محبوب ترین مجموعه های اتاق فرار تهران گیمفا | allescape


محبوب ترین مجموعه های اتاق فرار تهران گیمفا | allescape

برای رفتن به این اتاق فرار، باید حتما وقت قبلی بگیرید و به همراه دوستان‌تان در این مکان حضور پیدا کنید. بازی اتاق فرار ترسناک که در حال حاضر در حال برگزاری است بازی بی گناه است. داستان زن و مردی که پس از سالها بچه دار میشوند اما کودک آنها دچار معلولیت ذهنی و جسمی و زن از همسرش میخواهد تا وی را بکشد، اما او این کار را نمیکند و سالها بعد کودکشان در یک آتش سوزی جان خود را از دست میدهد. اما زن تصور میکند که همسرش فرزندشان را کشته پس در صدد انتقام برمی آید و … اگر مشکل اضطرابی دارید، باردار هستید یا شرایط پزشکی دیگری دارید که می‌تواند توانایی شما را برای آسوده فکر کردن یا حرکت آزاد مختل کند، ممکن است بخواهید برای شرکت در اتاق فرار ترسناک تجدید نظر کنید.

  • از مجموعه اتاق فرار اجرا کننده و محل اجرا گرفته تا مدت زمان بازی و سناریو هریک می‌توانند در کیفیت تجربه شما دخیل باشند.
  • دومین شعبه نصف راه، مجتمع ستاره باران، پردیس سینمایی ستاره باران تبریز، روبروی سالن شماره چهار.
  • برای نجات پیدا کردن از این خانه وحشتناک باید بتوانید معماها را به کمک سرنخ هایی که در طول بازی بدست می آورید حل کنید.
  • شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به شعبه‌های مختلف در شمال تهران و غرب تهران، از اتاق فرارهای مختلف این مجموعه استفاده کنید و هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید.
  • برای گوش دادن به هر اپیزود (به‌جز اپیزود اول)، باید رمزی را وارد کنید که از کنار هم قرار دادن اطلاعات و سرنخ‌های اپیزود (یا اپیزودهای) قبلی به دست آورده‌اید.

اسکیپ روم ها بسته به ژانری که دارند، سانسشان بین یک ساعت الی 2 یا 3 ساعت خواهد بود. برای حل معماهای منطقی دو حالت دارد یا آنقدر باید حواستان به محیط اطراف جمع باشد تا ریز بینانه همه چیز را ببینید یا آنقدر باهوش باشید که بدانید باید به سراغ چه چیزی بروید. یکی از مثال های معماهای منطقی، اتاقی است که روی زمینش تعداد فرش کوچک قرار دارد. همه فرش ها یک شکل هستند اما یکی از آن ها با بقیه فرق دارد یا همه فرش ها با یک زاویه ای قرار داده شده اند اما یکی متفاوت است البته باز هم شاید اینکار برای فریب دادن شرکت کنندگان باشد اما همیشه باید به این موضوع توجه کنید.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ مستر نارمک

مهم‌ترین چیزی که به‌محض شروع توجه شما را به خودش جلب می‌کند، فضای بسیار نوستالژی با وسایل و موسیقی خاص این محیط است که مانند سفر در زمان است و شما را به دهه چهل تهران و خاطرات آن می‌برد. تقریبا اغلب مردم جهان با داستان‌ها و ماجراهای شرلوک هولمز آشنا هستند و سبک سناریوی این اتاق فرار هم به همین شکل است. تمامی نکات ذکرشده برای تاسیس اتاق‌های فرار لازم است و با رعایت قوانین فوق شما می‌توانید مجوز تاسیس یک اتاق فرار جذاب را داشته باشید.

۲. اتاق فرار آخرین نفر

یکی از بازی های ترسناک و معمایی که میتوانید لحظاتی پر اضطراب و هیجانی را با دوستان خود بازیکنان اسکیپ روم بگذرانید. برنامه‌ریزی و آمادگی لازم قبل از شروع بازی در بهترین اتاق فرار تهران، می‌تونه کمک بزرگی به ما برای موفقیت در بازی کنه. به دنبال یک مکان مناسب برای پارک خودرو و بررسی ترافیک منطقه، می‌تونه باعث کاهش استرس و نگرانی های ما قبل از شروع بازی بشه. یعنی به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه لذت بیشتری از بازی ببرید، خیلی از مسائل دیگه مثل داشتن پارکینگ کافی مثل اتاق فرار برج میلاد رو مدنظر قرار بدید. یادتون نره اگر شما بیرون بازی استرس بگیرید قطعا این استرس به داخل بازی هم کشیده میشه و بهترین اتاق فرار تهران رو برای شما بدترین جلوه میده. پس برای بهترین اتاق فرار بودن نباید ی سری فاکتورا رو زیر پا بذاریم.

بنابراین اگه مثل بقیه ی اسکیپ روم ها انتظار دکور، هیجان یا سناریوی خاصی دارید بهتره اتاق فرار قرنطینه رو از لیست انتخاباتون حذف کنید. اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران با فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی است. در این اتاق فرار شما فقط با ترس‌های قدیمی و دلهره‌هایی که در سایر اتاق فرار ها تجربه کردید مواجه نیستید و با معنای جدیدی از اسکیپ روم مواجه می‌شوید.