سایبان پنجره مزایای استفاده از سایبان پنجره دیدگاهان غرب


نیروهای ماهر ما می توانند اشکالات سایبان شما را به درستی تشخیص دهند. در واقع ما با تعمیر اصولی سایبان پنجره می توانیم کارایی سایبان شما را به مدت طولانی حفظ کنیم. فیکسینگ بار یا زهوار عقب و جلو از جنس آلومینیوم با رنگ آنادایز شده می باشد که در جلو و عقب براکت جهت ثابت نگه داشتن ورق و آببندی با دیوار از آن استفاده می شود. فیکسینگ بار دارای شیار هائی می باشد که ورق داخل آن شیار ها قرار می گیرد.

  • تولید انواع سایبان پنجره فایبر گلاس در طرح و مودل های مختلف با موادی مرغوب و مودل های مختلف ارسال به تمام نقاط ایران لطفا جهت سفارش محصول تماس حاصل فرمائید .
  • کاربرد این قسمت محکم نگه داشتن ورق پلی کربنات و آب بندی کنار دیوار پشت و آب چکان جلو است.
  • در سه اندازه 80 سانت، 100 سانتی متر و 150 سانتی متر تولید می شود.
  • اتاق‌ های آفتاب‌ گیر تا ساعت ۳ بعدازظهر گرم و دلپذیر هستند.

به همین جهت نیز استفاده از یک سایبان مناسب می‌ تواند در برابر این عوامل آن ها را به صورت کامل محافظت کند. همچنین سایبان می ‌تواند پرده ها را نیز از رنگ رفتگی حفظ کند و از کثیفی پنجره ها هنگام بارش باران نیز جلوگیری به عمل آورد. شرکت سایبان در خدمت شماس تا راهنمایی لازم در مورد خرید سایبان را به شما بدهد و بهترین قیمت و کیفیت را به شما ارائه دهد. شرکت دیدگاهان غرب اولین و تنها تولید کننده سایبان پنجره در ایران می باشد که این افتخار پس از سالها فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان و شناخت نیاز مشتریان حاصل شده است. مجموعه ما قادر است مدل های مختلف سایبان پنجره را در دو نوع ثابت و متحرک با کیفیت بسیار بالا تولید کند.

چرا استفاده از سایبان متحرک برای سایبان پنجره مناسب نمی باشد ؟

به طور کلی جنس پارچه های بکار رفته در ساختار این نوع سایبان ها به گونه ای می باشد که با هر نوع مواد شوینده ای قابل شستشو هستند. شما در صورت نیاز می توانید با استفاده از مواد شوینده به راحتی سایبان پنجره خود را تمیز کنید. از طرفی شستشوی راحت و آسان سایبان های پنجره به شما کمک خواهد کرد تا همیشه از فضایی تمیز لذت ببرید. ما علاوه بر طراحی سایبان پنجره می توانیم خدمات متنوعی از قبیل نصب و تعمیر سایبان پنجره به شما عزیزان ارائه دهیم.

ساخت انواع سایبان پنجره ، سر درب طرح سفال

باید دقت داشت که دیوار از چه نوعی می باشد ، بسیاری از دیوار ها قابلیت نصب سایبان ثابت پنجره را ندارند ، بنا بر این برای طراحی و نصب سایبان ثابت پنجره مشورت از مهندسان سازه بسیار ضروری می باشد . در ابتدا اندازه قسمت مورد نظر خود را با متر مشخص کنید و سپس برای سفارش سایبان بارانگیر اقدام نمایید. معمولا کسانی که به دنبال بارانگیر هستند برای داخل خانه نیز برنامه های خاص خود را دارند. در سال های اخیر استفاده از سقف پاسیو و سقف حیات خلوت نیز به صورت همه گیر درآمده است. زمانی که شما از یک سایبان استفاده می کنید، نور مستقیم خورشید در داخل خانه کم می شود.

آیا وزن سایبان ثابت پنجره برای نصب آن در بالای پنجره نیز محاسبه می شود ؟

سایبان پنجره از آسیب آفتاب به مبلمان شما جلوگیری می کند. احتمالاً متوجه شده اید که هر وسیله ای از مبلمان که در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد، بیشتر مستعد ساییدگی و پارگی است. این به این دلیل است که اشعه خورشید باعث نابودی تدریجی مواد مبلمان می شود. سایبان‌ها فقط از خانه شما در برابر نور خورشید محافظت نمی‌کنند، از همه عناصر محافظت می‌کنند. برای محافظت از پنجره و در نتیجه، داخل ملک – در برابر عناصر داخلی طراحی شده است. با توجه به متغیر بودن اندازه پنجره ای و محل قرار گیری و مواد مورد استفاده در ساخت این نوع سایبان ها ، مدت زمان ساخت به طور متوسط بین ۲ الی ۷ روز زمان می برد.