سایبان ثابت چیست و کجا کاربرد دارد؟ سایبان دیدگاهان


این مدل سایبان ثابت دارای مقاومت بالا در برابر باران و باد دارند . از این نوع سایبان می توان برای جلوگیری از تابش مستقیم خورشید و ایجاد سایه در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری که دارای فضای باز هستند استفاده کرد. ، باید به شرکت های معتبر و با سابقه در امر طراحی و تولید انواع سایبان مراجعه کنید تا بتوانید از کیفیت محصول مورد نظر اطمینان حاصل کرده و هم چنین با مشاوران و کارشناسان در این زمینه مشورت کنید .

  • سایبان کلاسیک در سایز های مختلفی تولید می شود، با وجود اینکه این نوع سایبان از قدیمی ترین سایبان ها می باشد اما به عنوان یکی از پرکاربردترین سایبان استفاده می شود.
  • از سایبان پارکینگ می توانید برای ورودی منازل مسکونی در محوطه حیاط استفاده کنید.
  • امروزه بیشتر سایبان هایی که قسمت های خارجی فروشگاه های تجاری و مغازه ها را می پوشانند از نوع سایبان کالسکه ای هستند.
  • اگر سایه بیشتری می خواهید ، سایبان با سایه انداز تراس را تهیه کنید، البته توجه داشته باشید که پارچه تقریباً فضای داخلی سایبان را بسته است.

امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید انواع سایبان در کشور ایران و سایر کشور های جهان فعالیت می کنند و سعی می کنند که در تولید انواع سایبان از مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت استفاده کنند. طبیعی است هر چقدر که کیفیت مواد اولیه ای که در ساخت سایبان مورد استفاده قرار می گیرد بهتر باشد، کارایی و عملکرد سایبان نیز بیشتر می شود و بر طول عمر آن افزوده می گردد. سایبان پنجرهسایبان ثابت پنجره همچنین از ورود آب به داخل پنجره‌ها و درب‌ها جلوگیری می‌کند و با پوشش مقاومتی خود در برابر ضربه‌ها و سقوط اشیا و ریزش‌های جوی بسیار محکم و مقاوم است.

2) متریال به کار رفته در سایبان ثابت ، از بهترین متریال موجود می باشد . یک طرفه نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند به دلیل آن که پوشش سقف سایبان ثابت بر روی این تیر ها نصب می شود بنا بر این در برابر بار های ثقلی و جانبی باید پاسخ گو باشند . همچنین از ورق پلی کربنات تک یا دوجداره می توان به عنوان پوشش گلخانه استفاده نمود که هرکدام بنابه نظر مشتری قابل انتخاب می باشد. استفاده از مطالب وب سایت سایبان برقی به هر نحوی ، بدون اجازه کتبی ممنوع می باشد. در تولید این نوع روکش از پارچه های مصنوعی یا پلی استر که با لایه ای از آکریلیک پوشانده شده اند استفاده می شود.

سایبان تاشو ماشین

سایبان های تحریک شده توسط سنسور را می توان برنامه ریزی کرد تا هنگام وقوع حوادث مختلف مانند تابش خورشید ، باران ، گسترش یابد. متناوباً می توان آن را برنامه ریزی کرد تا در هنگام وزیدن باد شدید جمع شود. سایبان جمع شونده با سنسور بیشترین راحتی را دارد ، اما هزینه زیادی است. آیا می دانید یک سایبان تراس خوب ، دمای خانه شما را به 10 درجه سانتی گراد کاهش می دهد یا می تواند تا 80٪ در مصرف تهویه مطبوع صرفه جویی کند. سایبان درب ورودی ثابت درز ایستاده فلزی یا آلومینیومی توسط REBOSS CANOPY در چین تولید می شود. سایبان و سایبان ما برای مقاومت در برابر بادهای جدی و بارهای برفی آزمایش شده اند.

سایبان ثابت پنجره

پارچه های چند لایه به عنوان مثال پلی استر با روکش وینیل ضد آب خواهند بود اما پارچه های بافته شده مانند پارچه های اکریلیک ممکن است با گذشت زمان فقط در برابر آب مقاوم باشند. اگر قصد دارید از سایبان تراس خود برای پناه گرفتن در برابر باران استفاده کنید ، قطعاً یک ماده پوششی می خواهید که کاملا ضد آب باشد. سایبان در تراس را باز کنید و آن را با شلنگ ، از هر دو طرف بشویید. اگر سایبان پنجره است ، می توانید از آب پاش استفاده کنید و با برس بشویید. از صابون خنثی استفاده کنید ، هرگز از محصولات شیمیایی و ساینده استفاده نکنید و گاه و بیگاه با اسفنج این کار را انجام دهید ، شما می توانید با جمع كردن پارچه سایبان خود در ماه های زمستان و كوشش در نگهداری ، عمر آن را افزایش دهید.

تولید سایبان های کالسکه ای و شید اتومات

شما می توانید تجهیزات مخصوص سایبان تراس را با سنسورهای باد و لرزش کامل کنید ، به این ترتیب که در صورت بارندگی یا شدت باد ، سایبان بسته می شود . پیشرفته ترین سیستم ها شامل برنامه نویسی زمان و حسگرهای حضور هستند. به عبارت دیگر ، می تواند متناسب با میزان پوشش مورد نظر شما باشد. اگر سایه بیشتری می خواهید ، سایبان با سایه انداز تراس را تهیه کنید، البته توجه داشته باشید که پارچه تقریباً فضای داخلی سایبان را بسته است. چهار نوع اصلی سایبان تراس ، ثابت ، قابل حمل ، جمع شونده و موتوری وجود دارد. این سایبان سازه ای سبک از آلومینیوم، آهن و فولاد است و طراحی ساده ای دارند و معمولا به دور از پیچیدگی، در یک جهت، نصب می شود.