دوازده نکته برای یک خانه ساحلی انرژی پسند


[ad_1]

وقتی صحبت از انرژی به میان می آید، تغییرات ساده می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. در اینجا دوازده نکته در مورد نحوه انجام این کار در خانه ساحلی خود آورده شده است.

داشتن یک خانه ساحلی یک رویا و یک منبع عالی درآمد اضافی است. علاوه بر این، می تو،د تعطیلات خانوادگی و گروهی مقرون به صرفه را در زم، که راحت تر است، بگذر،د، مگر اینکه محل اقامت اصلی شما باشد. اخیراً مهاجرت مردم به مناطق ساحلی افزایش یافته است. خانه های کم مصرف به احتمال زیاد توسط این ،یداران خانه جدید ،یداری می شوند. در نتیجه، سبک ساحلی از کلبه های ساحلی به ساختمان های کاربردی و طراحی منحصر به فرد تبدیل شده است. با این حال، نگهداری از یک خانه ساحلی می تواند بسیار گران باشد. بنابراین، بهبود بهره وری انرژی به منظور کاهش هزینه ها ضروری است.

صرف نظر از اینکه خانه شما یک خانه تعطیلات است یا محل س،ت اصلی شما، همیشه باید بهره وری انرژی آن را بهینه کنید. بهره وری انرژی با طراحی خانه ساحلی شما شروع می شود و به سبک زندگی شما گسترش می یابد. در اینجا دوازده نکته وجود دارد که می تو،د با رعایت آنها، خانه ساحلی خود را با انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست کنید و سالانه صدها دلار صرفه جویی کنید.

نکته 1. طراحی با نگر، های انرژی

انرژی کارآمد

اگر می تو،د خانه خود را بسازید، خانه ای را انتخاب کنید که به طور هماهنگ با محیط اطرافش ادغام شود و به منابع انرژی طبیعی متکی باشد. به ،وان مثال، می تو،د با معمار خود برای طراحی نقشه ای کار کنید که فضای سبز طبیعی منطقه ای را که در آن خانه را می سازید حفظ کند. به جای ریشه کن ، درختان، یافتن راه هایی برای استفاده از آنها برای محافظت در برابر باد و آفتاب به خانه شما کمک می کند تا انرژی کارآمدتری داشته باشد.

خانه ای که در نزدیکی ساحل ساخته شده است به شما امکان می دهد از بسیاری از منابع انرژی تجدید پذیر استفاده کنید. شما می تو،د انتظار داشته باشید که خانه شما بسته به موقعیت مک، آن، نور خورشید روشن و بادهای شدید را دریافت کند. استفاده از این منابع طبیعی یکی از ساده ترین راه ها برای سازگاری با محیط زیست و کارآمد ، خانه شما در مصرف انرژی است. از قرار دادن پنل های خورشیدی روی پشت بام گرفته تا نصب توربین بادی مس، در نزدیکی خانه، کارهای زیادی وجود دارد که می تو،د برای کاهش مصرف انرژی شبکه انجام دهید.

جزء بهره وری انرژی در برنامه های ساختمان سبز بر اساس برنامه EPA/DOE Energy Star Home است. گلخانه ها، مانند مواردی که توسط املاک و مستغلات Myrtle Beach وب سایت، از محصولات و مصالح سازگار با محیط زیست برای ساخت و ساز استفاده کنید. آنها دارای پنجره ها و درهایی هستند که به طور خاص برای حفظ دمای بهینه، عایق با کارایی بالا برای حفظ گرما در زمستان و خنک نگه داشتن در طول تابستان، و وسایل دارای ستاره انرژی طراحی شده اند.

نکته 2. ویندوز کارآمد انرژی را انتخاب کنید

برای صرفه جویی در مصرف انرژی، پنجره هایی را انتخاب کنید که در برابر جریان گرمای تابشی و رسانا مقاومت کنند. هنگام ،ید پنجره های جدید با مصرف انرژی برای خانه خود، به دنبال بر،ب های تایید شده ENERGY STAR، رتبه بندی NFRC، ضریب U پایین و ضرایب افزایش حرارت کم خورشیدی (SHGC) باشید. نصب این پنجره ها نیز برای کارایی آنها بسیار مهم است. پنجره ای با کمترین ضریب U و رتبه بندی SHGC بیشترین بازده انرژی را دارد. هر دو عدد باید کمتر از 0.35 باشند تا عملکرد بهینه در همه شرایط تضمین شود.

اگر خانه شما دارای پنجره های تک جداره است، گزینه های کم مصرف را جایگزین کنید. همچنین می‌تو،د با افزودن سایه‌های خورشیدی یا لایه‌های رنگی، کارایی انرژی پنجره‌های خود را افزایش دهید.

نکته 3. یک ترموستات هوشمند نصب کنید

ترموستات های هوشمند با آ،ین فناوری می توانند دسترسی و راحتی بیشتری را نسبت به ترموستات های سنتی فراهم کنند. هنگامی که در خواب هستید یا دور هستید، این ترموستات ها می توانند به طور خودکار گرمایش و سرمایش را خاموش یا کاهش دهند. می تو،د آنها را مستقیماً از تلفن هوشمند خود کنترل کنید. علاوه بر این، آنها می توانند مصرف انرژی را ردیابی کنند، به شما در مورد مشکلات احتمالی سیستم AC هشدار دهند و موارد دیگر! ترموستات های هوشمند می توانند تا 10 درصد در قبض برق سالانه شما صرفه جویی کنند. برای بررسی گزینه های موجود وقت بگذارید و بهترین گزینه را انتخاب کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد.

نکته 4. ترموستات استاندارد خود را شماره گیری کنید

تنظیم استاندارد ترموستات خود را 7 تا 10 درجه فارنهایت به مدت هشت ساعت در روز کاهش دهید تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. یا با تنظیم ترموستات روی 85-90 درجه، هزینه های خنک کننده خانه را در زم، که دور هستید کاهش دهید. اگر آن را بالاتر از 90 درجه تنظیم کنید، یخچال شما بیشتر کار می کند و انرژی بیشتری مصرف می کند.

نکته 5. به لامپ های کم مصرف تغییر دهید

DOE ،ن می زند که یک خانواده معمولی آمریکایی بین 5 تا 10 درصد از بودجه انرژی خود را صرف روشنایی می کند. به طور متوسط، لامپ های کم مصرف یا LED 80 درصد کارآمدتر از لامپ های رشته ای هستند. بنابراین، تغییر لامپ های LED به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند. در مقایسه با سایر انواع روشنایی، این نورپردازی دوام بیشتری دارد و کیفیت نور بهتری را ارائه می دهد.

نصب یک سیستم روشنایی هوشمند می تواند به شما در صرفه جویی بیشتر انرژی کمک کند. این سیستم به شما این امکان را می دهد که چراغ های خانه خود را از راه دور کنترل کنید، وضعیت آنها را بررسی کنید و برنامه ای تنظیم کنید تا مطمئن شوید که به طور مداوم روشن نمی شوند. به ،وان یک اقدام امنیتی و برای اینکه به نظر برسد ،ی در خانه ساحلی شما حضور دارد، می توان چند چراغ را در شب توسط تایمر روشن کرد. یا می تو،د از سنسور حرکت برای کاهش مدت زمان روشن شدن چراغ ها استفاده کنید.

نکته 6. از فن ها استفاده کنید

سواحل سراسر کشور در طول تابستان ممکن است گرم شوند، بنابراین برخی از صاحبان خانه ممکن است بخواهند تهویه مطبوع خود را کاهش دهند. با این وجود، ممکن است همیشه بهترین ایده در مورد قبض انرژی یا طول عمر سیستم HVAC شما نباشد. با انتخاب استفاده بیشتر از فن، می تو،د از فشار دادن AC خود به نقطه ش،ت خود جلوگیری کنید و قبض انرژی خود را پایین نگه دارید. هنگام ،وج از خانه، مطمئن شوید که آن فن ها را خاموش کنید.

نکته 7. دمای آبگرمکن را کاهش دهید

بر اساس وب سایت Energy Rating، گرمایش آب می تواند تا 25 درصد از هزینه های انرژی خانه شما را تشکیل دهد. در بیشتر موارد، کاهش دمای آبگرمکن بین 120 تا 130 درجه فارنهایت می تواند در هزینه و انرژی شما صرفه جویی کند. آبگرمکن ها را نیز می توان با پوشش های مخصوصی برای کمک به حفظ گرما پیچیده کرد. اگر قصد دارید چندین ماه دور باشید، ممکن است بخواهید آبگرمکن را به طور کامل خاموش کنید. با انجام این کار، انرژی بیشتری صرفه جویی می کنید و از آسیب آب ناشی از ،یدن لوله ها جلوگیری می کنید.

همچنین می تو،د با استفاده از آب گرم خورشیدی در خانه ساحلی خود در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. آب گرم را می توان با سیستم های لوله خلاء حتی در روزهای ابری تولید کرد. با این حال، لوله ها می توانند یک لایه نمک بسازند، بنابراین دسترسی آسان برای تمیز ، آنها مهم است.

نکته 8. از پرده و پرده هوشمندانه استفاده کنید

پرده ها و پرده ها اغلب در مورد بهره وری انرژی نادیده گرفته می شوند. در روزهای گرم تابستان پرده های خود را ببندید و در روزهای سرد زمستان آن را باز کنید تا دمای خانه خود را کنترل کنید.

نکته 9. فیلتر هوای خود را در صورت نیاز تغییر دهید

فیلترهای هوای ،یف علاوه بر ایجاد آ،ژی و آلودگی هوا، کارایی سیستم تهویه مطبوع شما را کاهش می دهد و باعث می شود دستگاه های شما سخت تر و طول، تر از آنچه باید کار کنند. فیلترهای هوا باید هر سه ماه یک بار در خانه های مس، و هر پنج تا شش ماه یک بار در خانه های تعطیلات تعویض شوند. یک یادآور روی گوشی خود تنظیم کنید تا فراموش نکنید فیلتر را تغییر دهید.

نکته 10. نشتی را مهر و موم کنید و گزینه های عایق را بررسی کنید

یک ساختمان با عایق کاری من، تر و مقرون به صرفه تر است. برای کاهش تلفات هوا، زم، که سیستم HVAC روشن است، درها و پنجره های خود را ببندید. اطمینان حاصل کنید که دیوارهای خارجی، سقف ها، زیرزمین ها، شکاف های دیوار، اتاق زیر شیرو،، کانال های گرمایش و سرمایش همگی به درستی عایق بندی شده اند.

مناطق ساحلی بیشتر از مناطق داخلی در معرض باد قرار دارند، بنابراین آب بندی هوا تأثیر بیشتری بر بهره وری انرژی دارد. تمام منافذی را که می توانند به هوا اجازه ورود یا ،وج را بدهند، ببندید. به نشت هوا از مکان هایی مانند اتاق زیر شیرو، و زیرزمین دقت کنید. چیزی به سادگی نوارهای آب و هوا روی قاب در و پنجره شما می تواند دمای داخل خانه را حفظ کند و در طول زمان در هزینه شما صرفه جویی کند. داشتن یک خانه با عایق کاری خوب همچنین می تواند طول عمر سقف شما را افزایش دهد و از تعمیرات پرهزینه در جاده جلوگیری کند.

نکته 11. تمام وسایل الکترونیکی را از برق بکشید

حتی زم، که خاموش می شود، بسیاری از لوازم خانگی و الکترونیک همچنان به مصرف انرژی ادامه می دهند (کشش انرژی فانتوم). برای بررسی انرژی هدر رفته خانه خود زمان بگذارید و برخی از پیشنهادات زیر را برای بهبود بهره وری انرژی، کاهش قبض برق و لذت بردن از اقامت خود اجرا کنید. هر وسیله الکترونیکی را با چراغ برق جدا کنید. این شامل لوازم بزرگ مانند تلویزیون شما و همچنین موارد کوچکتر مانند پخش کننده DVD، کامپیوتر، چاپگر، شارژر باتری، دستگاه های بی سیم، توستر و قهوه ساز شما می شود. برای جلوگیری از مصرف انرژی فانتوم، چندین دستگاه را به یک پریز برق هوشمند وصل کنید و آن را خاموش کنید.

نکته 12. یک حسابرسی انرژی دریافت کنید

بهترین و کم هزینه ترین کاری که می تو،د انجام دهید این است که یک ارزیابی انرژی کل خانه (یا ممیزی صرفه جویی در مصرف انرژی). پس از 2 تا 3 ساعت پیاده روی، فهرستی جامع از توصیه ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی خانه ساحلی خود دریافت خواهید کرد.

نتیجه

قبض بالای برق می تواند باعث شود هر ،ی احساس استرس و درماندگی کند، به خصوص اگر برای محل س،ت اصلی شما نباشد. با صرفه جویی در مصرف انرژی خانه ساحلی شما می توان بیش از پول صرفه جویی کرد. علاوه بر ایجاد آسایش برای خانواده، خانه شما را سالم تر و سازگارتر با محیط زیست می کند. نکات این مقاله (در حالی که جامع نیست) فقط چند قدم در مسیر درست است، بنابراین مهم نیست که چقدر یا چقدر کم انجام دهید، در راه رسیدن به یک خانه ساحلی کم مصرف خواهید بود.

[ad_2]
منبع: https://www.archute.com/tips-for-energy-friendly-beach-،use/