تعیین استاندارد جدید برای دستشویی های تجاریبهداشت با تکنولوژی بالا پیش می رود

مسائل بهداشتی و بهداشتی در فضاهای تجاری در خط مقدم ذهن کاربران نهایی باقی مانده است، و توسعه دهندگان و مدیران تاسیسات به دنبال معمار، هستند تا به ایجاد دستشویی هایی کمک کنند که از نظر طراحی تمیزتر باشند – همگی بدون به خطر انداختن زیبایی شناسی یک فضا.

برای ،، که حمام‌ها را مشخص می‌کنند، تعدادی گزینه در دسترس هستند که بهداشت را در جلو و مرکز قرار می‌دهند و در عین حال آن را برای کاربران نهایی و ،، که مسئولیت نگهداری مداوم را بر عهده دارند، بدون دردسر می‌کنند. به ،وان مثال، شیر هوشمند Ideal Standard، Intellimix®، می،ر شیک و شیکی را به کاربران ارائه می دهد که کاربران را تشویق می کند تا در طول چرخه شستن دست ها هر بار با آب و صابون بشویید. Intellimix® نه تنها نیاز به دستگاه‌های پخش صابون اختصاصی را از بین می‌برد، بلکه مکان دیگری را برای پنهان ، باکتری‌ها از بین می‌برد، روند کلی تمیز ، را تسریع می‌کند و ظاهری تمیز و صیقلی به دستشویی‌ها می‌دهد.

این کره ادراری از آرمیتاژ شان، یکی دیگر از محصولاتی است که طراحی و بهداشت را کاملا متعادل می کند. Sphero که با همکاری استودیو Levien برنده جایزه ساخته شده است، با لبه‌های سرامیکی ظریف و کاسه عمیق خود، که کاربران و فضای اطراف را تمیز نگه می‌دارد، بی،ه زیبایی را ارائه می‌دهد. طراحی بدون لبه دایره‌ای ظاهری منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند و در عین حال تعمیر و نگهداری را آسان‌تر می‌کند، و پخش‌کننده نازل تضمین می‌کند که فلاش تا جایی که ممکن است برسد – به این م،ی که فضاها برای مدت طول،‌تری تازه‌تر هستند.

افزایش بهره وری و کاهش صورت حساب ها

برای بسیاری از محصولات، انتخاب بین سبک، پایداری و دوام یک تصمیم ضروری است. با این حال، با افزایش اخیر محصولات با هدف کاهش اثرات زیست‌محیطی، اکنون گزینه‌های بیشتری نسبت به قبل برای معماران و طراحان وجود دارد. WCهای دو فلاش نمونه بارز این است که این بخش تا چه حد پیشرفت کرده است، زیرا اکنون در فضاهای تجاری همه جا وجود دارند. با این حال، هنگام تلاش برای صرفه جویی بیشتر، معماران و معماران باید به مخازن با حجم کمتر نگاه کنند، که می تواند مصرف آب را از 6 به 4/2.6 لیتر در هر استفاده کاهش دهد و در فضا صرفه جویی کند و دستشویی های بازتر و جادارتری ایجاد کند.

سازگاری کامل

معماران و معماران در حال حاضر با کار دشواری روبرو هستند که تمام ،اصر و محصولات مختلف مورد نیاز یک دستشویی تجاری شلوغ را با هم تضادهای زیبایی شناختی بین تامین کنندگان و مسائل عملکردی دارد که می تواند مانع از تعامل صحیح محصولات شود. این Singular™ با این حال، فلسفه Ideal Standard و Armitage Shanks با موضوعات طراحی که همه محصولات را در هم می‌پیچد، سؤالات مربوط به سازگاری را از بین می‌برد. همه محصولات موجود در مجموعه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت بصری و عملی با یکدیگر کار کنند، و سفر محصول نهایی تضمین می‌کند که معماران بدون توجه به آنچه که دنبال چه هستند، یک نقطه تماس جامع دارند.

با پوشش طیف وسیعی از فضاهای تجاری، ما آن را ایجاد کرده ایم کتاب های بخش راه حل های Singular™ تا این روند حتی آسان تر شود. اینها منبع عالی برای ،، است که می خواهند Singular™ را در عمل ببینند، یا فقط به دنبال کمی الهام بر اساس گزینه های موجود هستند. کتاب‌های هتل‌ها، دفاتر و فضاهای عمومی حتی تمام بینش و تخصص مربوط به بخش خاص را گرد هم می‌آورند.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس دستشویی تجاری Ideal Standard، به این آدرس مراجعه کنید: www.idealspec.co.uk/hygiene-redefined.html

آنیل مدان مدیر بازاریابی غیرمس، برای Ideal Standard UK و Armitage Shanks است


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/sponsored-content/cleaner-and-greener-setting-a-new-standard-for-commercial-washrooms