سالن کاملفورد، کورنوالتیم برنده یک مرکز اجتماعی جدید به مساحت 600 متر مربع را برای س،تگاه تاریخی که در حدود 16 کیلومتری شمال بودمین در دره رودخانه شتر در شمال غربی بودمین مور قرار دارد، طراحی و ارائه خواهد کرد.

این پروژه که برای تکمیل در سال 2025 برنامه ریزی شده است، سالن 200 متر مربعی موجود کملفورد را با یک مرکز سه طبقه جدید با یک سالن اصلی، دفاتر، پذیرایی، اتاق رختکن، آشپزخانه تجاری، فضای کنفرانس، اتاق جلسات، توالت های معلولین، یک کافه جایگزین خواهد کرد. و مهد کودک

با توجه به خلاصه: “CTC به دنبال توسعه مجدد سالن اجتماعات خود است. برای پوشش هزینه‌های بازسازی درخواست می‌کند تا سرمایه‌گذاری مش، رفاه را پوشش دهد – نتایج درخواست کمک مالی در اواسط فوریه پیش‌بینی می‌شود.

CTC مایل است یک معمار، مهندس سازه، نقشه بردار کمیت و مشاور خدمات استخدام کند. با توجه به زمان بندی فشرده برای هزینه های کمک هزینه؛ CTC باید موقعیتی باشد تا خدمات حرفه ای را به محض تایید جایزه (در صورت موفقیت آمیز بودن) آموزش دهد.

Camelford یک شهر کوچک با حدود 4000 نفر جمعیت است که موزه و گا،ی North Cornwall و موزه دوچرخه سواری محلی را در خود جای داده است. سالن تک طبقه Camelford در ابتدا به ،وان یک سالن تمرین ارتش سرزمینی در سال 1911 ساخته شد و بعداً در سال 2000 به یک فضای اجتماعی تبدیل شد.

جستجو برای تیم طراحی برای بازنگری سالن کمتر از یک سال پس از آن صورت می‌گیرد که شورای شهر سنت آستل در کورنوال یک ،ید آزاد را برای یک طراح ارشد استراتژیک راه‌اندازی کرد و شورای شهر پنرین اعلام کرد که به دنبال یک تیم طراحی «مثبت و سرزنده» برای ارتقای جاه‌طلبانه است. از گذرگاه جاده تجاری آن.

در آوریل سال گذشته، Prior and Partners در مسابقه ای برنده شد تا چارچوب توسعه بلندپروازانه و برنامه سرمایه گذاری برای استراحتگاه ساحلی Cornish Newquay تهیه کند.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/compe،ions/camelford-hall-cornwall