رهبری Conran and Partners خرید مدیریت را تکمیل می کند


[ad_1]

تینا نوردن، سایمون کینکید، سباستین کانران، کیتی کلارک و تیم باودر-ریجر، مدیران این شرکت، در این ماه پس از نهایی شدن تصاحب، مالکیت شرکت طراحی بریت،ایی و بین‌المللی را به دست گرفتند.

در بی،ه‌ای از شرکت، آنها به‌،وان نقش‌های کلیدی در تمرین ۷۷ نفره برای سال‌ها توصیف شده‌اند [and have] نقش مهمی در رشد و توسعه ،ب و کار داشته است.

هر پنج نفر از جمله پسرش، سباستین، سهامی برابر در شرکتی دارند که نیم قرن پیش توسط ترنس کانران تأسیس شد.

مالک سابق این شرکت Conran Holdings Ltd بود، یک شرکت هلدینگ متعلق به فرزندان و خانواده معمار فقید.

این حرکت پس از مرگ سر ترنس کانران در سال 2020 در سن 88 سالگی صورت گرفت. این معمار و طراح داخلی یک مبلمان‌ساز، ،ده‌فروش و رستوران‌دار پرکار بود که به طور مشهور هبیتات و موزه طراحی و همچنین استودیوی معماری و طراحی را که نام او را یدک می‌کشد، تأسیس کرد.

Bowder-Ridger گفت که این حرکت نشانه دوران جدیدی برای این تمرین است. او گفت: “Conran and Partners قبل از هر چیز یک تجارت خلاق است.” مالکیت جدید یک لحظه فوق‌العاده هیجان‌انگیز برای ما است تا بتو،م بر روی یک میراث منحصربه‌فرد بنا کنیم و ،ب‌وکار را با هدف روشن به جلو ببریم.

مطب AJ100 دفاتری در لندن و هنگ کنگ دارد. این شرکت در آ،ین سال مالی گزارش شده خود، تا 31 مارس 2021، 513000 پوند از درآمد 5.9 میلیون پوندی قبل از مالیات ضرر کرد.

[ad_2]
منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/conran-and-partners-leader،p-completes-management-buyout