تمرکز بر مکان‌سازی در بخش جوایز جدید صنعت ساختمان بریتانیا آشکار شدورودی های جوایز، که به طور مش، توسط ،وان خواهر AJ برگزار می شود مهندس عمران جدید و موسسه مهندسین عمران، به تازگی با راه اندازی دسته جدید، به علاوه معیارهای به روز شده برای دسته بندی زیرساخت های مس، و اجتماعی افتتاح شده است.

برندگان سال گذشته شامل اصلاحات John McAslan + Partners در مجموعه Burrell در گ،کو بود که نه تنها بخش پروژه های فرهنگی و اوقات فراغت را به خود اختصاص داد، بلکه جایزه برتر رویداد – جایزه پروژه سال 2022 را نیز به خانه برد.

جوایز در 11 اکتبر در هتل گروسونور هاوس لندن برگزار می شود، اما مدعیان رویداد امسال تا 12 می فرصت دارند تا آثار برنده جایزه خود را تکمیل کنند.

«توسعه زیرساخت‌های جدید و پروژه‌های ساختم، دیگر فقط به نحوه عملکرد آن در سطح عملی مربوط نمی‌شود، بلکه اکنون همه چیز به نتایجی است که برای جامعه ارائه می‌کند و این تغییر چیزی است که باعث راه‌اندازی جایزه سال جدید ابتکار مکان‌سازی شده است. ویراستار New Civil Engineer Claire Smith گفت.

این دسته برای شناسایی ابتکاراتی طراحی شده است که نتیجه نهایی یک پروژه را برای ایجاد فضاهای عمومی با کیفیت بهبود می بخشد که زیرساخت ها را به سطحی ارتقا می دهد که مردم نه تنها می خواهند از آن استفاده کنند، بلکه از استفاده از آن نیز لذت می برند.

سال گذشته ما نیاز به نشان دادن انعطاف پذیری آب و هوا را در هر دسته ای معرفی کردیم و امسال نیز این نیاز باقی است. با این حال، برخی اصلاحات بیشتر در دسته بندی های موجود انجام شده است تا آنها را بیش از هر زمان دیگری با صنعت ساخت و ساز امروزی مرتبط کند.

اسمیت اضافه کرد: «مقوله توسعه مس، سال، دامنه توسعه‌هایی را که واجد شرایط برای شامل اسکان دانشجویی و تسهیلات زندگی سالمندان در کنار همه انواع توسعه‌های مسکن هستند، گسترش می‌دهد.

به همین ترتیب، طیف طرح‌هایی که واجد شرایط جایزه پروژه زیرساخت اجتماعی سال هستند، اکنون گسترده‌تر است و شامل مدارس، کالج‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز تحقیقاتی، دادگاه‌های حقوقی، زندان‌ها و سایر ساختمان‌های مدنی می‌شود که به بهبود ارائه خدمات اجتماعی کمک می‌کنند. ،ستان.’

داوران رویداد امسال در حال حاضر تایید می شوند، اما مراحل داوری حضوری برای 4 تا 8 سپتامبر در دفتر NCE در نزدیکی Blackfriars در لندن تایید شده است.

جزئیات کامل دسته ها، معیارهای به روز شده و خود جوایز را می تو،د با کلیک ، اینجا بیابید.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/placemaking-focus-revealed-in-new-british-construction-industry-awards-category