بهترین سر جاروبرقی استخر برای استخر شنای شفافبهترین راهنمای ،ید سر جاروبرقی است،

راهنمای ،ید سر وکیوم است،

منبع تصویر: lazda.com

ط) نوع است،

قبل از ،ید سر وکیوم، بررسی کنید که آیا برای است،های بتنی/گچ، وینیل یا فایبرگ، طراحی شده است. است،های وینیل ظریف هستند و اگر از سر خلاء طراحی شده برای است، بتنی استفاده کنید، آستر است، شما ممکن است ،اشیده یا پاره شود.

سر وکیوم است، بتنی معمولا دارای چرخ، پورت خلاء بسیار کم و بدون برس است. از طرف دیگر، بیشتر سرهای جاروبرقی است، وینیل دارای برس هستند، چرخ ندارند و پورت های جاروبرقی کمی بالاتر هستند تا از مکیدن آستر جلوگیری شود.

دوم) عرض

مانند هر محصول تمیز کننده است،، هرچه پهن تر باشد، ضربات کمتری برای تمیز ، آن ناحیه نیاز خواهد بود. به ،وان مثال، سرهای وکیوم است، حدوداً 11 اینچ عرض شروع می‌شوند که پهن‌ترین آنها 14 اینچ است. بنابراین هر چه است، بزرگتر باشد، می خواهید سر خلاء عریض تر باشد.

iii) شکل

سر وکیوم است، در اشکال و سبک های مختلفی وجود دارد. سرهای وکیوم مثلثی شکل یکی از طرح های پرطرفدار است. آنها بدون زحمت لبه های دیوار را تمیز می کنند و مشکلی برای وارد شدن به گوشه ها ندارند. سر وکیوم است، مستطیلی نیز برای تمیز ، لبه و دیوار من، است.

سر وکیوم است، نیمه ماه

منبع تصویر: nationaldiscountpoolsupplies.com

اما اگر است، گرد یا کلیه ای شکل دارید، یک سر خلاء نیمه ماه بگیرید. در تمیز ، است،های منحنی عالی عمل می کند.

IV) طراحی

برخی از ویژگی های طراحی که باید به دنبال آنها باشید عبارتند از:

  1. بدنه ای شفاف که مانور دادن سر جاروبرقی و لکه گیری ،یفی را آسان تر می کند.

  2. یک سر انعطاف پذیر که می تواند خم شود تا سطوح ناهموار است، را مشخص کند.

  3. چرخ هایی برای راحت تر فشار دادن سر در سطوح است،. توجه داشته باشید که بیشتر سرهای وکیوم چرخدار برای است،های بتنی یا فایبرگ، طراحی شده اند.

v) برس ها

یک سر جاروبرقی با پرز، ،یفی را به هم می زند و است، را به طور همزمان جارو می کشد. این کار شما را از مشکل مسواک زدن است، قبل از جاروبرقی نجات می دهد.

سر وکیوم است، با برس

منبع تصویر: alibaba.com

با این حال، برس ها می توانند قدرت مکش را کاهش دهند. بنابراین باید تصمیم بگیرید که آیا قدرت مکش، ارزش داشتن برس ها را دارد یا خیر. همچنین، اطمینان حاصل کنید که موها از کیفیت خوبی برخوردار هستند و به راحتی نمی ریزند.

vi) سازگاری

از آنجایی که شما به دنبال بهترین سر جاروبرقی هستید، باید از تن، آن با شلنگ اطمینان حاصل کنید. برخی از محصولات به خوبی به هر شیلنگ استاندارد متصل می شوند، در حالی که برخی دیگر با محصولات این برند سازگار هستند.

بررسی کنید که سر وکیوم چه اندازه شلنگ را می پذیرد. اگر با شلنگ شما ناسازگار باشد، باید یک آداپتور ب،ید. همچنین باید با میله من، باشد. اندازه های استاندارد معمولا 1.25 تا 1.5 اینچ است.

vii) مکش

قدرت مکش یکی از جنبه های اصلی هر جاروبرقی است و سر وکیوم است، نیز استثنایی نیست. بنابراین، مکش باید به دلیل مقدار ،‌هایی که اغلب به جمع‌آوری نیاز دارند، در حد کار باشد. علاوه بر وعده های برندها در این زمینه، به نظرات مشتریان نیز توجه کنید تا مطمئن شوید که محصول در کمترین زمان است، شما را تمیز می کند.

viii) مواد

سر وکیوم است، پ،تیکی

منبع تصویر: pools،puk.co

مواد ABS در ساخت سر وکیوم است، رایج ترین هستند. سرهای خلاء برای است،های وینیل از پ،تیک ساخته شده اند، در حالی که سرهای طراحی شده برای است،های بتنی از پ،تیک سنگین یا ،یبی از پ،تیک و ف، ساخته شده اند. برای جلوگیری از زنگ زدگی، اگر است، آب شور دارید، سر وکیوم تمام پ،تیکی بهترین است

سوالات متداول

الف) سر جاروبرقی است، برای چه موارد دیگری قابل استفاده است؟

سر وکیوم است، به طور خاص برای تاسیسات آبی، به ویژه است، و اسپا طراحی شده است. با این حال، هیچ قانونی وجود ندارد که شما را از استفاده از آنها برای استفاده های دیگر در خانه محدود کند. به ،وان مثال، می تو،د از سرهای جاروبرقی خودکار برای گرفتن موهای حیوانات خانگی و به دام انداختن ،ات در اطراف خانه یا است، خود استفاده کنید.

ب) هزینه سر وکیوم است، چقدر است؟

قیمت بسته به برند و اندازه متفاوت است، اما شما می تو،د یک محصول مقرون به صرفه را با قیمت حدود 80 دلار انتخاب کنید. با این حال، اگر به محصولی با مشخصات بالاتر با موهای باکیفیت، قدرت مکش بالا و سر پهن‌تر از مواد بادوام نیاز دارید، باید محصولاتی بیش از 100 دلار در نظر بگیرید.

ج) آیا هد جاروبرقی دارای شیلنگ است؟

ا،ر سرهای جاروبرقی است، با شلنگ عرضه نمی شوند. بنابراین اگر قبلاً یکی را ندارید، باید آن را جداگانه ب،ید. شما همچنین به یک قطب تلسکوپی نیاز دارید.

د) سرهای جاروبرقی است، چگونه کار می کنند؟

ابتدا باید سر را به خط شلنگ وصل کنید. سپس سر را به یک میله تلسکوپی وصل کنید تا دسترسی بیشتری به شما بدهد. پس از این کار، انتهای دیگر شلنگ را به کفگیر است، وصل کنید. این کار آب را از طریق قطب عبور می دهد و نیروی مکشی ایجاد می کند که ، ها را جمع می کند. اگر حباب های هوا می بینید، نگران نباشید، این نشانه این است که سر وکیوم خوب کار می کند.

برخی از سرهای جاروبرقی دارای برس هایی برای هم زدن ،یفی های ،بیده به کف و دیوار است، هستند، اما اگر هد شما این کار را ندارد، قبل از جارو کشیدن است، باید ابتدا آن را مسواک بزنید. این کار مکیدن ، ها از طریق درگاه را آسان تر می کند و است، شما را تمیز می کند.

منبع تصویر ویژه: lowes.com


منبع: https://www.archute.com/best-pool-vacuum-head/