صنایع سنگدانه بتن پایدار جدید با کارایی بالا را راه اندازی می کند


[ad_1]

DYNAMax طیف موجود محصولات بتن کم کربن را تکمیل خواهد کرد و در عین حال طیف گسترده ای از فرصت های کاربردی مانند پروژه های بلندمرتبه و زیرساختی، ساختمان های مس، و تجاری و ساخت و سازهای سازم، و ویژه را باز می کند.

DYNAMax که برای سازه های فنی طراحی شده است، امکان افزایش عملکرد، انعطاف پذیری و آزادی در طراحی را برای معماران و مهندسان فراهم می کند و فضای قابل استفاده بیشتری را برای همان حجم ساختمان، مانند افزایش تعداد طبقات یا ارتفاع طبقات در همان ارتفاع ساختمان تضمین می کند. DYNAMax همچنین اجازه می دهد تا از مقاطع نازک تر برای ستون ها، دیوارها و دال ها استفاده شود، همچنین دهانه های قابل توجهی طول، تر و شبکه های ستون های طول، تر.

در کاربرد، فرآیندهای کاری مشابه بتن معمولی، خواص پمپاژ عالی و مقاومت اولیه، دوام و استحکام بالا را ارائه می دهد. نصب آسان، فرآیندهای ساخت‌وساز سریع‌تر و مؤثرتر را با کاهش نیاز به نیروی کار، پشتیب، از بهره‌وری منابع و کاهش ردپای کربن در کل طول عمر ساخت‌وساز را امکان‌پذیر می‌سازد. همچنین می توان آن را با فناوری دیجیتال هوشمند برای کنترل فرآیند و محصول انتها به انتها فعال کرد.

DYNAMax کاملاً قابل بازیافت است و به اقتصاد دایره‌ای مثبت کمک می‌کند و می‌تواند به صورت محلی تولید شود، زمان سفر را کاهش می‌دهد و به ارائه ساختمان‌های سازگار با محیط‌زیست و متعادل‌تر از محیط زیست کمک می‌کند.

© Design Raum GmbH

منبع:© DesignRaum GmbH

در محل، دوام بالای DYNAMax به طور قابل توجهی طول عمر فنی ساختمان ها را افزایش می دهد و همچنین هزینه های نگهداری و چرخه عمر را به حداقل می رساند.

لی اسلایت، مدیر عامل RMX Concrete در صنایع Aggregate، گفت: «در صنایع Aggregate، ما متعهد به ارائه ارزش چند بعدی به تمام راه‌حل‌ها و خدمات محصول خود هستیم، که شامل کمک به آینده‌ای پایدارتر می‌شود. DYNAMax مرزهای طراحی مهندسی را برای کمک به ساخت بیشتر با کمترین هزینه، با مزایای واضح برای مشتریان و طراحان مانند افزایش آزادی طراحی، تقاضای کمتر مواد، سهولت در قرار دادن و افزایش مزایای پایدار، همه بدون به خطر انداختن عملکرد، پیش می‌برد.

© Design Raum GmbH

به عبارت دیگر، بتن عملکرد نهایی برای طراحی های جدید و نوآورانه، چالش های زیست محیطی و ا،امات فنی در صنعت ساخت و ساز است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد DYNAMax، از صفحه محصول دیدن کنید.
برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد صنایع انبوه، مراجعه کنید www.aggregate.com

[ad_2]
منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/sponsored-content/aggregate-industries-launches-new-high-performance-sustainable-concrete