آدرس و تلفن ادارات مالیاتی استان تهران فردان مشاور مالیاتی فردان مشاور مالیاتی | تکس مپ


آدرس و تلفن ادارات مالیاتی استان تهران فردان مشاور مالیاتی فردان مشاور مالیاتی | تکس مپ

همین مورد باعث می‌شود صاحبان مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و کوچک، به کررات دچار برداشت اشتباه از ماده قانون‌های مالیاتی شوند و ناخواسته در پرونده یا اظهارنامه آن‌ها تخلفی صورت گیرد. از طرفی ادارات امور مالیاتی با توجه به اندازه مودیان با عنوان اداره امور مالیاتی مودیان بزرگ و مودیان متوسط ایجاد شده اند. هرساله در یک زمان مشخصی که سازمان امور مالیاتی اعلام می کند، صاحبان مشاغل و کسب و کار های مختلف، موظف به ثبت اظهار نامه مالیاتی می باشند. معمولا زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی، پایان هر سال می باشد که تقریبا بین ماه های بهمن و اسفند هر سال می باشد. چنانچه افرادی موفق به ثبت اظهار نامه مالیاتی نشدند، سازمان مالیات به منظور رفاه حال این افراد، زمان دیگری را به منظور ارائه اظهار نامه در نظر می گیرد تا همه این افراد بتوانند این کار را انجام دهند.

  • امروز با موضوع وکیل مالیاتی جنوب تهران با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم.
  • مشاوره می تواند در همه زمینه ها باشد مشاوره مالی ، مشاوره مالی و انواع مشاوره های حسابرسی و …
  • مودی میتواند ظرف ۳۰ روزازتاریخ ابلاغ برگ تشخیص مالیات، درصورت عدم مراجعه به ممیزکل در مدت مزبور کتبا اعتراض خود راتسلیم نماید.

ضمن اینکه در اموری مانند تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، لایحه مالیاتی و گزارشات فصلی پشتیبانی‌های لازم را از مودیان خواهد داشت. کانون مشاوره مالیاتی تهران، با درک درستی از اصول و قواعد مشاوره مالیاتی و علم بر این ضرورت، در بین مشاوران مالیاتی خود افراد مسلط بر امور حسابداری را نیز همراه کرده است. مشاوران مالیاتی تهران، علاوه‌بر تسلط بر قوانین مالیاتی، به علوم حسابداری نیز آگاهی لازم را دارند تا بتوانند به بررسی کامل و همه جانبه پروند‌های موکلان خود و مودیان عزیز متقاضی دریافت خدمات مشاوره مالیاتی بپردازند. موسسه فردان حساب یار از سال ۱۳۸۵ در دو شاخه اصلی حسابداری و مشاوره مالیاتی فعالیت خود را آغاز نمود.

ثانیاً اگر شکایت بر اساس تبصره ۱ ماده ۲۱۶ حاکی از این باشد که وصول مالیات قبل از قطعیت به موقع اجراء گذارده شده است.

اعزام نیرو حسابدار یکی از روش های دیگر ارائه خدمات حسابداری در جنوب تهران می باشد . اعزام نیرو میتواند به صورت دائمی یا اصطلاحاً تمام وقت باشد به نوعی که نیرو کل روز های هفته در شرکت کارفرما مستقر شده باشد همچنین اعزام نیرو میتواند پاره وقت یا نیمه وقت باشد مثلاً دو روز در هفته ، هفته ای یک روز ! گاهاً پیش می آید شرکتی نیرو حسابدار داشته باشد و صرفاً به مدیر مالی یا حسابرس جهت بررسی و کنترل کار های انجام شده توسط کارمند حسابداری نیاز داشته باشد. در این صورت شرکت درخواست مدیر مالی از موسسه حسابداری در جنوب تهران خواهد داشت که یکی از خدمات مهم حسابداری می باشد. درواقع ممکن است تنظیم برخی گزارش‌ها یا ترازنامه‌ها با اشتباهات ریز و جزئی صورت گیرد و همین اشتباهات، مجموعه را از برخی تخفیف‌ها یا معافیت‌ها محروم سازد. چه‌بسا که این اشتباهات نوعی تخلف مالیاتی محسوب شود و جرائم مالیاتی را برای مجموعه به‌همراه داشته باشد.

تلفن و آدرس اداره امور مالیاتی غرب تهران – مترو (صادقیه) :

ممکن است خیلی از افراد از ارسال اظهارنامه مالیاتی امتناع ورزند و یا تمایل نداشته باشند که میزان درآمد سالیانه خود را برای سازمان مالیات مشخص نمایند، در این صورت باید گفت که اگر این افراد اقدام به چنین کاری کنند و اظهار نامه مالیاتی را ارسال نکنند، با مبالغ بالای پراخت مالیات نیز مواجهه خواهند شد. افرادی هم در کشورمان هستند که اصلا تمایل به پرداخت مالیات ندارند و در ابتدا برای این افراد اخطار مالیاتی صادر می شود و اگر به اخطار مالیاتی توجهی نکنند، مجازات قانونی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. ضمنا” در مواردیکه درمقررات مالیاتی برای انجام امری موعد تعیین شده و مبداء آن باابلاغ واعلام مشخص نشده باشد مانند پرداخت مالیات حقوق موضوع ماده ۸۵ قانون مالیاتهای مستقیم مصوب اسفند ماه ۱۳۶۶ روز پرداخت حقوق جزء موعد محسوب خواهد شد. بین این روش ها برخی محبوب تر است که در این مطلب به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

درنتیجه استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی ممکن است برای همگان نیاز باشد. بنابراین بهتر است موسسات و مراکز مشاوره مالیاتی شهر خود را شناخته و بهترین آن‌ها را برای مواقع نیاز پیدا کنیم. اکنون قصد داریم با معرفی خدمات بهترین مرکز مشاوره مالیاتی تهران این کار را برای شما ساده‌تر نماییم و شرح دهیم که کامل‌ترین مرکز مشاوره مالیاتی باید چه مشخصاتی داشته باشد.