با اجتناب از این 7 اشتباه رایج، پیاده روی بهتری را زیر دوش طراحی کنید


[ad_1]

داده‌های جستجوی اخیر گوگل نشان می‌دهد که جستجوهای مربوط به سؤالات مختلف پیاده‌روی در دوش تقریباً 80 درصد افزایش یافته است. روند جستجوی مشابهی را می توان در Pinterest مشاهده کرد، جایی که این افزایش تقریباً 400٪ بود. این بدان م،است که صاحبان خانه های بیشتری به دنبال دوش های بدون در هستند و این در حال تبدیل شدن به یک روند است. اگر شما نیز قصد دارید فضای دوش خود را با یک کابین دوش، پس از آن چند نکته وجود دارد که کارشناسان پیشنهاد می کنند در انتخاب و نصب این نوع کابین دوش بدون در باید دقت لازم را داشته باشید.

نادیده گرفتن تهویه

ایده هایی برای دوش گرفتن برای حمام شما

منبع: pinterest.com

راه رفتن در دوش درب دوش ندارد. بنابراین، هیچ چیز مانع از ورود رطوبت از ناحیه دوش به سایر ،مت های حمام نمی شود. بسیاری از مردم با نادیده گرفتن آن اشتباه می کنند بدون اینکه بدانند در طول زمان می تواند آسیب های زیادی به بار آورد. بنابراین، هنگام نصب یک محفظه جدید، باید برای کنترل رطوبت برنامه ریزی کنید.

راه حل. شما می تو،د رطوبت حمام را به روش های مختلف کاهش دهید. به ،وان مثال، یک ا،چر خوب یا فن اگزوز می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان از شر رطوبت خلاص شوید. از طرف دیگر، می تو،د پنجره و در حمام را باز نگه دارید تا بخار بعد از حمام از حمام خارج شود. یک دستگاه بخور در حمام نیز می تواند در کاهش رطوبت مفید باشد.

عدم محافظت از محیط اطراف در برابر پاشش آب

راه رفتن در دوش

منبع: pinterest.com

بدون درب دوش، آب از ناحیه دوش به بیرون پاشیده می شود و کف اطراف را مرطوب و لغزنده می کند. نه تنها ممکن است حمام شما را نامرتب نشان دهد، بلکه لغزنده باشد و به مرور زمان باعث آسیب شود. بنابراین، مهم است که مطمئن شوید که قادر به جلوگیری از پاشش آب به ،مت اصلی حمام هستید.

راه حل. بهترین راه حل برای جلوگیری از پاشش آب، نصب محافظ دوش است. اگرچه هزینه کلی نصب شما را در مقایسه با مزایای کلی افزایش می دهد، چنین هزینه هایی ناچیز است.

نادیده گرفتن مقاومت در برابر لغزش

چه سینی دوش نصب کنید یا نه، مهم است که مطمئن شوید کف دوش شما ضد لغزش است. نادیده گرفتن آن ممکن است ناامن باشد و منجر به تصادفات و صدمات جدی شود.

راه حل. ایجاد یک دوش حمام ایمن کار سختی نیست. می تو،د سینی دوش بدون لغزش را انتخاب کنید که در کاهش خطر تصادف مفید باشد. همچنین می تو،د از مایع پوشش ضد لغزش موجود در بازار استفاده کنید. این فرمول‌ها مستقیماً روی کف دوش اعمال می‌شوند و یک ،بندگی دائمی ایجاد می‌کنند و در نتیجه خطر سر خوردن را کاهش می‌دهند.

انتخاب اشتباه سر دوش.

راه رفتن در دوش

منبع: pinterest.com

به طور بالقوه چند اشتباه سر دوش وجود دارد که تجربه دوش گرفتن شما را ،اب می کند. به ،وان مثال، موقعیت بد سر دوش ممکن است منجر به مشکلات مختلفی شود، یا ممکن است در نهایت یک سر دوش با جریان کم ،یداری کنید.

راه حل. ابتدا باید مطمئن شوید که سر دوش شما به درستی قرار گرفته است. اگر روبروی ورودی محفظه دوش بدون در باشد، احتمالاً باعث نفوذ آب در منطقه می شود. ث،اً، انواع مختلفی از سر دوش در بازار موجود است. با این حال، شما باید بد،د که چه چیزی با توجه به نیازهای شما من، است. شما باید فشار آب داخل خانه خود را بد،د و مطمئن شوید که سر دوش انتخابی می تواند با آن استفاده شود.

پرش از فضای ذخیره سازی

چه یک کابین دوش استاندارد انتخاب کنید یا دوش پیاده روی، ذخیره سازی یک نیاز ضروری است. بیشتر کابین دوش های بدون در اغلب فاقد فضای ذخیره سازی داخلی هستند که می تواند منجر به شلوغی و حمام نامرتب شود. بنابراین، مهم است که هر نوع ذخیره سازی در بازار موجود باشد.

راه حل. انواع مختلفی از مبلمان شیک انباری حمام در بازار موجود است. می‌تو،د روشویی دیواری را طوری انتخاب کنید که خارج از دوش قرار بگیرد. گزینه‌های دیگر ممکن است شامل اضافه ، قفسه‌ها در داخل دوش، قلاب‌هایی برای آویزان ، لباس‌ها و یک نیمکت داخلی برای ذخیره‌سازی اضافی باشد.

انتخاب اندازه اشتباه.

راه رفتن در دوش

منبع: pinterest.com

انتخاب سایز من، برای دوش گرفتن بسیار مهم است زیرا ممکن است به راحتی با آن اشتباه کنید. دوش رفتن خیلی کوچک می تواند احساس گرفتگی و ناراحتی کند، در حالی که دوش خیلی بزرگ می تواند طاقت فرسا باشد و فضای زیادی را مصرف کند.

راه حل. مهم است که بسته به فضای موجود در حمام، اندازه کابین دوش من، را انتخاب کنید. انتخاب دوشی که به راحتی جا می گیرد و در عین حال فضای کافی برای سایر وسایل حمام باقی می گذارد و در عین حال تجربه دوش عالی را تضمین می کند.

عدم دسترسی به حساب برای دسترسی.

راه رفتن در دوش

منبع: pinterest.com

به دلیل دسترسی بهتر، دوش گرفتن زیر دوش اغلب بهترین انتخاب برای افراد با تحرک محدود است. با این حال، اگر آن را برای یک فرد مسن ایجاد می کنید، فقط نصب آن کافی نیست. شما باید مطمئن شوید که سایر اقدامات ایمنی برای جلوگیری از حوادث وجود دارد.

راه حل. هنگامی که برای یک فرد مسن است، دوش پیاده روی باید با در نظر گرفتن دسترسی و ایمنی طراحی شود. این ممکن است شامل اضافه ، میله های دستگیره، صندلی و سر دوش دستی باشد.

افکار نهایی

کابین دوش واک در کابین دوش بدون در است که می تواند ظاهر حمام شما را تغییر دهد و تجربه دوش گرفتن شما را به سطح بالاتری برساند. با این حال، مهم است که هنگام طراحی حمام از رایج ترین اشتباه جلوگیری کنید.

[ad_2]
منبع: https://thearchitecturedesigns.com/design-a-better-walk-in-s،wer/