خرید و اجرای مدل های مختلف سایبان پنجره سایبان دیدگاهان


و کار با سایبان دستی پر زحمت‌تر از کار با سایبان برقی است، چرا که در سایبان بازویی تماما نیروی دست و انسان دخالت دارد اما در سایبان برقی این موتور الکتریکی است که تنها با فشار دادن دکمه‌ی آن کار باز و بسته شدن را انجام می‌دهد. از طرف دیگر، سایبان‌ پنجره مدل ثابت امکان جابه جایی و تحرک ندارد اما مقاومت و استحکام بیشتری دارد. ولی سایبان متحرک می‌تواند تا، باز و بسته شود، از محل نصب خود جدا و در محل‌های دیگر امکان نصب پیدا کند.

  • سایبان برقی پنجره بر اساس موتور الکتریکی و کلیدی که حرکت و برق را به یکدیگر ارتباط می‌دهد، عمل می‌کند و سایبان دستی، سایبانی است که با استفاده از بازوی دستی که در کنار آن تعبیه شده و دخالت مستقیم فرد به حرکت می‌رسد.
  • همانطور که از پنجره به منظور تامین نور طبیعی خورشید درروز و همچنین دریچه ای بعنوان تهویه هوای داخل اتاق و ساختمان استفاده می شود.
  • اگر شما بارانگیر را در یک موقعیت مناسب نصب کنید تاثیر فوق العاده ای بر روی زیبایی خانه خواهد گذاشت و آن را خاص می کند.
  • هدف اصلی سایبان، محافظت از پنجره شما در برابر نور خورشید است.

یکی از موارد که درمورد کار با سایبان پنجره باید به آن توجه داشت، مدل آن است. سایبان بزرگ از چهارچوب در و پنجره بزرگ‌تر و فضای بیشتری را پوشش می‌دهد. در مقابل سایبان متوسط اندازه‌ی مناسب و سایبان کوچک تنها قسمتی از درب‌ها و پنجره‌ها را کاور می‌کند. هر کدام از این سایبان‌ها در محل‌های مختلفی قابلیت استفاده دارند و هر کدام علاوه بر مزیت‌هایی که دارند، معایبی را نیز دارا می‌باشند. سایبان پنجره منزل شما به عنوان سقف کاذب روی درب ورودی منزل شما عمل خواهد کرد. همانطور که می دانید تابش خورشید باعث از بین رفتن رنگ در و پنجره ها و سایر وسایل نیز می شود.

ویژگیهای سایبان پنجره

خرید باید با اطلاعات کامل و اطمینان کامل از نوع ، رنگ و اندازه باشد. سایبان های برزنتی جهت حفظ هوای داخل استفاده می گردد و از ورود آلایندگی ها اجتناب می کند. همه از آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا ، مواد با کیفیت بالا ، با دوام و قابل بازیافت استفاده می کنند. در حالی که ما طیف گسترده ای از اندازه ها و پیش بینی های استاندارد را ارائه می دهیم ، می توانیم مشخصات سفارشی را نیز ارائه دهیم. فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تولید سایبان های پنجره متحرک و ثابت با کیفیت بالا

در فصل سرد سال در هنگام بارش های باران و برف از ورود آب به داخل ساختمان جلوگیری خواهد کرد.از سایبان کشویی پنجره می توانیم هم به صورت دستی و هم اتوماتیک استفاده کنیم و قابلیت باز و بسته شدن و تغییر شیب به سمت عقب و جلو را دارد. سایبان پنجره یا بارانگیر را می توان در ابعاد ۱۵۰، ۱۰۰، ۸۰ جلوآمدگی داشته باشند. مبنای تعیین قیمت آنها بر اساس متر مربع می باشد و به ازای هر متر باید یک پایه در نظر گرفت تا از شکم دادگی و افتادگی ورق ها جلوگیری به عمل آید . ، باید به شرکت های معتبر و با سابقه در امر طراحی و تولید انواع سایبان مراجعه کنید تا بتوانید از کیفیت محصول مورد نظر اطمینان حاصل کرده و هم چنین با مشاوران و کارشناسان در این زمینه مشورت کنید . به صورت کلی سایبان ها به دو شکل ثابت و متحرک ساخته می شوند.

انواع سایبان ثابت :

چنانچه شما یک سایبان خوب نصب کنید این مسئله نیز برایتان پیش نخواهد آمد. این نوع محصول از قسمت های مختلف و انواع (فیکس شده، براکت دار، ورق دو جداره پلیکربنات، Roll bout) تشکیل شده است. براکت یکی از قسمت های اصلی سایبان است که جنس آن پلیمر الیافدار می باشد. این قسمت جهت بار پذیری و مقاومت در برابر گرمای شدید اهمیت دارد. از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما تعمیرات تخصصی سایبان پنجره است.

جز سازه های سبک می باشد که وزن آن بسیار کنترل شده است ، در این صورت برای سازه از لحاظ لرزه ایی مشکلی ایجاد نمی کند ، از طرفی متریالی که در ساخت سایبان پنجره استفاده می شود بسیار سبک می باشد . برای اینکه فضای داخلی خانه بهتر شود، به شما توصیه می کنیم که از نورگیر سقفی و نورگیر حبابی نیز بهره ببرید. در صورتی که همه این موارد را در کنار هم به کار ببرید، قطعا از نتیجه ایجاد شده شگفت زده خواهید شد. برای اینکه این سازه ها بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند حتما به سراغ شرکت ها و برندهای معتبر در این زمینه بروید.