اقامتگاه های میوز در قلب جزایر آفتابی میامیهمیشه در مورد زندگی اقیانوسی در میامی آرزو داشتید؟

سپس بررسی کنید اقامتگاه های میوز، میامی، آماده خدمت رس، به شما با امکانات پیشرفته در قلب Sunny Isles. دور از شلوغی و شلوغی زندگی شهری، Muse Condo جایی است که می‌تو،د ،یبی نادر از فناوری‌های خانگی عالی، الهام‌بخش هنری، و منظره‌ای د،با از کنار اقیانوس را تجربه کنید.

،نان نخبه از روزهای آفتابی با کیفیت بالا و آرامش‌بخش لذت خواهند برد، زیرا برج خیره‌کننده دارای است، بی‌نهایت آرام، کابانای خصوصی، و پنت‌هاوس باغ آسم، است. در سال 2018، تحت تخصص Property Markets Group و S2 Development, LLC ساخته شده است، آنچه شما باید در مورد آن بد،د Muse Condo، Sunny Isles

Muse Condo، میامی – مکان

کاندو موزه، میامی - مکان

یکی از زیباترین و جذاب‌ترین مکان‌های فلوریدا، Sunny Isles برای هر ،ی که می‌خواهد دور از عجله، صف و شلوغی زندگی کند، رویایی است. همچنین به ،وان “ریویرای فلوریدا” شناخته می شود، در خط ساحلی درخشان شهر قرار دارد. بنابراین، هیچ راهی وجود نداشت که توسعه دهندگان و طراحان معتبر ساختمان Muse، Sunny Isles، اجازه دهند این مقصد ساحلی عبور کند!

با بهره گیری از اقیانوس پانوراما و مناظر داخل ساحلی، آپارتمان میوز، میامی، فقط یک رانندگی کوتاه با بهترین مراکز دیدنی، تفریحی و تجاری شهر فاصله دارد. فراموش نکنید، بال هاربر، روستای مجاور، یک تجربه اساسی در کنار اقیانوس را ارائه می دهد. از برندهای لو، مانند Jimmy C،o و Chanel گرفته تا رستوران‌های ناهارخوری عالی مانند Emerald Lounge و Makoto – اینجاست که از چیزهای زیباتر زندگی لذت می‌برید.

به طور کلی، ،نان ساختمان Muse، میامی، بهترین‌های هر دو دنیا را خواهند داشت – روزهای آرامی در سواحل ماسه‌های سفید که در تضاد با شب‌های وحشی در بهترین کلوب‌ها هستند!

Muse Condos، میامی – ساختمان

کاندوهای موزه، میامی - ساختمان

در شهری مانند فلوریدا، جدا شدن از هم در دریایی از اقامتگاه های لو، یک چالش است. با این حال، به لطف همکاری نابغه Carlos Ott و Sieger Suarez، Muse Condo خیره کننده دارای ساختار منحنی نوآورانه و ظریفی است.

این ساختمان 50 طبقه شیک به نظر می رسد و خطوط تیز آن به سمت ساحل شنی سفید درخشان فرو می روند. بعلاوه، ساختار شیشه ای امواج درخشان اقیانوس اطلس را منع، می کند و به زیبایی بصری بی نظیری می افزاید!

Muse با اتاق‌خواب‌های کاملاً مجهز و مجلل، کف‌های مرمری ایتالیایی یا چوبی، سقف‌های 12 فوتی، آسانسورهای خصوصی، پارکینگ هوشمند، است، بی‌نهایت، تراس‌های وسیع و موارد دیگر، یک تجربه مس، برجسته ایجاد می‌کند. علاوه بر اقامتگاه های 2-3 خوابه با فناوری های پیشرفته، فضای نشیمن در فضای باز از Muse Condo، Sunny Isles، مجهز به آشپزخانه های تابست، و سیستم های سرگرمی مقاوم در برابر آب و هوا است.

Muse Residences، Sunny Isles – Internals

اقامتگاه های موزه، جزایر آفتابی - فضای داخلی

فضای داخلی چشمگیر Muse Condo، میامی، زاییده فکر Antrobus + Ramirez و Troy Dean Interiors است. فراموش نکنید، این ساختمان دارای آثار هنری باورن،ی از هلیدون ژیجا است.

واحدهای مس، کاملاً تکمیل شده آن با درهای ورودی نفیس 8 فوتی ایتالیایی و پنجره‌های کف تا سقف تزئین شده‌اند، بنابراین هرگز نگاهی به امواج آرامش‌بخش را از دست ندهید. اتاق‌های مجلل همچنین دارای فناوری پیشرفته iHome و تج،ات لوله‌کشی افسانه‌ای Dorn،cht و Duravit هستند. به این ترتیب، شما آن را می د،د میوز، میامی، بیش از آنچه به چشم می آید ارائه می دهد!

علاوه بر این، اتاق خواب اصلی شامل یک بار نیمه شب، کابینت های سفارشی ایتالیایی و یک کمد دیواری فوق العاده است. طراحی و امکانات اتاق نشیمن و حمام اصلی نیز در ارائه کالیبر و مجلل استثنایی چیزی را خالی نمی کند.

در نهایت، قلب خانه شما، آشپزخانه دارای لوازم و وسایل در سطح جه، با میزهای مرمری ظریف است که آشپزی در خانه را به تجربه ای شاد تبدیل می کند!

برج میوز، میامی – امکانات رفاهی

علاوه بر زیبایی چشمگیرش، میوز، جزایر س،، مجموعه ای از امکانات هنری و عالی را برای ،نان برجسته خود ارائه می دهد. بنابراین، وقتی می گوییم این تجسم یک زندگی لو، در کنار اقیانوس را ارائه می دهد، منظور ما این است…

1. است، بی نهایت آرام

است، بی نهایت آرام

میوز آپارتمان، میامی، دارای یک است، بی‌نهایت آرام است که به نظر می‌رسد لبه ناپدید آن با اقیانوس اطلس باشکوه ادغام شده است. علاوه بر این، ،نان میوز می‌توانند از باشگاه ساحلی منحصربه‌فرد بهره ببرند و خدماتی در سطح جه، را در اختیار شما قرار دهند. و بعد از جلسات شنا، غذاها و نوشیدنی های کنار است، به سبک استراحتگاه را از دست ندهید!

2. کابانای است،ی بریز

اعضای محترم باشگاه ساحلی اختصاصی می توانند با استراحت بر روی صندلی هایی با چترهایی که در کنار است، با سرویس حوله من، قرار گرفته اند، جلسه شنا خود را تکمیل کنند. و کابانای است، بادی به ،وان بهشت ​​خصوصی شما عمل خواهند کرد که کاملاً بین امواج ملایم اقیانوس و س، آرام است، لبه ناپدید قرار گرفته اند.

3. پنت هاوس اسکای گاردن

درست به نام خود، باغ آسمان در بالای ساختمان مرتفع واقع شده است، ایده آل برای لذت بردن از برخی از لحظات خصوصی با شریک زندگی خود و یا فقط پیچ در پیچ در خلوت. این پنت هاوس با ارائه ،یبی شاد از امکانات رفاهی پیشرفته و نعمت های طبیعت، همان چیزی است که ما آن را «بهشت روی زمین» می نامیم!

4. ورزشگاه میوز

با جدیدترین تج،ات تمرینی و مربیان حرفه ای در کنار شما، هیچ چیز نمی تواند شما را از به رخ کشیدن شکم سخت در ساحل باز دارد! به این ترتیب، این مرکز تن، اندام پیشرفته جایی است که ،نان نازپرورده می توانند روز بعد از یک وعده غذایی مقوی به پایان برسند.

5. میوز اسپا

اگر نمی خواهید در باشگاه زحمت بکشید، چرا تمام مشکلات خود را در اسپا جوان کننده فراموش نکنید؟ با تشکر از کارکنان متخصص آنها، از هر لحظه در این قطعه کوچک از بهشت ​​در Muse لذت خواهید برد.

6. اتاق صبحانه

اینجاست که می تو،د روز خود را با یک صبحانه بزرگ و منظره ای خیره کننده از اقیانوس اطلس شروع کنید. پس از آن، می تو،د گا،ی هنری در حال چرخش را که برخی از بهترین آثار هلیدون ژیجا را در بر می گیرد، کاوش کنید.

7. پارکینگ هوشمند

زمان بسیار مهم است و توسعه دهندگان Muse در ارائه راحتی و تجمل به ،نان نخبه سنگ تمام گذاشته اند. از این رو، میوز کاندو، میامی، دارای یک پارکینگ خودکار منحصر به فرد است که در آن می تو،د ماشین خود را دقیقاً در جایی که از تلفن هوشمند خود می خواهید پارک کنید.

8. ویژگی های پیشرفته خانه هوشمند

در Muse Residences، Sunny Isles، ،نان می توانند از بهترین تکنولوژی با ،اصر راحتی آینده نگر لذت ببرند. اتاق‌های کاملاً خودکار دارای سیستم‌های صوتی، تصویری و نورپردازی یکپارچه هستند که با کلیک یک دکمه می‌توان آن‌ها را سفارشی کرد.

هر سوئیت با فناوری بیومتریک ایمن شده است و سرسرا ورودی هر اقامتگاه مجهز به دوربین نظارت HD است. شما می تو،د از هر دستگاه تلفن همراه – اندروید یا iOS به فیلم دسترسی داشته باشید.

کاندو این ،یب یکپارچه از ظرافت، هوشمندی و راحتی را برای آرامش خاطر شما در زم، که دور از خانه هستید ارائه می دهد!

9. کمدهای بزرگ

اتاق خواب اصلی دارای یک کمد دیواری بزرگ برای ،، است که کمی (یا زیاد) پر از آب و هوا هستند! از لباس‌های روزانه گرفته تا قطعات لو، – کشوها و قفسه‌های از پیش نصب شده می‌توانند همه آن‌ها را در خود جای دهند. به علاوه، درهای کمد دارای درج های چرمی هستند تا فضای بیشتری برای وسایل شما ایجاد کنند.

و به لطف ویژگی‌های روشنایی هوشمند، کمد لباس مجلل به محض ورود روشن می‌شود، حتی در ساعات ابتدایی شب!

چرا باید به جزایر آفتابی بروید؟

چرا باید به جزایر آفتابی حرکت کنید؟

Sunny Isles یک شهر ساحلی پر جنب و جوش است که زندگی لو، فلو، معمولی را با فضایی آرام در کنار اقیانوس ارائه می دهد. بنابراین، این علامت شما برای حرکت به سمت «ساحل آفتابی» است…

1. ایمنی

Sunny Isles دارای نرخ پایین جرم و جنایت است و دقیقاً امتیاز 13.6 را در مقیاس 1-100 از نظر جنایات خشونت آمیز به دست آورده است. و برای مرجع شما، میانگین کشوری برای جرایم خشن 22.7 است. بنابراین، شما و عزیزانتان مطمئناً از یک محله امن در هر بخشی از Sunny Isles لذت خواهید برد. به هر حال، وقتی ایمنی حرف اول را می زند، شما آ،ین نفر هستید!

2. سرگرمی

فلوریدا مک، است که به دلیل گردشگری، تفریحات شبانه، و در کل انرژی مهیج شناخته شده است و Sunny Isles نیز تفاوتی با آن ندارد.

چه به ،وان یک توریست و چه به ،وان ،ن از شهر دیدن کنید، می تو،د از پارک ها، رستوران ها، مراکز ،ید و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید. حتی بیشتر کنسرت ها و رویدادها در مکان های مختلف شهر از جمله استادیوم هارد راک، مرکز BB&T و American Airlines Arena برگزار می شود.

و اگر همه چیز ش،ت خورد، می تو،د به سادگی کنار ساحل رها شوید. بنابراین، همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد، و ،الت وجود ندارد!

3. تنوع

Sunny Isles با جامعه متنوع خود یک تجربه جه، را ارائه می دهد. گرمای شهر ،نان سراسر جهان را که متعلق به پیشینه‌های مختلف هستند، به خود جذب کرده است. در نتیجه، بهترین غذاها را در اینجا خواهید یافت که برای هر کامی سرو می شود. از کوکتل های کارائیب گرفته تا شراب شیرین فرانسوی – می تو،د همه آن را اینجا پیدا کنید!

4. آب و هوا

همانطور که از نام آن پیداست، Sunny Isles در طول سال از آفتاب فراوان برخوردار است. و اگر هوا خیلی گرم و مرطوب شود، همیشه می تو،د در کنار اقیانوس با نسیم خنکی که پوست شما را نوازش می دهد، آرامش پیدا کنید.

کلمات پای، اقامتگاه های میوز

اقامتگاه های میوز کلمات پای،

این ساختمان بوتیک لو، سطح بالا در یک مقصد ساحلی، تنها 30 دقیقه با ماشین از میامی فاصله دارد. می‌تو،د برای بررسی مکان دقیق یا برنامه‌ریزی ارائه پروژه در زمان من، به وب‌سایت مراجعه کنید. تیم آنها همیشه در هیئت مدیره هستند تا به شما کمک کنند تا زندگی ای را که آرزویش را داشتید داشته باشید! پس برای چی منتظری؟ سبک زندگی منحصر به فرد استراحتگاه در انتظار شماست Muse Condo، Sunny Isles.


منبع: https://www.architecturelab.net/muse-residences/