طراحی میز وسط مدرن برای اتاق نشیمن شماهنگام تزئین اتاق یا خانه، باید چیزهای زیادی را در ذهن خود نگه داریم. که گاهی اوقات خسته کننده و ناراحت کننده استasing. درست؟ از چوبا استفاده از یک تم برای رنگ ها، چیزهای زیادی وجود دارد که ما باید از آنها مراقبت کنیم. اگر قصد دارید اتاق نشیمن خود را تزئین کنید، مبلمان را فراموش نکنید. بله، این نقش مهمی در ایجاد کل محیط دارد. و در آن، یک ،صر حیاتیt جداول وسط است. وقتی صحبت از انتخاب می شودبهترین طراحی میز وسط، شما مقدار زیادی پیدا خواهید کرد از گزینه های موجود در بازار

بله، ممکن است کوچک اما بسیار مفید باشند. از قرار دادن قهوه صبحگاهی تا میان وعده های آ، شب، همه ما صد بار در روز از آن استفاده می کنیم اما توجه زیادی به آن نداریم.

از خانه های مدرن، مزرعه گرفته تا رنگ های روشن و میزهای روستایی، انواع مختلفی در بازار وجود دارد. شما می تو،د یکی را بر اساس سبک یا موضوع یا طرح یا متریال انتخاب کنید.

هنوز گیج شده اید؟ نگران نباشید، این وبلاگ را بخو،د که ما 4 جمع شده ایم0 طراحی میز وسط، از جایی که می تو،د به راحتی مورد دلخواه خود را انتخاب کنید. از آنها الهام بگیرید و محل زندگی خود را مطابق سلیقه و سبک خود تزئین کنید.

بنابراین به پایین بروید و ببینید که چه نوع ایده های طراحی میز را دوست دارید و همچنین با دکوراسیون منزل شما همخو، دارد:

1. جداول مرکز مدرن

میزهای مرکزی مدرن

منبع: pinterest.com

به این طرح شیک و جدید از ایده های میز وسط نگاه کنید. اگر می خواهید ظاهری مدرن آینده نگر داشته باشید، برای آپارتمان شما عالی است. با توجه به بقیه مبلمان می تو،د رنگ تیره یا روشن را انتخاب کنید.

2. زیبایی شناسی قدیمی

 طراحی میز وسط

منبع: alicdn.com

آیا شما عاشق وسایل قدیمی و قدیمی هستید؟ اگر بله، پس این میز وسط ایده‌آل برای شماست!! فقط نگاهی به پوشش براق بیندازید این دارد. زیبا به نظر نمی رسد؟

3. طراحی میز وسط چوبی

میزهای وسط چوبی

منبع: urbanladder.com

بسیاری از مردم وسایل چوبی را در خانه های خود ترجیح می دهند. چوب ماده ای قوی و بادوام است و می توان آن را به دو صورت سنتی و مد تزئین کردراه های خوب درست؟ مانند thمیز است که به زیبایی با کاناپه خا،تری هماهنگ می شود. شما انواع زیادی پیدا خواهید کرد طرح های میز وسط چوبی

4. Vibes خانه مزرعه

میز وسط

منبع: crismatec.com

این میز در نوع خود بی نظیر است. ایده آل برای ،، که به دنبال مبلمان خانه های کشاورزی هستند. این یک میز DIY است که از بشکه ای ساخته شده است که به نصف بریده می شود، سپس یک تخته چوبی در بالای آن قرار می گیرد.

5. چلپ چلوپ رنگ

 طراحی میز وسط

منبع: popularface.us

آیا عاشق رنگ ها هستید یا فقط از وسایل معمولی محل خود خسته می شوید؟ اگر yپاسخ ما این است که بله، وقت آن است که کمی رنگ به محل خود بپاشید. میز وسط قدیمی خود را با این نوع از میزهای رنگارنگ فانکی جایگزین کنید و فضای خود را بسازید “خوشحال.”

6. اتاق نشیمن سلطنتی

 طراحی میز وسط

منبع: pinterest.com

آیا این قطعه مرکزی سلطنتی به نظر نمی رسد؟ آرهقطعات عتیقه اهمیت و تاریخ خاص خود را دارند. بنابراین، اگر دوست دارید این نوع چیزها را جمع آوری کنید، این یک افزودنی عالی به مجموعه شما خواهد بود.

7. مبلمان هوشمند

 طراحی میز وسط

منبع: mocka.com.au

زندگی در یک مکان جمع و جور یک چالش است در خود. درست؟ تو هاباید تمام وسایل را با دقت انتخاب کنید زیرا ممکن است تمام فضا را بپوشانند. ما این نوع میز را پیشنهاد کردیم که دارای فضای ذخیره سازی اضافی است که می تو،د کتاب، گیاهان و سایر موارد تصادفی را در آن قرار دهید.

8. اتاق خانوادگی با ظاهر صنعتی

 طراحی میز وسط

منبع: wooddecor.com.au

آیا قصد دارید اتاق خود را با تمی صنعتی تزئین کنید؟ امتحان کنیدفرفورژه او طراحی مدرن میز وسط. ظاهری زنگ زده و تیره رنگ است که تماماً در مورد سبک صنعتی است.

9. طبیعت الهام گرفته شده

 طراحی میز وسط

منبع: theeverymom.com

آیا نزدیک ساحل زندگی می کنید یا عاشق طبیعت هستید؟ بلهاس!! مبلم، ب،ید که از ،اصر طبیعی مانند این ساخته شده باشد. فقط بقیه مبلمان را ساده و ساده نگه دارید تا حسی مطبوع به شما بدهد.

10. جداول تمام شده آینه عرف،

 طراحی میز وسط

منبع: roomadness.com

یک میز وسط با روکش آینه ای می تواند حال و هوای مجللی را که فقط در هتل ها و عمارت ها پیدا می کنید به ارمغان بیاورد. برای رسیدن به آن ظاهر جذاب، محل زندگی خود را با یک آینه تزئین کنید جدیدترین طراحی میز وسط 2023، و شما تمام شده اید!!

11. شیشه شفاف

 طراحی میز وسط

منبع: ،meinspirationideas.net

شما قبلاً میزهای وسط شیشه ای را در همه جا دیده اید. آنها بسیار ک،یک و همیشه سبز هستند، این دلیل اصلی دیوانگی مردم در مورد شیشه است. بنابراین یک میز شیشه ای در خانه خود بیاورید و آن را زیباتر کنید.

12. میز چوبی با کنده کاری

 طراحی میز وسط

منبع: pinterest.com

نگاهی به کنده کاری های پیچیده و جزئیات thiپایدار. خیلی جالبه درسته؟ میتونی پیدا کنی جواهری مانند این در فروشگاه های صرفه جویی یا مغازه های قدیمی قدیمی.

اینها را بررسی کنید مبلمان چوبی شیشم.

13. میز صندوق عقب

 طراحی میز وسط

منبع: sierralivingconcepts.com

آیا دوست دارید در دکوراسیون خانه خود آزمایش کنید؟ اگر بله، به سراغ این میز بروید، که قدمی جسورانه اما ظریف است. شما نه تنها یک شاهکار بلکه فضای ذخیره سازی اضافی نیز دریافت خواهید کرد. پس چرا هنوز منتظری؟

14. ج، ورود به سیستم

 طراحی میز وسط

منبع: thearchitecturedesigns.com

میز وسط چوب چوبی چطور؟ آشگفت انگیز درست است؟ این یک میز معمولی نیست، به همین دلیل است که بسیار منحصر به فرد است. آنها نه تنها ظاهر خوبی دارند بلکه مفید نیز هستند. می تو،د از آنها به ،وان میز قهوه خوری نیز استفاده کنید.

15. جعبه های چوبی متعدد

 طراحی میز وسط

منبع: pinterest.com

در مناطق شهری همیشه فضا حرف اول را می زند!! بنابراین برای استفاده از هر اینچ از فضای کف، کاری که می تو،د انجام دهید این است که چهار جعبه چوبی ب،ید و آنها را در ،مت می، اتاق نشیمن خود قرار دهید. مزیت بزرگ این جعبه‌های چوبی این است که می‌تو،د از آن‌ها به‌،وان صندلی اضافی در صورت بازدید همزمان چند دوست از خانه‌تان استفاده کنید.

16. میز بافته شده

 طراحی میز وسط

منبع: ،uzz.dk

به این میز بافته شده زیبا نگاه کنید، آیا شایان ستایش نیست؟ این است قطعه ای نفیس که در شما کاملاً خیره کننده به نظر می رسد اتاق به ظاهر غیرمتعارف. برای تزیین آن کافیست یک سینی بزرگ نقره ای برجسته قرار دهید و کارتان تمام است!!

17. میز مرکزی چند لایه

میز مرکزی چند لایه

منبع: centertables.net

یک میز مدرن با کشوها و لایه های متعدد، چه چیز دیگری در یک میز نیاز دارید؟ هیچ چی درست!! آیا این میز ،یبی ایده آل از مدرن و درجه یک نیست؟ پس محل یک میز مانند این و فضای خود را فوق مدرن کنید.

18. ج، هندسی شکل

 طراحی میز وسط

منبع: nexcesscdn.net

سعی کنید از اشکال و اندازه های مختلف مبلمان استفاده کنید تا نسبت سالن را متعادل کنید. اگر سقف شما بلند است، یک میز با ارتفاع کم قرار دهید. میز وسط شش گوشه ای مطمئناً عالی به نظر می رسد.

19. متحد برای تشکیل ج، مرکزی

 طراحی میز وسط

منبع: ،medesignlover.com

میز وسط به م،ای یک میز نیست، شما همیشه می تو،د آن را مطابق با نیاز خود آزمایش کنید. برای ایجاد این نوع میز، به دو نیمکت یا بو چوبی سزارین نیاز داریدxes. ،مت جالب: میتونید به صورت جفتی و جدا هم استفاده کنید!!

20. تاپ شیشه ای براق

 طراحی میز وسط

منبع: pinterest.com

این میز توسط طراحان به طور خاص برای صاحبان خانه ساخته شده است. برای پایه از کنده‌ها و شاخه‌های چوب طبیعی استفاده می‌کنند و در ،مت بالایی شیشه‌ای قرار می‌گیرند. همچنین اگر در حال بازسازی یا تزئین اتاق خانوادگی خود هستید، می تو،د این کار را انجام دهید.

21. میز ف،ی

 طراحی میز وسط

منبع: pinterest.com

آیا شما فردی هستید که از دکورهای دخترانه و ملایم خانه خوشتان نمی آید؟ اگر شماs، سپس سراغ موضوعاتی مانند پررنگ و صنعتی بروید. شما قطعا این سبک را دوست خواهید داشت و برای حفظ آن، یک قطعه مرکزی مانند این ب،ید.

22. میزهای کوچک متعدد

 طراحی میز وسط

منبع: decorandstyle.co.uk

داشتن یک سالن بزرگ برای شما بسیار چالش برانگیز استکوره. درست؟ هر زمان که شما می خواهید مکان خود را تزئین کنید، همیشه این دوراهی وجود دارد که آیا به سراغ چند مبلمان بروید یا فقط یک کاناپه. از تصویر بالا الهام بگیرید زیرا این فضا بسیار بزرگ است. بنابراین برای ایجاد تعادل، صاحبان خانه بیش از یک مبل را به صورت نیم دایره ای قرار می دهند که به زیبایی فضا را می پوشاند و شگفت انگیز به نظر می رسد.

23. میز مرمر مشکی ک،یک

 طراحی میز وسط

منبع: styleour،me.com

سنگ مرمر ماده ای همیشه سبز است که در موارد مختلفی مانند کانتر و فلو مورد استفاده قرار می گیردیا کاشی اما آیا می دانستید که می تو،د از آن در جداول خود استفاده کنید؟ بله تو می توان!! فقط یک نگاه اجمالی به تصویر بالا بیندازید، آیا مسحورکننده نیست؟ با این میز وسط مرمر مشکی فوق العاده ظاهر ،ل کننده خود را زیبا کنید.

24. میز وسط چرم

 طراحی میز وسط

منبع: trendir.com

آیا شما هم عاشق چرم هستید؟ آره? پس این ج، برای شما بهترین است. همچنین گاهی اوقات kno استwn به ،وان عثم،. آی تی یک صندلی روکش است که گاهی اوقات با فضای ذخیره سازی زیر همراه است. شما می تو،د این را در اتاق نشیمن خود قرار دهید بدون اینکه نگران زیبایی شناسی محیط اطراف خود باشید.

همچنین بخو،د: 40+ گزینه میز قهوه بزرگ برای فضای زندگی شما

25. ج، شفاف

 طراحی میز وسط

منبع: ،meandlivingdecor.com

ترند جدید شفاف است!! از کیف های دستی گرفته تا سازمان دهندگان، تقریباً همه چیز را شفاف خواهید یافت. پس چرا یک میز شفاف یا شفاف نمی آورید؟ شیک است و کاملا با بقیه فرق دارد.

پس مورد علاقه خود را انتخاب کردید؟ من می دانمبسیار گیج کننده است، زیرا همه به طرز دیوانه کننده ای زیبا هستند. اما مبلمان را فقط به این دلیل که شگفت انگیز به نظر می رسد انتخاب نکنید. اندازه و قیمت اتاق شما، این دو مورد را در نظر داشته باشید. هر جنبه ای را در نظر بگیرید زیرا بیشتر شبیه سرمایه گذاری یکباره است، پس با دقت انجام دهید. ما تقریباً مطمئن هستیم که تاکنون سبک میز خود را انتخاب کرده اید و برای ،ید آن هیجان زده اید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد معماری و ایده های دکوراسیون خانه مانند این، به ادامه مطلب مراجعه کنید معماری طرفداران.

برای به روز رس، روزانه ما را در صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید @architectures_idea.
منبع: https://architecturesideas.com/2020/03/02/center-table-design/