشگاه خود مراجعه کردید که می خواهید یک مدل موی باب بریده بریده داشته باشید، نکات زیر را در نظر داشته باشید تا آن را روی موهای پرپشت خود عالی نشان دهید!

  1. برش مستقیم برای شما من، نیست! درست است که بسیار شیک به نظر می رسد، اما احتمالاً نمی تو،د به اثر دلخواه ی،ی کاهش وزن از موهای خود برسید. برای یک مدل شیک و مد روز که من، موهای پرپشت است، آرایشگران اکنون از قیچی و تیغ استفاده می کنند تا انتهای کمی ژولیده و ناهموار ایجاد کنند.
  2. لایه های بیشتری اضافه کنید. سعی کنید لایه های بیشتری داشته باشید که حجم را به ریشه ها بکشد. هرچه لایه های اضافی بیشتری داشته باشید، موهای بیشتری را حذف خواهید کرد، بنابراین بلافاصله تغییر خوشایند موهای خود را احساس خواهید کرد که روشن تر از قبل می شوند. در عین حال می تو،د طول دلخواه خود را حفظ کنید.
  3. استایل را به حداقل برس،د. برای برجسته ، بافت طبیعی و زیبایی موهای پرپشت خود، از ، بافت دهنده یا اسپری نمک دریایی استفاده کنید. موهای شما باید تازه شسته شده باشد، با دستان خود تارها را به شکل دلخواه در آورید (می تو،د سر خود را به سمت پایین خم کرده و با دست فشار دهید). محصول خشک می شود و رشته ها را ثابت می کند.

باب براق برای موهای پرپشت: ظاهر الهام بخش و تکنیک های یک ظاهر طراحی شده

سلبریتی هایی که ترندهای مدل موی باب 2023 را انتخاب می کنند

ما چند ظاهر عالی و الهام‌بخش را گردآوری کرده‌ایم، مخصوصاً برای ،، که موهای پرپشت و زیبا دارند. آنها قطعا ارزش نگاه ، را دارند و ممکن است به ،وان یک موزه برای ماجراجویی های جدید و هیجان انگیز مدل مو استفاده شوند! چه ،ی می داند؟

باب بلند و متلاطم پرطرفدار

انتهای بافت دار باب بلند و بالیاژ مد روز

یکی از مدل‌های پیشرو در حال حاضر، باب بلند و بریده‌ای است که تا شانه‌ها می‌رسد. انتهای بافت آن ظاهر را جذاب و بازیگوش می کند. شما می تو،د موهای خود را به صورت موج دار بپوشید، اما یک راه عالی برای حالت دادن به آنها (و در عین حال به صورت بصری مقداری از حجم آنها را از بین ببرید) صاف ، آنها است. این قطعا به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید چگونه موهای بریده شده دوست داشتنی خود را بپوشید! همچنین می‌تو،د چتری‌هایی را اضافه کنید که به خوبی در آن قرار می‌گیرد و چشم‌ها و استخوان‌های گونه‌تان را برجسته می‌کند.

چتری های به هم ریخته تا چانه و چتری های جاروب شده از پهلو

باب-باب-بافت-بافت-با-برجسته-نورهای کم رنگ

اگر از طرفداران مدل موی کوتاه هستید، یک باب کوتاه تا چانه قطعا ارزش امتحان ، را دارد. علاوه بر این، اگر چتری‌های بلندی را اضافه کنید که با بقیه موهای چند لایه شما ،یب می‌شود، فوق‌العاده به نظر خواهید رسید! همچنین روش های نگهداری و استایل را به حداقل می رس،د. بعلاوه، می‌تو،د تکنیک‌های جدید رنگ‌آمیزی مو را آزمایش کنید و ظاهری شاداب‌تر و جوان‌تر به مدل موهایتان بدهید!

موهای زیبا با لایه های پلاتین

بلوند پلاتین رنگ مرسوم، مد روز، شگفت انگیز به نظر می رسد باب بافت

چرا جسارت نداشته باشید و به سراغ رنگ موی بلوند پلاتینی بروید که در مدل موهای پرپشت شما شگفت انگیز به نظر برسد. این رنگ موی خاص یک سایه بلوند سرد است که بیشتر خانم ها آرزوی آن را دارند، زیرا همیشه مد است و بسیار شیک به نظر می رسد. بدون شک، دستیابی به تن و همچنین حفظ آن دشوار است، زیرا باید از ظاهر رنگ های زرد اجتناب شود. با این حال، طرفداران آن مطمئن هستند که ارزش آن را دارد!

باب بافت مستقیم

باب متلاطم برای موهای پرپشت موهای کوتاه بلوند

اگر موهای شما به طور طبیعی صاف و ضخیم است، عالی است که یک باب بافت دار را امتحان کنید که حجم اضافی را از بین می برد. این برای شما (موهای شما بسیار روشن تر و قابل کنترل خواهد بود) و همچنین برای دیگران قابل مشاهده خواهد بود. اگر موهای موج دار یا حتی مجعد دارید، بهتر است آنها را صاف کنید. از نظر بصری آن را لاغرتر نشان می دهد و دلیلی خواهد بود که خود را در نور دیگری ببینید! فقط به یاد داشته باشید که قبل از قرار دادن موهای خود در معرض حرارت از یک اسپری محافظ گرما خوب استفاده کنید.

C،ppy bob – گا،ی ع،

مدل موهای کوتاه شیک و شیک باب 2023

مدل موی باب لایه لایه کوتاه

باب لایه ای کوتاه موهای ضخیم تیره

باب متلاطم و آمبره

باب متلاطم برای جلوه ombre موهای ضخیم

باب مواج زیبا و چتری صاف

مدل موی باب کوتاه برای موهای پرپشت موج دار قهوه ای تیره

باب لایه ای مد روز برای ،ن بالای 50 سال

باب لایه ای مد روز برای ،ن بالای 50 سال

بالیاژ زیبا روی موهای قهوه ای

بالیاژ زیبا روی مدل موی لوب مو قهوه ای


منبع: https://deavita.net/c،ppy-bob-thick-hair-tips-trendy-bob-haircut-amazing-looks-inspire-you-258738.html