خرید نهال هلو انجیری عسلی خونی پایه رویشی یشیل نهال | nahalfa


خرید نهال هلو انجیری عسلی خونی پایه رویشی یشیل نهال | nahalfa

هلو دارای اجزای قلیایی و فیبر است ، بنابراین می تواند سیستم هضم سالم را حفظ کند. فیبر موجود در هلو آب را جذب می کند و از بیماری های گوارشی مانند یبوست ، بواسیر ، زخم معده ، ورم معده و دفع نامنظم روده جلوگیری می کند. همچنین می تواند سموم روده را از بین ببرد و از بیماری های دستگاه گوارش مانند سرطان معده جلوگیری کند.

  • این گیاه محدودیت ارتفاع ندارد و در اکثر نقاط در ارتفاعات مختلف قابل کشت است.
  • محتوای بالای فلاونوئیدها ، ویتامین ها و مواد معدنی مهم در هلو به غیرفعال سازی سلول های مرده و مرطوب سازی و بازسازی پوست کمک می کند.
  • ریشه های هلو در برابر کمبود تهویه خاک بسیار حساس است و از غرقاب شدن به شدت آسیب می بیند.
  • سفارش انواع نهال هلو در برتر نهال به سه صورت گوناگون حضوری، تلفنی و اینترنتی ممکن است.
  • این نهال زودرس مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماری ها دارد.

باردهی این درخت حدودا اواخر خرداد ماه می باشد. از لحاظ ظاهر گرد بوده و بافت آن سخت تر از هلو است. ارقام هلو علاوه بر تازه خوری برای تولید فرآورده های هلو نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در حالت کلی استفاده روزانه از میوه بخصوص هلو اهمیت زیادی دارد. چرا که اکثر میوه‌ها مثل هلو دارای همه مواد مغذی لازم برای بدن می‌باشند.

نهال گردو اسراییلی پاکوتاه(نهال براتی)

پوست هلو کاردی مخملی بوده و رنگ آن نیز قرمز است. درختان هلو معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط سال طول می کشد. طول عمر درختان هلو که در یک باغ کاشته می شوند بسیار کمتر است ، معمولاً حدود هشت سال. دامنه این گلها از صورتی روشن تا قرمز جگر و بنفش است که قطر آنها 2.5 سانتی متر است. گلبرگ ها می توانند بزرگ و جذاب یا کوچک و تیره باشند. گلها از جوانه های جانبی واقع در ساقه های یک ساله نهال فا رشد می کنند.

خرید نهال هلو رم استار:

هلو انجیری از ارقام زود بازده هلو است که در رقم های مختلف خونی،عسلی و زعفرانی تولید می شود .میوه آن در اواخر تیرماه می رسد و عمر اقتصادی آن ۱۰ سال برآورد می شود . این نهال هلو انجیری زودرس عسلی به دو دسته هسته چسبیده و هسته جدا تقسیم میشوند میوه های گوشت چسبیده به هسته اغلب برای خشک کردن و ابمیوه گیری و ارسال به کارخانجات ابمیوه سازی و تهیه افشره ها و اسانس های میوه و عصاره ها و تهیه کیک ها از ان استفاده میشود . قیمت گذاری برای نهال هلو انجیری عسلی ارزان و ریشه دار به صورت حساب شده و توسط گمرکات ایران انجام میشود .

به دلیل نیاز به آبیاری زیاد، برای پرورش این نوع هلو در مناطق گرمسیر و در فصول گرم بهتر است 2 بار در هفته آن را آبیاری کنید. نهال هلو سرخابی بازدهی بالایی دارد و از سال دوم کشت شروع به باردهی می‌کند. حداکثر زمان باردهی این رقم 7 سال بوده و بعد از این مدت میزان باردهی آن به مرور کاهش می‌یابد.