انواع گزینه های تعویض پنجره و اینکه کدام یک برای شما بهترین است


[ad_1]

پنجره های جدید یک راه عالی برای اضافه ، نور طبیعی، افزایش تهویه و کاهش مصرف انرژی خانه شما هستند. با این حال، تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید می تواند گران و زمان بر باشد. برای صرفه جویی در زمان و هزینه و حفظ پروژه پنجره جدید خود، دانستن اینکه دقیقا چه نوع گزینه تعویض پنجره برای شما و خانه شما من، است، مفید است. در اینجا انواع مختلف گزینه های تعویض پنجره و اینکه کدام برای شما بهترین است، آورده شده است.

تعویض پنجره تک جداره

تعویض پنجره

منبع: pinterest.com

پنجره های تک جداره قدیمی ترین نوع پنجره هستند. آنها نازک و مستطیل شکل هستند و عایق ندارند. آنها همچنین مستعد جمع شدن هستند، بنابراین هنگام تعویض آنها با پنجره های جدید باید مراقب باشید. آنها می توانند برای افزودن ظاهری جدید به یک خانه قدیمی عالی باشند، اما برای افزایش بهره وری انرژی ایده آل نیستند. بدتر از آن، آنها می توانند خانه شما را در معرض جرم و جنایت قرار دهند. پنجره های تک جداره عایق صوتی زیادی ندارند، بنابراین باید داخل خانه خود را به خوبی ببندید تا وسایل خود را ایمن نگه دارید. اگر به طور جدی علاقه مند به تعویض پنجره های تک جداره خود هستید، بهتر است به فکر تعویض پنجره دو جداره باشید.

تعویض پنجره دو جداره

تعویض پنجره

منبع: pinterest.com

پنجره های دو جداره ضخیم تر از پنجره های تک جداره هستند و عایق صوتی بیشتری را ارائه می دهند. آنها برای ا،ر خانه ها من، هستند، نه فقط برای خانه های قدیمی. مانند پنجره های تک جداره، پنجره های دوجداره نیز مستعد جمع شدگی هستند و باید هر چند دهه یکبار تعویض شوند. تفاوت این پنجره ها در این است که از دو ورقه شیشه ساخته شده اند که با یک لایه عایق از هم جدا شده اند. پنجره های دو جداره برای صاحبان خانه های آ،ژی که می خواهند گرده ها و گرد و غبار را کاهش دهند یا خانواده پرجمعیتی دارند و نمی خواهند خانه در ماه های گرم خیلی گرفتگی شود، گزینه ای عالی است. آنها همچنین گزینه ای عالی برای صاحبان خانه با قبض آب و برق بالا هستند که مایلند خانه های خود را از نظر انرژی کارآمدتر کنند. اگر از سانفرانسیسکو و سایر شهرستان‌های منطقه خلیج بازدید می‌کنید، ا،راً پنجره‌های دو جداره نصب شده‌اند. هر در و پنجره سانفرانسیسکو این شرکت می تواند در نصب این پنجره ها و همچنین سایر انواع ویندوز به شما کمک کند.

جایگزینی پنجره‌های با برش سنتی (T و G).

تعویض پنجره T و G یک گزینه ،یبی است که ،اصر پنجره های تک جداره و دوجداره را ،یب می کند. آنها از دو شیشه جداگانه ساخته شده اند که به یکدیگر ،بانده شده یا به صورت حرارتی ذوب شده اند. این پنجره هیب، ضخیم‌تری ایجاد می‌کند که عایق صوتی بیشتری نسبت به پنجره‌های دوجداره ارائه می‌دهد، اما نازک‌تر و سبک‌تر از پنجره‌های تک جداره است. پنجره‌های T و G برای ا،ر خانه‌ها، از قدیمی‌ها گرفته تا پنجره‌های جدید که از سبکی به سبک دیگر تغییر می‌کنند، من، هستند، مانند مدرن یا سنتی. آنها همچنین برای ،، که آ،ژی دارند، نیاز به عایق بیشتری دارند و می‌خواهند گزینه پنجره‌ای کم‌مصرف‌تر داشته باشند، من، هستند.

شما همچنین می تو،د بین جایگزینی به سبک T و جایگزینی به سبک G یکی را انتخاب کنید. جایگزین‌های سبک T از دو شیشه شیشه‌ای ساخته می‌شوند که به هم ،بیده یا به صورت حرارتی ذوب شده‌اند. پنجره‌های تی برای صاحب خانه‌هایی که می‌خواهند ظاهری سنتی‌تر با عایق صوتی بیشتر داشته باشند، عالی هستند. جایگزین‌های سبک G از یک صفحه شیشه ساخته می‌شوند که به صورت حرارتی به یک شیشه دیگر ذوب شده است. پنجره های سبک G برای صاحب خانه هایی که خواهان زیبایی مدرن تری با عایق صوتی کمتر هستند، بهتر است.

تعویض پنجره محفظه

تعویض پنجره

منبع: pinterest.com

پنجره های کیسه ای یک گزینه ،یبی هستند که ،اصری از انواع پنجره های تک جداره، دوجداره و T و G را ،یب می کند. پنجره های بدنه نیز مانند پنجره های تک جداره و دوجداره مستعد جمع شدن هستند، بنابراین هنگام تعویض آن ها با پنجره های جدید باید بسیار مراقب باشید. آنها یک گزینه عالی برای ،، هستند که نور طبیعی، تهویه بیشتر، عایق صوتی کمتر و گزینه پنجره ای با انرژی کارآمدتر می خواهند.

با این حال، پنجره‌های تک جداره ارزان‌ترین گزینه هستند و در سبک‌های محفظه‌ای، ارسی ثابت و ارسی قابل تبدیل هستند. پنجره های ارسی ثابت دارای یک بند ثابت و تکی هستند که به سمت بالا و پایین حرکت می کند. آنها برای ،، که می خواهند در هزینه خود صرفه جویی کنند اما نمی خواهند تهویه یا جذابیت زیبایی را قرب، کنند من، هستند. پنجره های ارسی قابل تبدیل یک گزینه ،یبی است که ،اصری از انواع پنجره های تک جداره و پنجره ای را با هم ،یب می کند. آنها دارای دو ارسی هستند که بسته به آب و هوا باز یا بسته می شوند. آنها برای ،، که می خواهند پنجره ای جذاب تر با تهویه کمتر و عایق صوتی کمتری داشته باشند من، هستند.

نصب پنجره آویزان

تعویض پنجره

منبع: pinterest.com

پنجره های آویزان یک گزینه ،یبی است که ،اصری از انواع پنجره های تک جداره و دو جداره را ،یب می کند. مانند پنجره های تک جداره، آنها نیز از دو ورق شیشه ساخته شده اند که با یک لایه عایق از هم جدا شده اند. با این حال، آنها به ،وان مواد ورق تزئینی معلق از سقف نصب می شوند. این یک پنجره بسیار قابل تنظیم ایجاد می کند که به خوبی با ا،ر خانه ها مطابقت دارد. پنجره های آویزان گزینه خوبی برای ،، است که می خواهند خانه خود را کم مصرف تر کنند، دارای آ،ژی و نور طبیعی باشند، اما نمی خواهند با نصب سفارشی به طور کامل روشن شوند. شما می تو،د از طیف گسترده ای از مواد، از طرح های سنتی گرفته تا مدرن، از مواد طبیعی گرفته تا گزینه های رنگارنگ تر انتخاب کنید.

علاوه بر این، می‌تو،د از بین سبک‌های بسیاری از جمله طرح‌های الهام‌گرفته از سنتی و تکنیک‌های مدرن انتخاب کنید. همچنین می‌تو،د از بین اندازه‌ها و سبک‌های مختلف پنجره را انتخاب کنید. این محدوده به شما کمک می کند تا ظاهری مقرون به صرفه و از نظر زیبایی شناختی ایجاد کنید.

چگونه پنجره من، خانه خود را انتخاب کنیم؟

تعویض پنجره

منبع: pinterest.com

هنگامی که مشخص کردید کدام نوع پنجره برای شما من، است، باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای خانه شما من، است. اگر خانه جدیدی در Bay Area دارید، می‌تو،د بین پنجره‌های تک‌جداره، پنجره‌های دوجداره، پنجره‌های دیواری یا آویزان یکی را انتخاب کنید. می تو،د به هر کدام مراجعه کنید تعویض پنجره Bay Area شرکت برای جزئیات بیشتر در مورد ویندوز.

در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید به شما کمک کند آگاهانه ترین تصمیم را بگیرید. اولین چیزی که باید در نظر گرفت هدف پنجره است. آیا می خواهید افزایش تهویه، نور طبیعی، حریم خصوصی یا ،یبی از این ویژگی ها را افزایش دهید؟ هنگامی که بد،د می خواهید پنجره شما چه کاری انجام دهد، می تو،د تعیین کنید که کدام پنجره برای خانه شما بهترین است. همچنین می تو،د از رتبه بندی انرژی پنجره جدید خود برای تعیین میزان کمک به صرفه جویی در خانه خود استفاده کنید. در اینجا چند رتبه بندی رایج پنجره ها و مع، آنها آورده شده است.

Low-E (برق): جریان الکتریکی کمتری از پنجره عبور می کند. پنجره های Low-E یک انتخاب عالی برای خانه هایی هستند که سیم کشی برق قدیمی تری دارند.

Low-EN (طبیعی): باد کمتری از پنجره عبور می کند. پنجره های کم EN انتخابی عالی برای خانه هایی در مناطق با باد شدید مانند مناطق ساحلی هستند.

Low-EN (مدرن): انرژی حرارتی کمتری در طول عمر از پنجره عبور می کند، که باعث می شود نسبت به پنجره های Low-E و Low-EN از نظر انرژی کارآمدتر باشد. پنجره های کم EN یک انتخاب عالی برای خانه های جدید در حال گذار از یک سبک به سبک دیگر، مانند معاصر یا سنتی هستند. Low-EN (بصری): پنجره نور بیشتری نسبت به پنجره های Low-EN منتقل می کند. پنجره های کم EN یک انتخاب عالی برای خانه هایی هستند که خواهان پنجره ای زیباتر هستند.

High-E (برق): جریان الکتریکی بیشتری از پنجره عبور می کند. پنجره های High-E یک انتخاب عالی برای خانه های جدید هستند که در حال گذار به یک سبک منحصر به فرد نیستند.

High-EN (طبیعی): پنجره باد بیشتری نسبت به پنجره های High-EN منتقل می کند. پنجره های High-EN یک انتخاب عالی برای خانه های جدید است که در حال گذار به یک سبک منحصر به فرد نیستند.

High-EN (بصری): پنجره نور بیشتری نسبت به پنجره های High-EN منتقل می کند. پنجره های High-EN یک انتخاب عالی برای خانه های جدید هستند که می خواهند پنجره ای زیبا تری داشته باشند.

[ad_2]
منبع: https://thearchitecturedesigns.com/types-of-window-replacement/