مزایای ورق های پلی کربنات چند جداره در ساخت و ساز چیست؟امروزه طراحان بر خلاف پیکربندی، ساختارهایی را با آن ایجاد می کنند. این که بسیاری از مصالح ساختم، با خواسته های ساختمان های پیشرفته با ویژگی های فضایی تغییر یافته مطابقت دارد، امری منطقی است. امروزه معماران و پیمانکاران ساختم، انتخاب های زیادی دارند. چند نوع سنتی با ظاهری تازه ارائه شده است. شما می تو،د چیدمان های سقفی خنک و زوستر معماری را که مانند سنگ های چوبی یا چیزهایی از نوع تخته سنگی به نظر می رسند، پیدا کنید. انواع سقف های پلی کربنات جدید هستند. آنها قوی تر از شیشه یا الیاف اکریلیک هستند، حتی سبک وزن هستند، در نهایت درجه حرارت را حفظ می کنند و در برابر ضربه مقاوم هستند. پلی کربنات ها در ورق های جداگانه و ورق های چند جداره قرار می گیرند. جدا از ا،تیک بودن و ماندگاری طول،، پلی کربنات ها برای کاربردهای متفاوتی بسیار جذاب هستند.

آ ورق پلی کربنات چند جداره از SABIC در انواع گسترده ای موجود است که عده کمی به آن ورق دوقلو می گویند و فواید و کاربردهای زیادی دارد. کار با آن راحت است، سبک، مقاوم در برابر آب و هوا است و ویژگی های انتقال نور خارق العاده ای دارد. شما می تو،د انواع ورق پلی کربنات Multiwall را از سابیک بررسی کنید.

مزایای ورق های پلی کربنات چند جداره:

ورق های پلی کربنات چند جداره

منبع: pinterest.com

ماندگاری طول،:

پلی کربنات 250 برابر بیشتر از شیشه است و تقریباً ت،یب ناپذیر است. پلی کربنات به دلیل مقاومت در برابر ضربه، جایگزین خوبی برای محافظت در برابر شرایط آب و هوایی شدید، گرد و غبار پرواز یا ،ابکاری است.

انتقال نور

پلی کربنات ویژگی های انتقال نور برابر با شیشه را ارائه می دهد و نسبت به شیشه مزیت دارد زیرا از نظر بصری به ،وان راهی عمل می کند اما سبک تر و ماندگارتر است.

ملایم برای برش و قالب زدن

ورق های پلی کربنات چند جداره

منبع: pinterest.com

پلی کربنات به طور کلی در صفحات محکم یا چند جداره ای فروخته می شود که در اندازه های اصلی و عرض های 4 تا 32 میلی متر در دسترس هستند. مواد برش با ابزارهای اولیه ملایم است و می توان آنها را در دمای اتاق قالب یا پیچ داد.

مواد عایق حرارتی

هر دو پلی کربنات قوی و چند جداره اجازه می دهند چند درجه عایق حرارتی داشته باشند. از 2 مورد، Multiwall به دلیل ساختار داخلی خود قادر است درجه بالاتری از عایق حرارتی را ایجاد کند.

رنگهای متفاوت

این چیزها بر خلاف رنگ ها حداقل تا 12 مورد قابل دسترسی است و بنابراین اگر طرح شما از رنگ سود می برد، انتخاب های زیادی خواهید داشت.

سبک وزن

ورق های پلی کربنات چند جداره

منبع: pinterest.com

وزن اجناس پلی کربنات تقریباً نیمی از وزن معادل شیشه آن است که به این م،ی است که می تو،د از هزینه های حمل و نقل کمتر، جابجایی و ذخیره سازی راحت تر و جابجایی ساده اشیا لذت ببرید.

راحت برای نصب

ورق ها را می توان بلافاصله به بدنه مادی یا ساختار پشتیب، گره زد و برای نصب و اتصال سریع و آسان به سخت افزار برنامه ریزی شده است.

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش

یک ورق باکیفیت بالا اجازه می دهد تا یک پوشش ماوراء بنفش در یک یا هر دو طرف وارد شود و از زرد شدن یا تغییر رنگ ورق در برابر نور مستقیم خورشید جلوگیری می کند.

همراه با گارانتی

ورق های پلی کربنات چند جداره

منبع: pinterest.com

ورق های پلی کربنات با گارانتی معادل 15 سال حفاظت مشروط به نوع محصول قابل دسترسی هستند.

باز،ید و پردازش مجدد

تعدادی از سازندگان پیشنهاد می‌کنند ورق‌های بی‌کار شما را باز،ید کنند، و همچنین می‌توانند به پردازش مجدد مواد مصرف‌شده یا ناخواسته که پس از برش و برش باقی می‌مانند کمک کنند.

خلاصه سازی:

مزایای ورق پلی کربنات Multiwall از سابیک برای سرپیچی خیلی خوب هستند هنوز هم می تو،د از آنها در هنگام ساخت ،ه های اتومبیل، راهروهای آسم، و آلاچیق استفاده کنید. اونجا متوقف نمیشه. بسیاری از سقف‌های ایستگاه قطار، مراکز ،ید و میدان‌های ورزشی اکنون از آن‌ها استفاده می‌کنند، زیرا مزایا بر هزینه‌ی مواد بسیار بیشتر است.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/advantages-of-multiwall-polycarbonate-sheets-in-construction/