سایبان ثابت سایه سازان کوروش


سایبان کلاسیک در سایز های مختلفی تولید می شود، با وجود اینکه این نوع سایبان از قدیمی ترین سایبان ها می باشد اما به عنوان یکی از پرکاربردترین سایبان استفاده می شود. پس از سایبان های قدیمی، سایبان کلاسیک اولین سایبان ها از نسل جدید سایبان بودند. ثابت دارای یک قاب جوش داده شده است که به طور دائمی به دیوار متصل می شود. این سایبان ها نباید حرکت کنند و جز متعلقات دائمی خانه یا کسب و کار شما می شوند.

  • نیز بهره برد تا بتوان به کمک آن از گرم شدن بیش از اندازه خانه ها جلوگیری به عمل آورد .
  • سایبان های قابل انعطاف به صورت موتوری یا دستی عقب و جلو برده می شوند.
  • سایبان درب ورودی ثابت درز ایستاده فلزی یا آلومینیومی توسط REBOSS CANOPY در چین تولید می شود.
  • انواع سایبان ها مثل سایبان پنجره، تراس و بالکن از ورود پرتوهای نور خورشید به درون منازل جلوگیری می کنند.
  • در سایبان های پارچه ای و دستی به دلیل وزن سبک از ستون استفاده نشده است.

همچنین جهت نصب سایبان دستی به هیچ گونه سیم کشی نیاز نخواهید داشت. در حالت کلی این نوع سایبان ها از نظر اقتصادی به صرفه هستند، زیرا با صرف هزینه ای کمی می توان سایبان هایی با کیفیت خریداری و از مزایای آن بهره مند شد. سایبان ثابت از جمله سایبان هایی است که امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده افراد قرار می گیرد، از این رو باید از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما سایبان های دستی را از مواد با کیفیت و درجه یک تولید و روانه بازار می کنیم. لازم به ذکر است که در ساختار این نوع سایبان ها از پارچه هایی با جنس نانو یا پی وی سی استفاده شده است.

سایبان ثابت ماشین

از این رو آلومینیوم را می توان به عنوان بهترین متریال به کار رفته در طراحی و ساخت سایبان در نظر گرفت .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ما در ایران سایه در تماس باشید. امروزه بر روی انواع سایبان های مختلف مثل سایبان مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی با پوشاک، با استفاده از مکانیسم های بسیار ساده تبلیغات مختلفی نوشته می شود. در این حالت هم از ورود نور خورشید به فضای داخلی مغازه ها جلوگیری می شود و هم صاحبان مغازه و فروشگاه، اجناس خود را به راحتی تبلیغ می کنند. علاوه بر مجری سایبان و ساخت سایبان در انواع مختلف از قبیل سایبان تبلیغاتی مدرن ، سایبان کالسکه ای ، سایبان برقی ریمو…

سایبان ثابت پنجره چگونه نصب می شود ؟

خرید سایبان ثابت با قابلیت و امکانات مختلف به شما کمک خواهد کرد تا با اطمینان خاطر بیشتری ماشین خود را در فضای باز قرار دهید. سایبان‌ها اگر چه یک وسیله بسیار ساده هستند اما بسیار کاربردی بوده و به ویژه در کشورهای گرم و خشک مثل ایران، بسیار اهمیت دارد و کاربردی است می‌باشد. قطعات آلومینیومی سایبان متریال اولیه طراحی و تولید انواع سایبان برقی و سایبان ثابت می باشد . قطعات آلومینیومی سایبان به دلیل سبکی ، عدم خوردگی و پوسیدگی آن جزو متریال پرکاربرد در ساخت و تولید انواع سایبان محسوب می شود.

قطعات و اجزای سایه بان جمع شونده تراس

از سوی دیگر برای ماشین های شاسی بلند لازم است تا قابلیت تنظیم زاویه نیز وجود داشته باشد تا بتوان به خوبی سایه را بر روی ماشین تنظیم کرد. اگر ماشین شما دارای ابعاد کوچکتری باشد، قادر خواهید بود تا از میزان پارچه کمتری استفاده نمایید و این مورد در هزینه بسیار صرفه جویی می نماید. به صورت کلی محل قرارگیری سایبان، نوع سایبان، شرایط آب و هوایی که قصد دارید برای آن سایبان تهیه نمایید، در انتخاب نوع سایبان شما تاثیر بسزایی دارد. اگر در محیطی زندگی می نمایید که آفتاب بسیار شدید است یا ممکن است باران از جهات مختلف به ماشین زده شود، بهتر است تا ابعاد سایبان شما به مراتب بیشتر و بزرگ تر باشد. همانگونه از نام سایبان ماشین می توان دریافت، سقف آن قابلیت تاشوندگی دارد. با این ویژگی شما می توانید به راحتی محل سایه را مشخص نمایید و سقف را به اندازه مناسب باز نمایید.

مقاومت این نوع روکش در مقابل رطوبت بسیار زیاد است و از دوام مناسبی برخوردار می باشد. این روکش در برابر پرتو های خطرناک خورشید بسیار مقاوم است و مقاومت آن در مقابل نفوذ آب در مقایسه با روکش پی وی سی کمتر است. 🥇️ روکش سایبان باید در برابر آتش مقاوم باشد و در مدت زمان کوتاهی آتش نگیرد.

سایبان ها از متریال های مختلفی تشکیل می شوند که امکان استفاده از فضای سبز خانه را در شرایط مختلفی از قبیل باران، برف، نور شدید خورشید را فراهم می نمایند. به راحتی می توان از سایبان کلاسیک به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده کرد. این سایبان هنگام بسته بودن فضای بسیار کمی می گیرد و از ویژگی های خوب آن محسوب می شود.