بهترین نقاشی های هنر مدرن برای دکوراسیون خانه و دفتروقتی ،ت به تزیین فضا می رسد، اثر هنری من، می تواند تفاوت را ایجاد کند. با این حال، انتخاب نقاشی من، می تواند یک کار ،ره آور به خصوص در هنر مدرن باشد. در این مقاله نکاتی را در مورد انتخاب بهترین تابلوهای هنری مدرن برای خانه یا محل کار و نحوه آویزان ، آنها به دیوار به شما ارائه می دهیم.

انتخاب درست نقاشی های هنر مدرن

بهترین نقاشی های هنر مدرن

منبع: thespruce.com

نقاشی های هنر مدرن اغلب جسورانه، رنگارنگ و انتزاعی هستند. آن‌ها می‌توانند حسی از پیچیدگی و سبک را به هر فضایی اضافه کنند. در اینجا نکاتی برای انتخاب تابلوهای هنری مدرن من، برای خانه یا محل کار شما آورده شده است.

طرح رنگ را در نظر بگیرید: نقاشی را انتخاب کنید که مکمل طرح رنگی فضای شما باشد. اگر دیوارهای شما خنثی هستند، می تو،د تابلویی را با رنگ های تند انتخاب کنید تا رنگ و بویی به اتاق اضافه کنید. اگر دیوارهای شما از قبل رنگارنگ هستند، می تو،د تابلویی را با رنگ های خاموش تر انتخاب کنید.

به سبک فکر کنید:

در انتخاب نقاشی به سبک فضای خود توجه کنید. اگر فضای شما حس مدرن یا امروزی دارد، می تو،د تابلویی را با اشکال انتزاعی یا هندسی انتخاب کنید. اگر فضای شما سنتی‌تر است، می‌تو،د تابلویی را با ،اصر واقعی‌تر یا فیگوراتیو انتخاب کنید.

اندازه را در نظر بگیرید:

نقاشی متن، با اندازه دیوار خود را انتخاب کنید. اگر دیوار شما بزرگ است، می‌تو،د نقاشی بزرگ‌تری را برای بیان انتخاب کنید. اگر دیوار شما کوچکتر است، می تو،د یک نقاشی کوچکتر یا یک سری نقاشی کوچکتر انتخاب کنید.

یک نقطه کانونی را انتخاب کنید:

نقاشی را انتخاب کنید که بتواند به ،وان نقطه کانونی در اتاق عمل کند. این می تواند یک نقاشی بزرگ باشد بالای یک مبل یا یک نقاشی کوچکتر روی دیواری که چشم را جلب می کند.

نقاشی های هنر مدرن معلق

بهترین نقاشی های هنر مدرن

منبع: s،pify.com

هنگامی که یک نقاشی هنری مدرن را انتخاب کردید، وقت آن است که آن را به دیوار آویزان کنید. در اینجا چند نکته برای آویزان ، تابلوهای هنری مدرن آورده شده است:

اندازه گیری دیوار:

دیواری را که می خواهید نقاشی را در آن آویزان کنید اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که به درستی جا می شود.

سخت افزار من، را انتخاب کنید:

سخت افزار من، برای نقاشی خود را انتخاب کنید. اگر نقاشی شما سنگین است، باید از آویز ع، یا لنگر دیواری استفاده کنید تا مطمئن شوید که در جای خود محکم می ماند.

تعیین قد:

ارتفاعی که نقاشی خود را در آن آویزان می کنید به اندازه نقاشی و ارتفاع آن بستگی دارد سقف. به ،وان یک قاعده کلی، مرکز نقاشی باید در سطح چشم باشد.

مستقیم آویزانش کنید: از یک سطح استفاده کنید تا مطمئن شوید که نقاشی شما صاف آویزان است. این از کج و نامتعادل به نظر رسیدن آن جلوگیری می کند.

بهترین نقاشی های هنر مدرن برای دکوراسیون منزل و محل کار

بهترین نقاشی های هنر مدرن

منبع: heartstapps.com

در اینجا برخی از موارد ذکر شده است بهترین نقاشی های هنر مدرن که برای دکوراسیون منزل و محل کار من، است:

«شب پر ستاره» اثر ونسان ون گوگ:

این تابلوی نمادین فوراً قابل تشخیص است و می‌تواند به هر فضایی حسی از پیچیدگی اضافه کند.

«نه. 5، 1948 ساخته ،ون پولاک:

این نقاشی انتزاعی، با پاشیدن و چکه های رنگی که دارد، می تواند رنگ و بافتی به هر اتاق اضافه کند.

«Composition Viii» اثر واسیلی کاندینسکی:

این نقاشی انتزاعی رنگارنگ می تواند حسی از هوس را به هر فضایی اضافه کند.

«سیاه، سفید و خا،تری» اثر السورث کلی:

این نقاشی مینیمالیستی، با خطوط تمیز و اشکال هندسی خود، می تواند حس مدرنیته را به هر اتاق اضافه کند.

همچنین بخو،د: 10 راه برای ایجاد یک دفتر خانه کوچک اما شیک

در نتیجه

انتخاب تابلوی هنری مدرن من، و آویزان ، آن بر روی دیوار می تواند راهی عالی برای افزودن سبک و پیچیدگی به خانه یا محل کار شما باشد. با در نظر گرفتن طرح رنگ، سبک، اندازه و نقطه کانونی فضای خود، می تو،د نقاشی من،ی را انتخاب کنید که مکمل دکوراسیون شما باشد.

وقتی ،ت به آویزان ، نقاشی می رسد، مطمئن شوید که دیوار را اندازه بگیرید، سخت افزار من، را انتخاب کنید، ارتفاع را تعیین کنید و آن را مستقیم آویزان کنید تا مطمئن شوید که به بهترین شکل به نظر می رسد. علاوه بر تابلوهایی که در بالا ذکر شد، بسیاری از تابلوهای هنری مدرن دیگر نیز می توانند برای دکوراسیون منزل و محل کار من، باشند. از کشف سبک ها و رنگ های مختلف نترسید تا زم، که قطعه من، برای فضای خود را پیدا کنید.

به یاد داشته باشید، هنر ذهنی است، و آنچه ممکن است یک نفر دوست داشته باشد، ممکن است شخص دیگری دوست نداشته باشد. در نهایت، مهم است که نقاشی را انتخاب کنید که با شما صحبت کند و شما را خوشحال کند. پس از همه، شما ،ی هستید که هر روز با آن زندگی یا کار خواهید کرد. در نتیجه، نقاشی های هنر مدرن می توانند ظرافت و پیچیدگی را به هر فضایی اضافه کنند.
منبع: https://architecturesideas.com/modern-art-paintings/