سایبان پنجره ا 20 تا 30 % تخفیف واقعی طراحی و اجرا زیر قیمت بازار


در واقع آن ها می خواهند سایبان پنجره فضایی برای نشستن آن ها نیز فراهم کند. در چنین حالتی احتمالاً متراژ گسترده تری برای پوشش دهی پنجره نیاز خواهید داشت. هدف اصلی سایبان، محافظت از پنجره شما در برابر نور خورشید است. این طراحی انجام شده تا میزان تابش نور به پنجره شما را محدود کند که به نوبه خود میزان گرمای خورشیدی وارد شده به اتاق را نیز کاهش می دهد. در یک روز گرم، سایبان می تواند افزایش حرارت پنجره های شما را تا 50 درصد کاهش دهد. این بدان معناست که خانه شما خنک تر خواهد ماند و نیازی به استفاده از تهویه مطبوع ندارید.

  • برای همین ، شرکت ایران سایبان مشاوره رایگان خود را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می توانید با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • سایبان پنجره منزل شما به عنوان سقف کاذب روی درب ورودی منزل شما عمل خواهد کرد.
  • بازوهای ساپورت استیل و محکم و تریم های فلزی جلو و عقب این سایبان درب براق و شیک است.

مقاومت بالا در برابر آفتاب سوختگی و پوسیدگی نیز از جمله ویژگی های برتر سایبان پنجره به شمار می آید. برای اطلاع از قیمت سقف شیروانی و نرده آهنی دیوار با کارشناسان آهن ایرانیان در تماس باشید. سازه های سبک و سنگین طراحی ها و هم چنین نحوه اجرای گوناگونی دارند که با توجه به شرایط موجود انجام می گیرند . برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ساخت انواع سایبان پنجره ، سر درب طرح سفال

با این وجود به شما قول می دهیم که در کمترین زمان ممکن ، سفارش شما را آماده و ارسال نماییم. برای سفارش سایبان مد نظر خود ، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. اما ممکن است در انتخاب سایبان مد نظر خود به مشکل بخورید و ندانید کدام سایبان مناسب شما است!! برای همین ، شرکت ایران سایبان مشاوره رایگان خود را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می توانید با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل ، از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

خرید سایبان

همانطور که از پنجره به منظور تامین نور طبیعی خورشید درروز و همچنین دریچه ای بعنوان تهویه هوای داخل اتاق و ساختمان استفاده می شود. در مواقعی لازم است جلوی نور شدید خورشید و همچنین برخورد دانه های باران ، زمانیکه باران و باد با هم می آیند که در مواقعی باعث دردسر می شوند را گرفت . که با مدیریت دکتر مردی موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است. اگر روی پنجره ای که رو به جنوب غرب است سایبان نصب کنید، می توانید گرمای خود را در تابستان تا 77 درصد کاهش دهید. به عبارت دیگر، خانه شما بسیار خنک تر و در نتیجه راحت تر احساس می شود.

سایبان ایتالیایی فرفورژه

همیشه سعی کنید سایبانی را انتخاب کنید که نسبت به قیمتی که دارد، کیفیت بالایی را داشته باشد تا مجبور نباشید هر بار هزینه زیادی را برای خرید سایبان متحمل شوید. افزایش زیبایی نمای خانه با استقاده از سایبان های پنجره ای ایران سایبان، علاوه بر تمامی ویژگی های مثبت زیبایی ،هنگام بارش برف و باران از پنجره های شما محافظت خواهد کرد تا تجربه ای بی نظیر را از ایران سایبان برای شما بسازد. علاوه بر این‌ها، سایبان‌های پنجره می‌توانند مانع از رنگ و رو رفتگی درب و پنجره شوند، چرا که جنس بعضی از درب و شیشه‌ها به گونه‌ای است که در برابر خط و خش یا نور مرئی خورشید آسیب پذیر هستند و یک سایبان نیاز است تا از این امر جلوگیری کند.