کاربردهای متنوع سایبان پنجره بارانگیر انواع سایبان پنجره بارانگیر


نصب سایبان در و پنجره در انواع ثابت و متحرک، دستی و برقی قابل انجام است. اما قابل باز و بسته شدن نبوده و در تمام طول شبانه روز به یک حالت هستند. به عبارت دیگر سایبان های ثابت پس از نصب، قابلیت تغییر وضعیت نداشته و همواره در یک حالت ثابت باقی می مانند. همکاران مجموعه ما آمادگی خود را جهت پاسخگویی به تمام سوالات شما اعلام می کنند .ایران سایه با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان ثابت و سایبان متحرک مفتخر است که خدمات برتر و یا کیفیتی را به مشتریان خود می دهد. پیشرفت علم در این زمینه باعث شده علاوه بر سرعت در طراحی و ساخت سایبان پنجره و سایبان چتری و سایبان بازویی بالا رود و هم چنین کیفیت و زیبایی ظاهری سایبان و طول عمر مفید این محصولات نسبت به گذشته بالا رود .

  • ایران سایبان تنهاتولیدکننده سایبان برقی است که با مدیریت دکترمردی موفق به ثبت اختراع درصنعت سایبان شده است.
  • برای اینکه فضای داخلی خانه بهتر شود، به شما توصیه می کنیم که از نورگیر سقفی و نورگیر حبابی نیز بهره ببرید.
  • همکاران مجموعه ما آمادگی خود را جهت پاسخگویی به تمام سوالات شما اعلام می کنند .ایران سایه با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی و ساخت انواع سایبان ثابت و سایبان متحرک مفتخر است که خدمات برتر و یا کیفیتی را به مشتریان خود می دهد.
  • سایبان در مکان های مختلفی مانند پنجره و ورودی درها نصب می شود تا بتواند عوامل مزاحم را از بین ببرد.
  • این نوع محصول از قسمت های مختلف و انواع (فیکس شده، براکت دار، ورق دو جداره پلیکربنات، Roll bout) تشکیل شده است.

سایبان متحرک به دو شکل تاشو و کشویی به بازار عرضه شده است. سایبان کشویی همانند یک کشو عمل می کند و با فشار دست شما به جهت دلخواهتان جابجا می گردد. ورق پلی کربنات دو جداره ۶ میل و فلت ۳ میل جهت قرار گرفتن در شیار های براکت و فیکسینگ بار استفاده می شود. رول بوت برای محکم نگه داشتن براکت روی دیوار یا پروفیل آهن کاربرد دارد. تمامی قطعات بارانگیر به آسانی و توسط افراد معمولی قابل نصب می باشند. شرکت دیدگاهان، تولید کننده انواع سایبان برقی با ضمانت و خدمات پس از فروش 22 سال است که در این زمینه فعایت میکند.

برخی از نمونه کارهای سایبان پنجره

از منظری دیگر سایبان و بارانگیرها بر اساس جنس پوشش به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. پوشش رویه می تواند از جنس پارچه، پلی استر، آلومینیومی، شیشه ای و … نوع پوشش با توجه به شرایط آب و هوایی، میزان استحکام مورد نیاز و کاربرد، انتخاب و اجرا شود. سایبان و بارانگیر در و پنجره در سایز و ابعاد مختلفی تولید و نصب می شود. به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و محافظت در برابر بارش باران و برف انجام می شود.

سایبان پلی کربنات در فضای باز 3.43 کیلوگرم 90×100 سانتی متر

سایبان پنجره و باران گیر دارای دو نوع دستی و برقی بوده و در ابعاد دلخواه مشتری تولید و عرضه می سایبان برزن علاوه بر سایبان های روتین دارای یک مدل سایبان و باران گیر اختصاصی پنجره می باشد، این مدل سایبان بیشتر هم اکنون با ما تماس بگیرید. بسیاری از مواقع شما نیز تمایل دارید که در کنار پنجره خود از انواع گل ها و گیاهان استفاده کنید، اما به دلیل تابش مستقیم نور خورشید ممکن است گل های شما آسیب ببینند. به همین جهت یک سایبان مناسب می تواند گزینه ای ایده آل برای جلوگیری از سوختگی و پوسیدگی گل ها و گیاهان شما به شمار بیاید.

انواع سایبان :

کاربرد این قسمت محکم نگه داشتن ورق پلی کربنات و آب بندی کنار دیوار پشت و آب چکان جلو است. طراحی منحصر به فرد سایبان پنجره توسط گروه دیدگاهان غرب امکان پذیر است. این شرکت با تولید سایبان پنجره طرح شیشه اما با طلق های نشکن و ضد ترک که هیچ زمانی کدر نمی شوند توانسته است در بین مشتریان به محبوبیت خاصی دست پیدا کند. این محصول یکی از سایبان های تولید شده به صورت انحصاری توسط شرکت دیدگاهان غرب می باشد. مجموعه ما برای برطرف کردن نیاز مشتریان آماده ارائه تمامی خدمات از قبیل نصب و تعمیرات مدل های مختلف سایبان پنجره می باشد.